Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(zazuna @ 2008 07 01, 15:43)
Mums jau 33 savaiteles, bet dar su auskariuku  biggrin.gif - visiskai netrugdo  biggrin.gif .
Bet mano gine liepe issiverti jau gal 22 savaite, o as neklausau, tik kai ainu pas ja issiimu  ax.gif  thumbup.gif . Niekas man ten neissitampe dar ir net buna, kad visai ji pamirstu. Manau galima nesioti kol netrugdo.  g.gif



Tas pats variantas, tik kad mums jau 38 sav. ax.gif ir viskas labai liuks thumbup.gif atrodo ir netrugdo... Jokiu striju kolkas nerasta (ttt) Gine nieko nesake, kad reikia issivert... Ziuresim kaip bus toliau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 07 20, 14:18)
Tas pats variantas, tik kad mums jau 38 sav.  ax.gif  ir viskas labai liuks  thumbup.gif  atrodo ir netrugdo...  Jokiu striju kolkas nerasta (ttt)  Gine nieko nesake, kad reikia issivert...  Ziuresim kaip bus toliau...  rolleyes.gif

Dabar jau 37 sav. pradejo aiti, bet vis taip pat - nesioju auskariuka ir nematau bedu mirksiukas.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes,siandien nusipirkau auskariukus,tuos,kur i ausis,bet su grandinele,tai zinokit,bamboj puikiai atrodo,dingo tempimas,tarsi nieko nebutu,o ir skylute neuzaugs. tongue.gif
Papildyta:
Pamirsau pasakyti,kad mums 21 savaite ir pilviukas pradejo sparciai augti,jei maikute aptempta uzsidedu,tai bambos auskariukas gana smarkiai isryskedavo,tai va pasikeiciau i ta grandinele.Pabandykit,kurios turit-blogiau tikrai nebus
Atsakyti
na as tai issiemiau..bet skylute neuzaugo ir manau, kad nebeuzaugs
Atsakyti
O as tai jau kokiam 4 su puse menesio isiemiau, nes pradejo tempti ir negraziai atrodyti ax.gif O dabar jau jauciu bus uzaugus skylute verysad.gif
Atsakyti
as irgi turiu pradurta bamba, bet paprasta auskara nesiojau iki 5 nestumo menesio, o paskui nusipirkau spec nestumini auskariuka-toks ilgas, silikoninis, minkstas, lankstus... atrode viskas gerai, netrukde, netempe, bet viena ryta atsikelusi pamaciau, kad nuo vienos skylutes iki kitos strija atsiradusi blink.gif tai buvo apie 36sav. greitai greitai issiveriau, kad daugiau neatsirastu... neatsirado. tureciau gimdyti siom dienom(tikiuosi), noriu greiciau isiverti auskariuka vel, kad neuzgytu skylute...
Atsakyti
auskareli turiu ir as, dabar galima isigyti specialu auskara nesciai kosmetologes kabinete, as ji nusipirkau, jis lankstus, plasmasinis ir netrukdo visiskai. pries tai nesiojau iprasta auskareli, tai tempe bamba labai, buvo noras isiimti. tai taip kad tikrai del to patariu, ir daktare nieko nesake pastebejusi kad jis kitoks, leido nesioti smile.gif
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif nestuke.gif
Atsakyti
man per 5 metus skyle neuzaugo, kai issiveriau per nestuma ir daugiau nenesiojau, bet i skyle ikisti auskara vis dar galiu
Atsakyti
Turejau auskara bamboj, bet plaukiojant sporto klubo baseine, jis uzsikabino uz pertvaros ir isplyso....uij doh.gif sugijo, bet dbr, kai laukiuosi, vaizdzialia nikoks... g.gif randas issiplete, o dar nelygus... neisivaizduoju, kaip atrodytu auskaro skylute tokioj istemptoj odoj... g.gif
Atsakyti
As irgi turejau auskara bamboj. Tik labai anksti jis man pradejo visur kliuti ir labai ta vietele sujautrejo. Tai praktiskai per visa nestuma auskariuko ir nenesioju, tik retkarciais isiveriu, kad skylute neuzaugtu.
Atsakyti
QUOTE(Tiara two in one @ 2008 09 13, 17:10)
Turejau auskara bamboj, bet plaukiojant sporto klubo baseine, jis uzsikabino uz pertvaros ir isplyso....uij doh.gif  sugijo, bet dbr, kai laukiuosi, vaizdzialia nikoks... g.gif  randas issiplete, o dar nelygus... neisivaizduoju, kaip atrodytu auskaro skylute tokioj istemptoj odoj... g.gif


Vargsiuke, uzjauciu tave, jamk balioneli 4u.gif

As tik grizus is GN puoliau ieskoti bambos auskariuku, nors nesitikejau, kad bus galima verti. ir ka jus manot? iveriau thumbup.gif ir labai lengvai, tai manau nebeuzaugs ta skylute, nes tikrai ilgai buvau issiverusi, gal nuo 15 sav. panasiai ax.gif
Atsakyti