Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

As taip pat issiveriau auskara smile.gif kazkaip nesinori ji nesioti nestuke.gif
Atsakyti
Man 17 sav. ir dar su auskaru blink.gif Vis gaila issiverti, bet dar kelios savaiteles ir imsiu lauk doh.gif
Atsakyti
Man 8 savaitės ir jau gera savaitė kaip išsivėriau auskarą. Gaila buvo, bet kas iš to jei paskui vietiek reikės išsiverti, juk visą nėštumą neišnešiočiau.
Atsakyti
Ai as manyciau kad geriau issiverti, gi galima bus vel betkadais naujoprasivert 4u.gif
Atsakyti
as taip pat turiu auskariuka, nesiojau ji iki 6 men. veliau vyras liepe issivert blink.gif nes tipo geleziai visokie cia prie vaiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif issiveriau, bet po gimdymo nesioju vel, viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
O man jis kip tikatsibodo, bet nesiojau, nes vyrui patinka, dar truputuka ir jamsiu ji lauk ir ko gero nebesiversiu smile.gif
Atsakyti
Aš tik prieš porą savaičių išsivėriau, kai buvo maždaug 21 sav. ir dabar vis kartais įveriu trumpam, kad neužaugtų skylutė. Nešiojus būčiau daug ilgiau, bet bijau trūkinėjimų odos ties ta vieta. Po gimdymo tikiuosi iškart vėl įvert biggrin.gif
Atsakyti
as issiveriau kai tik suzinojau kad laukiuosi. tai va jau devintas menuo kaip pilvas geleziu nemate biggrin.gif tik pries kelias dienas pabandziau isivet del idomumo ar uzsitrauke, tai tik siek tiek stipriau pastumiau ir viskas gerai- neuzaugo, tai gal per likusias savaites jau nebeuzaugs tai galesiu vel nesiot ir vertis is naujo nereiks jei noreciau smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
nesiojau auskara, bet prasidejus nestumui - atsisveikinau smile.gif
Atsakyti
Man jau 26 sav. bet auskariuka vis nesioju, tik jis skirtas nesioti nestumo metu.Jis visas padarytas is gan minkstos plasmases, buna visokiu ilgiu galima juos patrumpyti bet as ji taip palikau, lyg nera per ilgas, ir tikiu kad leliuku irgi netrukdo smile.gif Tai gal nereikes issiimti visai, nes man labai patinka mano auskaras bamboje biggrin.gif

http://cgi.ebay.co.u...i-l...:1|294:50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnepetal: 12 gegužės 2009 - 16:27
Merginos, gal kas zinote, kur Vilniuje arba Kaune galima gauti auskariuku i babma , kurie tiktu nesciosioms????

Labai neneoriu issiverti sad.gif
Atsakyti
Nešiojau ir pirmo nėštumo metu, ir dabar nešioju, kai važiuosiu gimdyt, išsiversiu, kad netrukdytų smile.gif Kai pradėjo temptis, įsivėriau auskariuką - grandinėlę ir jokių problemų bigsmile.gif
Atsakyti