Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

ir as turejua auskariuka bamboje, issiemiau pastojusi po kiek laiko, bet tikiuosi vel isiverti jau greitai thumbup.gif
o kiek zinau, kitoms sako ir issiverus sutrukinej odele tarp pacios bambos ir skylutes auskarui blink.gif
Atsakyti
as nesiojau auskariuka iki tol, kol man paciai buvo patogu mirksiukas.gif paskui pradejo verzti, ji jausti, taj issiemiau, o gyd.tik paklausdavo ar nemaiso.mano pilvelis buvo labai mazas ax.gif tiesa dar 9 men.buvau isiverus pries foto sesija, nes skyle be auskaro siaubingai atrode, taj keliom val isiveriau mirksiukas.gif o po gimdymo is karto isiveriau.
Atsakyti
Mums jau 19 savaiteliu, manau greit atsisveikinsim su auskariuku laikinai, nes labai jau pradejo tempti ir jaustis (jausmas kaip pirma diena prasidurus) ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes as pirma diena kaip cia uzsiregistravus... smile.gif Na man 23 savaites ir kolkas net negalvoju apie auskariuko issiemima na bent jau man tai netrugdo ir lygtais viskas ten gerai:).
Na galvoju jau kai vaziuosiu gimdyti tada ir issimsiu biggrin.gif nestuke.gif
Atsakyti
o man vyras isviso neleidzia prasiverti doh.gif sako kad po gimdymo labai issitampo ta skylute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2008 06 25, 19:02)
o man vyras isviso neleidzia prasiverti doh.gif  sako kad po gimdymo labai issitampo ta skylute ax.gif


O maniskis tai turbut pats padarytu skylute, jei uzaugtu mirksiukas.gif labai jau jam patinka ten auskariukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na man tik 19 eina savaitele nestuke.gif bet kol kas netrukdo visai ir neverzia, dar labai laisvas auskariukas, tai ir neissimsiu ... o kai jau jausiu ka nors tada ziuresiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2008 06 26, 13:12)
O maniskis tai turbut pats padarytu skylute, jei uzaugtu  mirksiukas.gif  labai jau jam patinka ten auskariukas  lotuliukas.gif

pavydziu tau 4u.gif as turiu virs lupos turejau liezuvyje bet liepe issiimti nes jam atrodo kad man skauda lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sAuLyTeA;) @ 2008 06 26, 23:37)
pavydziu tau 4u.gif  as turiu virs lupos turejau liezuvyje bet liepe issiimti nes jam atrodo kad man skauda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


doh.gif lotuliukas.gif
as norejau virs lupos isiveti, bet nuo tos minties tai atkalbinejo g.gif o man taip grazu brilikai ant veido ax.gif
Atsakyti
man net pinigu nedave kad neprasiverciau auskara virs lupos bet viena vakara pati su adata prasiveriau lotuliukas.gif aciu dievui laimingai viskas baigesi dbr as jam su auskaru sexualesne lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums jau 33 savaiteles, bet dar su auskariuku biggrin.gif - visiskai netrugdo biggrin.gif .
Bet mano gine liepe issiverti jau gal 22 savaite, o as neklausau, tik kai ainu pas ja issiimu ax.gif thumbup.gif . Niekas man ten neissitampe dar ir net buna, kad visai ji pamirstu. Manau galima nesioti kol netrugdo. g.gif
Atsakyti
Gal kas parduodat spec bambos auskara nestukei?Noriu pirkt,nezinau kur.O gal zinote,kur Vilniuj galiu ji nusipirkti?Jau galvojau,teks pirkti tuos senamadiskus auskarus i ausis kur su grandinele persiveria,bet galvoju,kur as paskui juos desiu.O is bedos gal kas toki turit?Girdejau,kad nestumo metu i bamba jie visai neblogai tinka,netraukia odos. ax.gif
Atsakyti