Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Man daktare liepe issivert labai anksti apie 7 sav., kadangi anot jos infekcijos saltinis. Tai issiveriau, o dabar vel sekmingai nesioju smile.gif
Atsakyti
as kai tik suzinojau kazkaip ji issiemiau,tai po gimdymo skylute visiskai sugijo....na kaip as net nzn sugijo jinai man.... verysad.gif ir negraziai lb atrode,bent jau man, tai nuejau ir man dar karta pradure per ta pacia vieta, db laimingai sau vaikstau. thumbup.gif
Atsakyti
maciau vienai mamytei strijos atsirado tik toje vietoje kur buvo auskariuko verimo vieta
supratau,kad geriau buvo jo netureti

nebent po visu nestumu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2009 02 12, 06:30)
maciau vienai mamytei strijos atsirado tik toje vietoje kur buvo auskariuko verimo vieta
supratau,kad geriau buvo jo netureti

nebent po visu nestumu wink.gif



kazkodel netikiu, kad auskariukas ir strijos - susije dalykai g.gif
Atsakyti
Man jau 6 mėnuo, bet dar nešioju... Gal prieš gimdymą išsiimsiu, nes visai nenoriu kad užaugtų.. g.gif
Atsakyti
infekcijos jokios nepasigausit jeigu senai ta skyle turit ir neuzugs ji jeigu ne vakar prasiduret nes oda tempiasi ir skyle tik dydisne pasidarys o ne uzsaugs.... be to jeigu ir uzsaug tai tuo geriau.... dievinu auskariukus bamboje... man labao grazu... nesiojai iki 5 nestumo menesio,daktaras leido nesiuoti jeigu pato noriu.... vaikeliui niekaip nekenkia.... tik vat pasekmes liudnos.... issitempe ta skyle man ziausiai ir patamsejo aplinkui po gimdimo.... dabar atrodo tragiskai nes isidejus auskara jis kada labai negraziai oo ir aplink bambos demes kakokios tai atsirado.... labai gailiosi kad nesiojau nestumo metu.... nuejau pas kosmetologe tai ji man pasake nesiuoti koki labai sunku auskara kos skyle neplis su laiku,tada kai uzgis galeiu vel pradurti.... tai kad geriau nenesiuokite auskariuku nestumo metu.... pakentekite po to nesiuosite kiek noresite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Linukas-0131 @ 2009 02 12, 14:39)
kazkodel netikiu, kad auskariukas ir strijos - susije dalykai  g.gif



Deja, galiu nuliudinti, kad tikrai susije. Ne vienos strijos neatsirado per visa nestuma isskyrus viena stora nuo virsutines skylutes iki apatines verysad.gif Labai nekaip atrodo blush2.gif O kai buvo pilvukas jau didelis, tai nes blizgedavo ta vieta kaip koks atsvaitas. Gydytoja sake, kad daug kam taip buna su tais auskariukais bamboje. O kadangi turiu dar ir apgama bamgoje, kuris po nestumo padidejo, tai net negaliu ir auskaro daugiau isiverti
Atsakyti
QUOTE(Linukas-0131 @ 2009 02 12, 13:39)
kazkodel netikiu, kad auskariukas ir strijos - susije dalykai  g.gif



tau reiketu pamatyti ta pilvuka
visos strijos nueina tik nuo randelio vietos
Atsakyti
QUOTE(ramu @ 2009 02 13, 18:50)
Deja, galiu nuliudinti, kad tikrai susije. Ne vienos strijos neatsirado per visa nestuma isskyrus viena stora nuo virsutines skylutes iki apatines  verysad.gif Labai nekaip atrodo  blush2.gif O kai buvo pilvukas jau didelis, tai nes blizgedavo ta vieta kaip koks atsvaitas. Gydytoja sake, kad daug kam taip buna su tais auskariukais bamboje. O kadangi turiu dar ir apgama bamgoje, kuris po nestumo padidejo, tai net negaliu ir auskaro daugiau isiverti

pas mane irgi nuo viršutinės iki apatinės skylutės blizgus storas takas, kuris man laaabai nepatinka.. o ir su pirmu nėštumu tokio nebuvo.. o ir šįkart pilvas didesnis...
Atsakyti
Neissiveriau iki pat paskutinio menesio, kol neissiverte bamba, nes tada pradejo labai tempti ta vieta.Bet dabar vel sekmingai nesioju, neuzgijo per menesi laiko smile.gif Bet strija mazyte ties verimo vieta atsirado. Draugei taip pat atsirado.O del bakteriju, tai yra plastmasiniai auskariukai kurie ilgi ir visai nepavojingi, juk ne metalas.
Atsakyti
Issiveriau auskara antra nestumo menesi.
Ar bus striju, nezinau, ziuresim. Auskaras grazu, bet jei sugrazinciau laika atgal, turbut nesidurciau bambos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rinne: 18 vasario 2009 - 22:07
Issiveriau auskara jau seniau, bet randelis virs bambos liko.. O ir nestumo pradzioje mane operavo ir padare maza pjuvi tiesiai po bamba.. tai dabar kai turiu jau didoka pilvuka, man tie randeliai taip baisiai atrodo. Siaip tai viduje gailiuosi, kad ji buvau isiverusi verysad.gif
Atsakyti