Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif na oaš ir prieš nėštumą buvau stambi verysad.gif man taip garažu bamboj auskaras, kai kitos nešioja, nes pati negalėjau( na nebent kabantį ilgą, nes per lašinius nesimatytų kitokio lotuliukas.gif o dabar nestuke.gif , pilvukas apvalus, bamba nepaskendusi tarp lašinukų, manau visai tiktų lotuliukas.gif
Atsakyti
Pati turejau auskariuka bamboj, bet issiemiau vos suzinojus kad esu nestuke.gif
kaip ten bus su tuo randu matysim g.gif
kitos vaiksto per visa nestuma su auskaru, bet man tai atrodo labai bjauru, skaitau pilvelio demonstruot moteris neturetu besilaukianti, tai yra per daug imtymu... Jau ka kalbet apie tas kurios vaiksto su isaugtinem bliuskutem ir matosi nuogas pilvas,... fui,... bet dazniausiai tai buna tokios kuriu ir panages murzinos, ir plaukai peroksidinaii atauge lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,mamytes.
Pirma nestuma greit issiemiau auskariuka,nes girdejau ,kad negerai pilveliui ir leliukui. Bet kodel taip ir nesupratau.
Antra,dabartini,nestuma galvojau nesioti ,nes nemaciau nieko blogo, ir taip man grazu buvo...Bet gydytojas kreivai paziurejo ir sako,kad visos mamytes issiima. As pasimeciau ir issiemiau. Taip ir nezinau,gerai tas ''grozis'',ar ne ?
O po pirmo nestumo man ji visiskai buvo atsistaciusi ir jokiu pasikeitimu nemaciau.
Atsakyti
As kai tik suzinojau apie nestuma tai pirma diena issiveriau auskara ax.gif Man grazu bamboje auskaras tada kai pilvukas plokscias biggrin.gif Zinojau kad pagimdysiu tai pilvukas niekad nebus toks koks buvo schmoll.gif
Atsakyti
sveikos. man gydytoa irgi patare issiimti auskara is bambos, del to kad kad jis dirgina bamba, o nestumo metu tokiu dalyku visai nereikia. Ji pasake, kad yra senu paziuru, ir taip masto, nes mano grozis visas dabar ne bamboje, o mano viduje. wub.gif todel as auskariuka issiemiau. ir man nebutu nei kiek gaila jei skylute uzaugtu schmoll.gif
Atsakyti
pirmaji nestuma gana ilgai vaiksciojau su askaru, kol pradejo lupris tas odos plotelis kur auskariukas, galiausiai isiveriau, nes jis laikesi ant plonos skurytes... bamba teko durt is naujo. si karta tokios klaidos nedarau, tik suzinojusi kad laukiuosi issiveriau, tikiuosi, dar kada nors galesiu isiverti, leis formos... ax.gif
Atsakyti
išsiėmiau maždaug 2 nėštumo mėnesį, bet dabar oda toje vietoje tokia išsitempusi ir per ją strija eina verysad.gif vis pabandau perverti auskarą, tai skylutė liko neužaugusi, tik nežinau, kaip po nėštumo atrodys, ar dar nešiosiu ar jau teks visą tą "grožį" slėpti g.gif
Atsakyti
As auskara issiveriau jau pacioj pradzioj, nes man jis... uzpuliavo doh.gif ko niekad nebudavo g.gif , ausyse taip pat uzpuliavo, tai dabar tokia naturali naturali vaikstau lotuliukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
Na aš kol kas dar su auskaru (dar tik 8sav.) ax.gif Ale jaučiu nueisiu pas gydytoją ir ta pasakys išsiimk.. biggrin.gif Man įdomu kokias ten grandinėles veriasi?..Čia tipo kurios į ausį eina tokios?...Viršuj burbuliukas arba dar kas ir ilga kabanti grandinėlė ania?.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 18 rugpjūčio 2009 - 16:26
as irgi nuemiau,ir toj vietoj,kai pilvas didelis uzaugo pliso verysad.gif .man kur veria auskarus sake kad jie turi kaz koki specalu uzskaru kad skilute neuzgytu,jai nori ir po gimdimo nesiot biggrin.gif .bet as specalios nepirkau,tik karts nuo karto,praduriu ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Kai suzinojau jog laukiuosi neissiemiau, bet kai nuejau pas akusere tai ji pasake isimti, nes kenke kudykiui, tai gryzusi namo iskart issiemiau, o kai pagimdziau vel isiveriau, nieko nepaskeite, o va dabar vel laukiuosi, tai irgi isiemiau ir vel planuoju isiverti kai pagimdysiu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
na man kolkas gydytoja nieko nesake tai dar neissiveriau, tiesiog dabar nesioju ilgesni auskariuka.. smile.gif
Atsakyti