Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(blansa @ 2008 04 29, 12:05)
issiemiau pati,nes tikrai kliude,o dabar matyt ir noredama neikisciau,labai oda itempta prie bambos..vat idomu uzaugs skylute ar ne? rolleyes.gif


Manau, kad uzaugs g.gif man tai greit uzaugo verysad.gif gal po 3 sav dar bandziau isiverti auskariuka, bet deja verysad.gif as galvoju veliau nueiti i salona, kad pradurtu is naujo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melanija: 29 balandžio 2008 - 14:31
O kad buciau zinojus, kaip negerai tas bambos auskaras! Nestumo metu ji buvau issiemus, bet kadangi issitampe pilvukas, tai taip negraziai dabar bamba atrodo - skyle tokia kaip horizontalus bruksnys, o nuo jos eina strijos doh.gif Jau praejo nuo gimdymo 7 men, pilvukas susitrauke, atrodo graziai, bet ta skylute atrodo labai negraziai, visa vaizda darko. nezinau, gal reikes bandyti auskara vel vert, gal uzdengs siek tiek ta visa negrazuma verysad.gif
Atsakyti
issiveriau kazkur 5men kai buvau, nes lkabai tempe ir siaip kliuvo ax.gif o dabar labai negraziai atrodo, bamba tokia didele paliko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo perlixike: 30 balandžio 2008 - 21:14
QUOTE(blansa @ 2008 04 29, 13:05)
issiemiau pati,nes tikrai kliude,o dabar matyt ir noredama neikisciau,labai oda itempta prie bambos..vat idomu uzaugs skylute ar ne? rolleyes.gif

As jau senai issiveriau auskariuka 4u.gif Is pradziu dar karts nuo karto isiverdavau, o paskui nebeveriau. Dabar skaitydama tema, pagalvojau, kazi kaip man, ar neuzaugo skylute g.gif Nuejau ir pabandziau ivert auskariuka, kuo puikiausiai isivere thumbup.gif Tai tikiuos, kad ir nebeuzaugs jau ax.gif Dabar yra 31 savaite, tai tiek ir beliko man cia jau rolleyes.gif
Atsakyti
o jus neplanuojate po gimdymo vel i ta pacia vieta auskara isiverti? ax.gif as galvoju, kad auskaras pasleptu ta negrazia skylute rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Melanija @ 2008 05 01, 13:25)
o jus neplanuojate po gimdymo vel i ta pacia vieta auskara isiverti?  ax.gif  as galvoju, kad auskaras pasleptu ta negrazia skylute  rolleyes.gif

planuoju tikrai,jei uzaugs darysim nauja smile.gif
Atsakyti
As irgi pasiskaiciusi jusu nuejau ir pabandziau isiverti auskariuka, nes ishsiveriau ji pries kokius 7 menesius - sunkiai, bet pavyko thumbup.gif
o del odos ishsitempimo - tikiuosi kad kremai nuo striju pries ir po gimdymo, bei manksta po gimdymo pades si grozi atstatyti i vieta ax.gif
Atsakyti
Aš išsiėmiau 4mėn, kad nekliūdytu .Dabar , kai pasižiūriu į savo skylutę kažkaip keistai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur galima įsigyti spec. auskariuką? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darfe @ 2008 05 03, 15:28)
Gal žinote, kur galima įsigyti spec. auskariuką? Ačiū  4u.gif

o kuo jie skiriasi nuo paprasto? g.gif
Atsakyti
Vakar pabandziau vel isodeti ausara ir pavyko lotuliukas.gif o jis pas mane isimtas buvo kazkur daugiau nei 10 sav ax.gif tai dabar turiu vilties, kad skylutes darytis pakartotinai nereikes rolleyes.gif gal neuzaugs, jei jau per tiek laiko neuzaugo ax.gif tiesa, auskaras tai sunkiai ilindo, is virsaus visai nenorejo lysti, o is apacios iskart smile.gif tai mielos nestuke.gif gal ir pas jus is tikruju skylute tik atrodo uzaugusi 4u.gif
Atsakyti
oho, niu isgasdinote...as kaip tik laukiuosi...na dar tik kelios savaiteles...ka reikes daryti? blush2.gif blush2.gif g.gif g.gif

user posted image
Atsakyti