Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Darfe @ 2008 05 03, 16:28)
Gal žinote, kur galima įsigyti spec. auskariuką? Ačiū  4u.gif

Turiu du,viena galiu parduoti.
Atsakyti
QUOTE(perastra @ 2008 05 03, 19:44)
o kuo jie skiriasi nuo paprasto?  g.gif

Ilgesnė kojelė.

QUOTE(olgita @ 2008 05 06, 21:29)
Turiu du,viena galiu parduoti.

Kokia kaina?Nuotraukėlės neįdėtum?
Atsakyti
Sveikos mamytes, biggrin.gif
as taip pat turejau auskariuka bamboje, taciau issiveriau, nes pradejau jausti diskonforta... unsure.gif labai gaila,nes jau buvau prie jo pripratusi,buvo mano gyvenimo dalis... wub.gif bet kai susilauksiu savo stebuklo nestuke.gif butinai isiversiu vel... lotuliukas.gif
Atsakyti
O man daktare pati pasake kur pirkt auskariuka nestukei thumbup.gif
As zinojau kad yra tokiu spec. plastikiniu ir ilgu, bet nekur negalejau rasti... visa akropoli apejau ir kitas parduotuves... ax.gif ten kur jinai pasake, net nebuciau pagalvojusi kad yra.. o ir kaina vos 20Lt
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 05 30, 19:55)
O man daktare pati pasake kur pirkt auskariuka nestukei  thumbup.gif 
As zinojau kad yra tokiu spec. plastikiniu ir ilgu, bet nekur negalejau rasti... visa akropoli apejau ir kitas parduotuves...  ax.gif  ten kur jinai pasake, net nebuciau pagalvojusi kad yra.. o ir kaina vos 20Lt


gal galetum pasidalinti informacija? ax.gif ir kur pavyko rasti ta spec. auskara? blush2.gif visos cia kalba ir ne viena tiksliai nezino kur ji rasti ax.gif
Atsakyti
smile.gif matai dar ir spec auskaru buna idomu idomu rolleyes.gif
Atsakyti
Na as zinau kur Klaipedoje yra... ax.gif Bangu g. yra parduotuve tokia maza, ten spec.prekes kirpykloms, grozio salonams ir t.t., tai va ten tokie balti ilgi plastikiniai auskariukai, bet reikia pardavejos paklaust, nes vitrinoj nera ju...
Atsakyti
QUOTE(Desert @ 2008 06 03, 23:09)
Na as zinau kur Klaipedoje yra...  ax.gif   Bangu g. yra parduotuve tokia maza, ten spec.prekes kirpykloms, grozio salonams ir t.t., tai va ten tokie balti ilgi plastikiniai auskariukai, bet reikia pardavejos paklaust, nes vitrinoj nera ju...



Taip taip as maciau Kaune spec auskariukus, jie tokie ilgoki ir is spec plastiko berods, kuris nealergizuoja thumbup.gif kaina 43 Lt man rodos kiek pamenu wink.gif pati dar nebandziau, todel negaliu pasakyti ar geri, nes mano auskariukas ir taip dar laisvas rolleyes.gif tai va idedu kontaktus kur galite rasti sia parduotuve wink.gif beja ten galite rasti ir kitu laaaabai geru prekiu - as perku jau keli metai is ten ir naguciam ir plaukam viska, ir auskariukus, segtukus plaukam, zodziu man labai gera parduotuvele thumbup.gif

KONTAKTAI:

www.krinona.lt
UAB „Krinona” grožio prekes kituose Lietuvos miestuose rasite UAB "Medinės šukos" parduotuvėse:
- Vilnius, Vokiečių g. 15. Tel.: (8-5) 2123699
- Klaipėda, Taikos pr. 61, PC "Akropolis". Tel.: (8-46) 411522
- Klaipėda, Tiltų g. 15. Tel.: (8-46) 210595
- Šiauliai, Tilžės g. 109, PC "Saulės miestas". Tel. (8-41) 422612
- Šiauliai, Tilžės g. 225, PC "Tilžė". Tel.: (8-41) 5469277
- Šiauliai, Vilniaus g. 120. Tel.: (8-41) 524694
- Panevėžys, Laisvės a. 24

PRASOM MIELOSIOS
biggrin.gif group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AGarbanele: 19 birželio 2008 - 11:34
as irgi daug metu turejau auskara bamboj... bet kai suzinojau kad esu nescia, issiveriau, man netrukde, bet partneris paprase issivert, sake nesmagu mano pilva glostyti, nes auskaras kabinasi smile.gif
Atsakyti
O man gydytoja pasake, kad geriau issiverti, nes kai yra auskaras, tai tempiasi oda, o kartu ir skylute ir paskui negraziai atrodo ax.gif tai as ir issiveriau. vyrui turbut labiau gaila to auskaro buvo nei man lotuliukas.gif
Atsakyti
O man idomu ar po gimdymo imanoma isideti auskara ar skylute uzanka? g.gif blush2.gif nes as tai niekad nebuvau issiemusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AGarbanele @ 2008 06 20, 22:23)
O man idomu ar po gimdymo imanoma isideti auskara ar skylute uzanka?  g.gif  blush2.gif nes as tai niekad nebuvau issiemusi  ax.gif


As maniau, kad nebelieka skylutes, auskara issiemiau kazkur apie 15 sav, po keliu menesiu man dar pavyko isistatyti auskara thumbup.gif taip kad manau gali pasisekti ir po gimdymo galima bus isiverti auskariuka vel ax.gif
Atsakyti