Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Adaja @ 2009 10 05, 20:48)
kaip atrodo suzinosiu po 7 menesiu  biggrin.gif  o as issiemiau ir tegu sugija, jei dabar reiketu rinktis, niekada nebesiverciau i bamba  doh.gif


As dar pries nestuma issiemiau, ir t,iesa sakant, taip pat gailiuosi, kad prasiveriau bamba blink.gif ..man nebegrazu....jei atsukciau laika atgal, nesidurciau ne uz ka.... schmoll.gif
Atsakyti
as issiveriau ta minute kai nusprendziau ,kad noriu mazylio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lady cat @ 2005 11 14, 19:32)
Sveikutės, visos bijo kad skylė išsitampys, kad kaip tik pagimdžius ji susitraukia.  O dabar man labai  tinka Jūsų pasakymas kad liko užakusi skylė ir rudas plėmas, na dar gal koks tuntas strijų aplink. Tad jei  dar kartą tą skylę kaip nors  ir vėl pradurčiau būtų tikrai negražu. Gal kas turite patirties kaip atsikratėte to rudo plėmo?
Gal kokiu randų kremu tepti? Ar lazerio pagalbos reikia, o kiek tai galėtų kainuoti?

tas vadinamas rudas plemas isbala... siaip jau. man daktare liepe issivert 5 menesyje, nes pilvas augo valandom, uzgijo, aisku buvo nebegrazu, bet pagimdziau, numeciau pilva, ir prasiduriau antra karta. dabar vel laukiuos, nezinau kaip bus, bet jei prireiks, tai dar ir trecia kart prasidursiu, nes kai bamba jau susigadini, tai vel ivertas auskaras padeti pataiso, nebesimato striju, issitampymo. bet kokiu atveju, jei lasiaku nera, tai auskaras grazu thumbup.gif
Atsakyti
nu joooo... niekada net nebuciau pagalvojusi, kad auskaras gali pridaryti tiek estetiniu problemu g.gif as irgi ji turiu ir iki siol labai dziaugiausi, o dabar mums jau 5 menesiukas eina, kol kas pilvukas labai mazas, o ir gydytoja nieko nesake, na bus matyti kaip bus toliau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif As issiveriau, is karto kai suzinojau kad laukiuos smile.gif Bet galiu pasakyti,kad nelabai padejo... Atrodo baisiai, tuoj vietoj strija vienintele atsirado, violetine ir atrodo plys tuoj.... doh.gif Jau gailiuosi kad buvau prasiverus..... blush2.gif
Atsakyti
as neissiveriau lauk ir nesiversiu kol gales nesioti smile.gif gi kolkas tai ne kiek nekenkia vaikuciui ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MartaP @ 2009 10 07, 10:25)
As dar pries nestuma issiemiau, ir t,iesa sakant, taip pat gailiuosi, kad prasiveriau bamba blink.gif ..man nebegrazu....jei atsukciau laika atgal, nesidurciau ne uz ka.... schmoll.gif

drinks_cheers.gif man skylute net nesiruosia uzsitraukti blink.gif pameginau ar beilys auskaras, ilindo kaip niekur nieko doh.gif
ujej kaip bus toliau nezn augant pilvukui, tikiuos nepridarys nelamonumu ta skylute blush2.gif
Atsakyti
Kaip ir dauguma, as taip pat turiu auskariuka bamboje, ir kazkaip nesureiksminu sio papuosalo... cia buvo mano apsisprendimas ir kaip bus taip. as gyvenu ne lietuvoje tai pas mus yra pirkti auskariuku specialiu nestukem... bent mes su draugemis taip juokaujame. jie nelabai isvaizdus specialios plasmases su kabancia sirdele smile.gif ir ilgu koteliu smile.gif tai manau jei jau nebegalesiu nesioti savojo isiversiu plasmasiuka rolleyes.gif
Atsakyti
As per pirma nestuma tik kokiam 6 menesi issiemiau ta auskara, man jis ne kiek nemaise, tik echoskopuojanti gydytoja paprase isimti lotuliukas.gif nuo to laiko ir nesiveriau. Beje, skylute neuzaugo, pagimdziusi ir numetusi pilveli iskart isiveriau vel mirksiukas.gif mirksiukas.gif Nebuvo jokiu striju apie ja, bet buvo rusva deme, bet ji po poros men po gimdymo dingo.
Dabar laukiuosi antrojo, pilvas dideja sparciau, todel teks matyt neuzilgo issimti ta auskareli vel doh.gif
Atsakyti
as tai pat nesioju auskariuka ir visai nemaiso, bent jau kolkas smile.gif doh.gif o kai jau trukdys, reiks vertis koki nors paprastesni unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
išsivėriau auskarą kai pradėjo didėti pilvukas ir auskaro ilgio nebeužteko:)po gimdymo gražint auskaro į vietą nepavyko. Dabar galvoju, kad nėštumo metu galėjau nešioti grandinėlę.
Atsakyti
as turiu taip pat auskariuka bamboj,kai pilvukas pradejo augti issiveriau nes jau nebepatogu buvo,ir dabar kartas nuo karto pravalau bambos skylute. ax.gif
Atsakyti