Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Aš auskariuką išsivėriau tik per patį gimdymą. Po gimdymo jokių pakitimų ties bamba neatsirado ir iki šiol sau sėkmingai nešioju, nes man gražu. O nėštumo metu auskariuką nešiojau ne dėl grožio, o tam, kad neužaugtų skylutė. Jei tik kelias dienas išsiimu, po to negaliu įsidėti. Tiesa, nuo 7 mėn. pakeičiau auskarą - auksinis bumbuliukas su grandinėle. Toks auskaras leidžia skylutei temptis ir nesukelia jokių nepatogumų. Tuo metu ieškojau specialaus, bet neradau, tad teko verstis su tuo senoviniu auskariuku, kuris iš tikrųjų yra skirtas ausims.
Atsakyti
Aš tai pat turiu auskariuką bamboje ir esu nestuke.gif nejaučiu jokiu nepatogumų kolkas unsure.gif tačiau jai daktarė lieps išsiverti, tai taip ir padarysiu mirksiukas.gif didelio čia daikto bigsmile.gif Kiek esu mačiusi, tai kai jau pradeda pilvukas gana gerai didėti (6-9 mėn) tai tas auskaras bamboje kaip ir trukdo, nes bamba kažkaip iššoksta laukan blink.gif doh.gif tai manau tas auskaras kažkaip lyg ir trukdo g.gif o gal tai net ir nesveika.. schmoll.gif unsure.gif
Atsakyti
nešiojau iki aštunto mėnesio ir bučiau nešiojus toliau nes mano bamba visai neiššoko , nieko buvo graži kaip visada , išsiėmiau tiesiog atrodė toks kaip jau pasiruošimo gimdymui ženklas biggrin.gif
Atsakyti
Kai issiemiau, po to jokio metalo ir siaip nieko neiveriau. Tai po triju dienu pabandziau iverti savo auskariuka ir ka gi - labai jau sunkiai viskas ejosi. O po to kai isveriau, jau savaiteles praejo ir visai uzgijo ta skylute. sad.gif
Issiveriau pasiskaicius, kad metalas toje vietoje nelabai gerai + ir siaip tos vietos dirginti nereiketu.
Atsakyti
man tai viskas gerai galiu ilgai nenešiot nieko neužgyja schmoll.gif nes jau daug metų turiu gal kai kokie metai nešiota tai ir užgyt dar gali? g.gif nešiojau ir nešiojų tik auksą visur ir ausyse ir bamboj ir tt..
Atsakyti
As jau koks geras menuo nenesioju. Ispradziu nesiojau kad nuzsitrauktu skylute, bet dabar ir be auskaro tikrai neuzsitrauks.. biggrin.gif dabar bijau kad neissitemptu.. cool.gif
Atsakyti
Nesiojau 4 metus. Ir pati netikejau kad taip lengvai uzsitrauks. Dabar tikiuosi kad kai bus didelis didelis pilvas 9a menesi, oda prades taip trauktis, kad vel atsivers.... biggrin.gif Bet vis tik reiks turbut vel duri patirti
Atsakyti
as laukiuos jau 7 sav. tai visgi issiemiau auskariuka, kaip bus taip bus, uzgis ir gerai ax.gif o gal normaliai atrodys pilvukas ir veliau isiversiu bigsmile.gif kolkas nera noro nesioti, nors ir skylute nepuosia augancio pilvuko schmoll.gif
Atsakyti
va man irgi kazkaip keistai atrodo.. kaip tos skylutes paskui atrodo... nes kai issiimi auskara tai negraziai atrodo, o jei issiemus ir sugys taip?
Atsakyti
QUOTE(ciuciundraila @ 2009 10 05, 11:13)
va man irgi kazkaip keistai atrodo.. kaip tos skylutes paskui atrodo... nes kai issiimi auskara tai negraziai atrodo, o jei issiemus ir sugys taip?

kaip atrodo suzinosiu po 7 menesiu biggrin.gif o as issiemiau ir tegu sugija, jei dabar reiketu rinktis, niekada nebesiverciau i bamba doh.gif
Atsakyti
o as nesiojau daug metu, kai pastojau issiemiau, po gimdymo nelb graziai skylute atrode, kai pilvas susitrauke vel labai lengvai ikisau, net durti is naujo nereikejo ir esu lb patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Na pas mane taip pat buvo auskaras įvertas, bet kai pilvukas pradėjo augti, bambos kaip ir neliko. Tai teko išsivert, nes auskaras už visur kliūvo , o pati skylutė užpūliavo verysad.gif Manau, kad po gimdimo vėl vertis teks, nes akutė užaks verysad.gif
Atsakyti