Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

ne visi giditojai ka ir sako,nes pazistama sake,jog jai daktaras leido auskara nesiot,kol paciai bus patogu smile.gif
Atsakyti
sveikos, as ir turiu auskariuka, planuoju pastoti ir vis pagalvoju gal reikejo uzsigydyti ta skylute g.gif buvau issiemus keliems menesiams anksciau, bet kazkaip pameginau vel iverti, pukiausiai isivere taip ir vel jo neissiemiau, bet neramu ar nepridarys jis bedu per nestuma g.gif ar labai didele ta skylute palieka po nestumo? ar vizualiai neatrodo baisei skyle pilve? blink.gif
Atsakyti
Turiu ir as auskariuka, bet net nepagalvojau, kad reiktu issiverti, kol jis netrukdo. Odos dar netempia, o kokios kitos priezastys galetu buti? Tuomet kitu papuosalu irgi nenesiojate? Ir ziedu, auskaru ir grandineliu? Dzinsu uztrauktukas irgi pats tikriausias metalas dar arciau. g.gif
Atsakyti
sveikutes! kai suzinojau,kad laukiuosi , tai buvo 6 savaites,iskarto issiveriau auskariuka ir ka jus manot? jau 30 savaite o randas issiplete ir labai negraziai dabar atrodo schmoll.gif ..
Atsakyti
Geriau pamirsti visus tokius pilvo auskarus nestumo metu. Auskarai yra puikus laidininkai kazkokioms tai nlb geroms bangoms pritraukti. Nezinau kiek cia tiesos, destytojas karta irodinejo, kad antakiuose (ipac) ir nosyje nesiojantys auskarus negali susikaupti, nes metalas veikia kaip laidininkas, antenos principu. O bamba taip salia kudikio, gal tai gali veikti jo savijauta, sveikata g.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu šį "gėrį" bamoje. Planuoju pastoti. Šiaip įsivėriau po pirmojo vaiko, pilvas buvo lygus lygutėlis likęs, jokio išplerzėjimo, kuo džiaugiausi, nors vaikas 4 kg buvo. Tada "ant bangos" tie auskarai bamboje buvo, tai sukvailiojau, dar jauna buvau , tai ir įsivėriau.. dabar tai jau nebesiverčiau, kad kas proto būtų tada davęs.
Aš kai pastosiu, tai ir išsiversiu lauk jį. Gal, sakau, užgis?
O dėl rando, išsiplėtimo nėštumo metu, girdėjau, kad galima plastiką po to pasidaryti, "užrauks" plastikos chirurgas tą skylę, išplatėjusią, bet , tai kainuoja kokius 1- 2 tūkst, nes tik privačioje daro.
mačiau pas vieną dailią moterį, kaip ta skylutė atrodo po 2 nėštumų- nu nekaip, nekaip, kreiva tokia, net auskaras jau kreivai stovi. Grožio jokio nepriduoda. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 28 rugpjūčio 2009 - 17:50
As tai del visako issiemiau ta auskara, tik galvoju retkarciais vel pabandyti ji isikisti smile.gif
Atsakyti
o per kiek laiko is vis sugyja ta skylute? g.gif gal verta uzsigydyti iki kol pastosiu g.gif bijau kad ziauriai atrodys skyle pilve blink.gif
Atsakyti
na nera taip ir baisiai ta skyle,biski isiplecia,bet kai pilvas mazes pamazes ir skyle.aisku yra gall iskirtiniu atveju,bet daug kas ir po gimdimo auskara nesioja,ir visai grazei atrodo biggrin.gif .o jai isimsi pries nestuma,gal bamba ir uzgis,bet tas randas tai vis tiek liks,ir kai pilvas bus didelis vis tiek matisis.aisku jai nezadi gimdyt po kokiu 20 metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(taniushka.84 @ 2009 08 29, 08:01)
na nera taip ir baisiai ta skyle,biski isiplecia,bet kai pilvas mazes pamazes ir skyle.aisku yra gall iskirtiniu atveju,bet daug kas ir po gimdimo auskara nesioja,ir visai grazei atrodo biggrin.gif .o jai isimsi pries nestuma,gal bamba ir uzgis,bet tas randas tai vis tiek liks,ir kai pilvas bus didelis vis tiek matisis.aisku jai nezadi gimdyt po kokiu 20 metu biggrin.gif

jau tikrai galiuos kad kazkada sumaniau ta auskara isiverti doh.gif grazu grazu, bet dabar tiek bedos ir man rodos jis visai nepuos pilvuko bunant nesciai doh.gif
Atsakyti
Ka gi issiveriau ir as biggrin.gif Nors taip ir nesupratau gerai, kam to reikia. Bet jei yra minciu, kad tai nepalanku, tai geriau nerizikuoti. Tik nenoreciau, kad ta skylute uzsitrauktu ir po to reikes durti is naujo (Skauda!). smile.gif Bet jei cia mergaites raso, kad skylute tik padideja, tai visai liuks, esu tikra po gimdymo labai graziai atrodys, be to, buna visokiu ir auskariuku didesniu. O siaip del grozio tai pilvukas su auskaru man labai grazu, kaip tik nepatinka isisoke bambos.
Atsakyti
Aš jau du vaikučius išnešiojau su auskariuku bamboje. Pilvas kaip buvo, taip ir liko gražus, nei vienos strijos nei ant pilvo šonų, nei ties skylute. Per pirmą nėštumą auskarą nešiojau iki septinto mėnesio, per antrą - iki penkto. Žodžiu neišvėriau tol, kol buvo patogu ir neveržė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 29 rugpjūčio 2009 - 13:13