Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Na aš irgi turiu auskarą bambukėje, bet man jis visai netrukdo, o per gimdymą sakiau išsiimsiu..smile.gif
Atsakyti
oi, kaip nepatariu. labai jau laikinas tas grozis. man po nestumo liko tik skyle ir dar plemas kazkoks rudas. galvojau ant virsaus prasidurt, bet pagalvojau, kad po to isvis tragiskai atrodo. gailiuos, kad dariau.
4 dienas pries gimdyma apturejau fotosesija nestumine, tai nuotraukos super gavosi, kur nuretusuota, bet kur ne, tai baisu: skyle viduryje pilvo stukso.
tikrai nepatariu.
Atsakyti
Pas mane irgi išsitempė ir dabar negražu sad.gif Nors praėjo jau daug metų, bet ji pas mane neužauga sad.gif Nežinau,bet mano skylutės neužauga, nei ausyse, nei bamboje... g.gif
Atsakyti
Mums tai jau 34 savaites, bet as vis dar su auskariuku smile.gif .Turejau vargo, kai bamba padidejo ir auskara plesti,t.y. tempti labai pradejo. Tai ieskojau tokio ilgesnio. Galiausiai radau, nusipirkau, dabar jis man visai netempia, vietos yra, o kai uzkabinu kur nors, tai su peroksidu isvalau. Manau, turetu buti viskas thumbup.gif .
Tik neramu, kad ant pilvo atsiradus ta vadinama negro juosta, o ties mbamba ji dar ryskesne. Bet juk ilgainiui ta juosta pradingsta? Tai kodel tada turetu ties bamba tas rudumas likt?
Atsakyti
As irgi auskara turiu bamboje, net nezinau ka daryti... sunerimau Jusu istoriju paskaicius blink.gif
Atsakyti
As ishsiveriau,tai liko labai negrazi ruda skylute,ir bamba issokusi i virsu, Ishsiemiau nes labai tempesi oda, auskaras kliuvo uz rubu ir nepatogu buvo. Gal ir paskui vel prasiversiu,kai pilvukas susitrauks...
Atsakyti
as 23 svaiciu issiveriau, nes nenorejau kad skylute issitampytu
o seip,manau, neturetu uzaugti ta skylute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nata @ 2004 07 20, 11:01)
Turiu ir dar kol kas neissiemiau nors mums jau beveik 35 sav. Manau, kad issiimsiu tik per gimdyma. Pradzioje nesiojau grazius spec.bambai auskariukus, o dabar issiverus skirta ausims auksine grandinele (tokia senovine su bumbuliuku) ji niekur netempia ir duoda pilvukai laisvai augti thumbup.gif Siaip skylutes biski padidejo, tikesimes, kad paskui susitrauks  wink.gif

Oi kaip ačiū už idėją!!! thumbup.gif
Aš auskariuką išsivėriau 28 savaitę, nes kliuvo, šiek tiek tempė, bet va bijojau, kad užaugs, o dabar įivėriau grandinėlę, na tokį auskariuką, kaip tu rašai, tai liuks, jo gale širdelė prigudusi prie odos, niekur nekabina, labai patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(geltona1 @ 2004 08 21, 09:49)
dabar man 30sav.bet as dar nesioju,man jis visai netrugdo.mano daktare man nieko nesako.galvoju kad issiimsiu kai vaziuosiu gimdyti.

pas mane auskaro bamboj nera, bet vis tik idomu, kodel jau kelinta minit,kad issiversit tik vaziuodamos gimdyti? juk vaikiukas su auskaru prie bambos neprisegtas ..... kam ji verti? pagimdziau 2 vaikus ir nekarto nieks mano bambos neliete g.gif
Gal neisvertas auskaras kaip tik padetu pilvui graziau susitraukt?
cia siaip toks pafilosofavimas..... 4u.gif
Atsakyti
as issiveriau tik suzinojus kad laukiuosiu net nezinau kodel g.gif kazkaip tai savaime gavosi. tik dabar nerinaut pradejau del tu issitasiusiu skyliu, tikiuosi man taip nebus ax.gif
Atsakyti
as issiveriau.. ne del to, kad buvo nepatogu ar neleido gydytoja, o del to, kad maciau bamba, kurios savininke ilgai vaiksciojo su juo. paprasciausiai sugadino bamba. gal ir ne visoms taip g.gif bet kam rizikuoti mirksiukas.gif juk isiverti atgal visada spesi mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš irgi turiu auskariuką, išsivėriau būdama jau su didoku pilvuku, bet dėl to, kad gydytoja vis užkabindavo, kai žiūrėjo ultragarsu, bet nieko nesakė, ji kaip ir netyčia, bet pagalvojau, kad nepamaišytų niekam, išsiversiu... Va va, o dabar dar vis negaliu įsiverti auskaro, tą tokį apvalų nešioju, kur į ausis, gal prasitampys skylutė biggrin.gif g.gif . Tai jeigu susitvarkysiu su savo pilvuku, būtinai toliau nešiosiu, man labai gražu.... biggrin.gif
Atsakyti