Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

spec auskaru maziau urmo bazeja, kaina mazdaug apie 45 lt, as pati kazkaip vi reciau ji isiveriu, nors man tik 13 savaiciu
Atsakyti
7men nestumo neisveriau auskaro,bet poto pradejo bamba verstis lauk ir auskara tempti tai isveriau,bet neuzgijo thumbup.gif Tai po gimdymo vel toliau nesioju.Jau isviso 5metai 4u.gif
Atsakyti
sveikos mamytes smile.gif o strijos atsiranda po gymdimo ar jos jau isriskeja nestumo metu g.gif laukuosi pimagimio tai esu zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niamniuskyte @ 2008 07 14, 18:02)
7men nestumo neisveriau auskaro,bet poto pradejo bamba verstis lauk ir auskara tempti tai isveriau,bet neuzgijo thumbup.gif Tai po gimdymo vel toliau nesioju.Jau isviso 5metai 4u.gif


As tai buvau issiemusi savaitei paziuret ar paskui isidesiu blush2.gif niu isidejau, tik pro virsutine skylute tai jau sunkiau ilindo doh.gif bet ilindo ax.gif tai vat zinok ..gal ne visoms vienodai uzanka ta skylute g.gif
Atsakyti
QUOTE(aniutka2 @ 2008 07 14, 20:23)
sveikos mamytes  smile.gif  o strijos atsiranda po gymdimo ar jos jau isriskeja nestumo metu g.gif  laukuosi pimagimio tai esu zalia blush2.gif


Atsiranda ir nestumo metu, ir po gimdymo ir siaip jei staigiai priaugsi svorio mirksiukas.gif as auskara issiveriau, bet jau lyg ir iziuriu nuo skylutes viena stija eina doh.gif kas ten apacioje tai nebesusilenkiu pasiziureti lotuliukas.gif o vyras tai nemato ten nieko doh.gif tai gal daugiau ir nera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aniutka2 @ 2008 07 14, 18:23)
sveikos mamytes  smile.gif  o strijos atsiranda po gymdimo ar jos jau isriskeja nestumo metu g.gif  laukuosi pimagimio tai esu zalia blush2.gif

Yra atskira tema apie strijas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2008 07 15, 09:46)
As tai buvau issiemusi savaitei paziuret ar paskui isidesiu blush2.gif niu isidejau, tik pro virsutine skylute tai jau sunkiau ilindo doh.gif bet ilindo ax.gif tai vat zinok ..gal ne visoms vienodai uzanka ta skylute  g.gif


doh.gif as kai bandziau isideti auskariuka tai irgi tik per apatine skylute ilindo, per virsutine kazkaip nelabai g.gif
Atsakyti
As auskariuka issiemiau 5 menesi,taciau jau kita ryta,kai pabandziau vel iverti pasirode kraujo doh.gif ,tada jau issigandau,kad galiu uzdegima pasigauti ir isvis ji issiveriau,dabar jau nera sansu,skylute uzsitraukus,tad manau po gimdymo,teks dar karteli eiti kosmetologini doh.gif
Atsakyti
Mums jau sesiolika savaiteliu, bet kolkas auskariuka nesioju smile.gif Kol pilvukas tik apvaleja, manau dar panesiosiu ax.gif , o paskui bus matyt smile.gif
Atsakyti
as issiemiau kazkur treciam menesi..o isidet dar nebandziau, tai kaip ir reiktu pabandyt, bet turbut jau bus uzgijusi ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Auskarą iki nėštumo turėjau 5m., išsivėriau gal 6-ą mėn, nes pilvas mažiukas buvo. Po visko įsivėrė lengvai, bet vaizdas nebe toks verysad.gif Auskaras kabo laisvai, net šiek tiek nukaręs, nes skylutės oda iš priekio stipriai suplonėjus. Net ir nežinau ką daryti, vos ne imt ir iš naujo durti, kad išorinę sienelę sudarytų ne tik oda, bet dar ir mėsytės šiek tiek blush2.gif
Atsakyti
aukara iki nestumo turejau kazkur 6m, bet 4men nestumo gydytoja liepe issiimti kad nepapultu kokia infekcija ar uzdegimas neprasidedu. bandziau po savaites isideti, ikisti ikisau, bet kraujo jau buvo smile.gif tai manau po gimdymo nebeidesiu... gal teks vel durtis, bet jei pilvukas jau bus nebegrazus, tai manau ir neverta, vis tiek jau neberodysi vasara jo niekam smile.gif
Atsakyti