Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

pries kelias dienas isiemiau auskariuka, nes antradieni dariausi eko ir pamirsau isiimti pries eidama, aisku gine nieko nesake, bet paciai teko nesusipatoginti, blush2.gif trukde per ta vieta vaikelio tarpukoji isiaiskinti rolleyes.gif , siaip nemaisytu jis man ir siandiena, bet sikart palauksiu kol gims, nes skylute neuzsitrauks tikrai manau geroje prieziuroje tongue.gif
Atsakyti
Aš išsiėmiau auskariuką gal apie penktą nestuke.gif mėn., man jau kažkaip nebegražiai atrodė schmoll.gif tik paskui labainepatiko tas rudas dryzis, ties dūrimo vieta doh.gif , kuris po gimdymo pranyko biggrin.gif paskui kažkada įdomumo dėlei bandžiau įsiverti, bet nepavyko, aišku pakentėjus, gal būčiau kaip nors įvėrus ax.gif
Atsakyti
Issiveriau mazdaug septintam menesiui prasidejus,dabar 35 savaite,bet puikiausiai pro skylute auskariukas telpa,tiesiog neestetiska ir nepatogu,o ir striju norisi isvengti.Jei pilvas po gimdymo neatrodys baisus,isiversiu vel,jei grozio bus nedaug-tegu uzauga ta skylute,menkas praradimas smile.gif
Atsakyti
Na skaiciau kad kai kurios mamukes vietoj bambos auskaro isivere paprasta ausies auskara su grandinele,ale man idomu ar jis neiskrenta kaip nors,juk tas burbuliukas buna virsuje,o rengiantis ar kaip kitaip gali jis iskrist.
Atsakyti
As turiu toki, kur ne su bumbuliuku o tokia gelyte, kuri priglunda prie ausies, taip ir prie babmbos prigultu, bet as nesiveriau, tik retkarciais patikrinu su bambos auskaru, atsargiai labai, ar neuzakusi skylute, tai ilenda kuo puikiausiai smile.gif


QUOTE(***Saulyte*** @ 2008 10 25, 17:19)
Na skaiciau kad kai kurios mamukes vietoj bambos auskaro isivere paprasta ausies auskara su grandinele,ale man idomu ar jis neiskrenta kaip nors,juk tas burbuliukas buna virsuje,o rengiantis ar kaip kitaip gali jis iskrist.

Atsakyti
As tai issiemiau gal koki 4 ar 5 menesi, nes pilvukas eme sparciai augti ir pradejo trukdyti rolleyes.gif Ir jau po keliu savaiciu nebegalejau jo iverti schmoll.gif Dabar siaip ant pilvo striju nera, bet matau kaip nuo skylutes nusidriekusios kokios 3 apie 1cm ilgio strijukes unsure.gif Tikiuosi labai toli nenusidrieks ir pagimdzius galesiu vel isiverti auskariuka thumbup.gif
Atsakyti
as turejau auskara banboje iki 6 men, nes tada jau pilvas buvo didziulis doh.gif ir gydytoja tik patare issiimti, nes gali trukti...tai va, issiemiau ir po gimdymo vel isiveriau thumbup.gif niekas neuzgijo ir viskas tvarkoj.
Atsakyti
QUOTE(Agnestar @ 2008 10 26, 16:32)
as turejau auskara banboje iki 6 men, nes tada jau pilvas buvo didziulis doh.gif  ir gydytoja tik patare issiimti, nes gali trukti...tai va, issiemiau ir po gimdymo vel isiveriau thumbup.gif niekas neuzgijo ir viskas tvarkoj.



o aš turėjau auskarą iki 6 mėn..po to vis įdėdavau pažiūrėt ar neužako skylutė - tai viskas normoj bigsmile.gif bet tas tarpelis tarp skylučių toks negražus tapo doh.gif išsitempė ir stijutė viena užsidėjo verysad.gif na tikiuosi po gimdymo viskas susitvarkys bigsmile.gif
Atsakyti
O as kai tik suzonjau,kad laukiuosi,iskart auskara ir issiemiau.Kiek zinau,nesveika auskara kartu su pilvu auginti,nes tempiasi pilvas kartu su auskaru ir gali isplysti.
Atsakyti
Sveikutes,
Norejau pasidometi, kas turejote auskara bamboje pries nestuma, ar po to liko kokios nors zymes, randai? Nes matau, kad man kuo toliau tuo labiau tempiasi oda ir darosi tarsi randas verysad.gif
Atsakyti
Sveika,
Na,as irgi turiu skylute bamboje,man jau gimdyti metas,laukiam stebuklelio savo,tai del skylutes-nenesioju auskaro turbut nuo 6.5 men,skylute neuzaugo,bet labai issitempe oda,kad estetiskau labai grazu-tai ne,bet ir ne baisiai g.gif .Tai tu nepergyvenk,manau reikia ziureti,kas bus pagimdzius.As priaugau 9kg,tai jei po gimdymo pilvukas susitvarkys,manau isiversiu auskariuka ir viskas bus ok.O jei ne-tegu uzauga ta skylute.Sakai randas-visi randelai pamazu traukiasi ir svieseja,tai neimk i galva,ziurek kas bus po to,o ne dabar nestuke.gif 4u.gif biggrin.gif . Sekmes tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(_Sandrutia_ @ 2008 11 18, 18:19)
Sveikutes,
Norejau pasidometi, kas turejote auskara bamboje pries nestuma, ar po to liko kokios nors zymes, randai? Nes matau, kad man kuo toliau tuo labiau tempiasi oda ir darosi tarsi randas  verysad.gif



sveika. aš per nėštumą priaugau 23kg smile.gif pilvas buvo nerealaus dydžio, auskarą išsivėriau tada,kai pradėjo tempti ir skaudėti skylutę. paskui karts nuo karto įverdavau, kad neužaugtų. ir neužaugo iki dabar, reiktų įvert atgal, tik kad užsegimą pamečiau, reik nusipirkt naują biggrin.gif žodž, dėl to mažiausiai pergyvenk, jokių randų neliks mirksiukas.gif
Atsakyti