Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

niu man jau 4as menesiukas, bet kadangi pilvukas dar nelinkes augti, teij auskariuka visdar turiu... 4u.gif kol graziai atrodo panesiosiu ax.gif
Atsakyti
Turejau ir visai netrukde blush2.gif ,tik pries isvaziuojant gimdyti issiemiau. ax.gif
Atsakyti
O ar atsirado ta ruda pigmentinė dėmelė, kur įdurta?
Atsakyti
as taip pat turiu auskara smile.gif , kadangi nestumas mazas tai netrukdo, o veliau matysiu ax.gif
Atsakyti
Issiemiau auskara 6 nestumo men. Siaip jis man netrukde, bet nelabai graziai atrode. Skylute issiplete ir patamsejo. Jei po gimdymo vis dar noresiu auskara nesiot tai gal vel isiversiu, aisku jei neuzgis smile.gif
Atsakyti
su pirmu nestumu isnesiujau auskariuma iki paskutines dienos, o likus 4 dienoms iki gimdymo issiemiau, bijodama kad gimdymo metu neuzgautu gydytojas, bet gaila verysad.gif , po gimdymo as jau nebegalejau jo iverti, kazkaip greit uzsitrauke, verysad.gif nors tik 4 dieneles praejo be auskariuko.
man tas randelis nepatiko, tai po1,5 men isiveriau antra karta smile.gif
o dabar laukiuosi ir nezadu visai issiimt ax.gif
Atsakyti
aš gailiuosi, kad neišsivėriau kai gydytoja rekomendavo, nes skylutės išsitempė ir aplink paraudo... doh.gif bet tikiuosi, kad po gimdymo viskas bus kaip buvę... ax.gif
Atsakyti
as irgi turejau, bet issiemiau kai tik suzinojau kad laukiuosi, tam kad neliktu negrazaus rando smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija27 @ 2008 10 26, 19:12)
padare man lialiu su tevelio akim ir mamytes lupomis, ziuresim kiek teisybes bus  lotuliukas.gif



as taip pat iskart issiemiau smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
MB turi auskaru verimo salona cool.gif . Tai jis pataria issiimt, kai pilvuzas didesnis, as issiemiau, po gimdymo pradurs man nauja skylute tongue.gif
Atsakyti
man per pirmaji apsilankyma gydytojas liepe iskart issiimt auskariuka. nors pilvuko dar visai nebuvo - ta pacia diena ir issitraukiau. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diana_B_K: 03 vasario 2009 - 09:11
O kodel Jus iskarto issiveriat auskariukus, jeigu dar net pilvukai neauga? Kuo tie auskariukai gali pakenkti?
Atsakyti