Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

o man gydytoja nieko nesake del auskariuko kai echo dare,man kol kas odos visai netempia.laisvai 'kabo' ax.gif tik atsikiso labiau ,truputi baisu kad kelnem uzkabinsiu unsure.gif niu vistiek liabai liabai issivert nenoriu blush2.gif
Atsakyti
As vis dvejoju - pasilikt dar auskariuka ar issivert... g.gif Siaip nei viena gydytoja nei puse zodzio nepasake del auskaro. Kol kas mano pilvukas nedidelis, oda nera labai issitempus, tai ir auskaras problemu nekelia. Tiesa, kelis kartus buvau uzkabinus, tai iskart oda aplink skylute paraudo... Manau, pirksiu specialu nestuke.gif auskariuka, jei tik kur rasiu, bet kol kas nesidomejau...
Atsakyti
As issiveriau jau seniai, nes bamba virsta ir stumia ta auskara i prieki, nu tikrai nekaip atrodo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jul @ 2008 04 07, 13:30)
o man gydytoja nieko nesake del auskariuko kai echo dare,man kol kas odos visai netempia.laisvai 'kabo'  ax.gif  tik atsikiso labiau ,truputi baisu kad kelnem uzkabinsiu  unsure.gif  niu vistiek liabai liabai issivert nenoriu  blush2.gif



QUOTE(VVaiva @ 2008 04 07, 15:59)
As vis dvejoju - pasilikt dar auskariuka ar issivert...  g.gif  Siaip nei viena gydytoja nei puse zodzio nepasake del auskaro. Kol kas mano pilvukas nedidelis, oda nera labai issitempus, tai ir auskaras problemu nekelia. Tiesa, kelis kartus buvau uzkabinus, tai iskart oda aplink skylute paraudo... Manau, pirksiu specialu  nestuke.gif  auskariuka, jei tik kur rasiu, bet kol kas nesidomejau...



Dar turėtų pasakyti.. smile.gif Man iki 32savaitės nieko nesakė. O 32saviatę pasiūlė išsiverti, nes gimdymas artėja ir jei kiltų kokių komplikacijų, ar tektų cezarį skubiai daryt - ta skylutė - infekcijos šaltinis 4u.gif tai kai pasakė ir išsiėmiau, bet po gimdymo grįžus namo ji vėl sėkmingai patubdžiau atgal biggrin.gif atrodo taip pat tik ruda juosta dar nepranykus - tai nesidemonstruoju blush2.gif
Atsakyti
man akusere liepe 15 sav issiimti auskara cry.gif tai ir issiemiau verysad.gif veliau bandziau isiverti uskara, bet skylute jau buvo uzaugusi verysad.gif dabar skylute matosi, bet po gimdymo manau vel isiversiu ax.gif vyrui labai patinka ir labai praso, kad veliau vel tureciau ten auskariuka rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Erkesta @ 2008 04 09, 13:17)
Dar turėtų pasakyti.. smile.gif Man iki 32savaitės nieko nesakė. O 32saviatę pasiūlė išsiverti, nes gimdymas artėja ir jei kiltų kokių komplikacijų, ar tektų cezarį skubiai daryt - ta skylutė - infekcijos šaltinis  4u.gif  tai kai pasakė ir išsiėmiau, bet po gimdymo grįžus namo ji vėl sėkmingai patubdžiau atgal  biggrin.gif atrodo taip pat tik ruda juosta dar nepranykus - tai nesidemonstruoju  blush2.gif

tai pas tave skylute neuzaugo? g.gif kaip cia tau taip pasiseke? rolleyes.gif
Atsakyti
Man irgi bamba iššoko biškutį ir jau nelabai gražiai atrodo su auskaru schmoll.gif įsiverčiaus auskarą nėščiai, bet nežinau kur pirkti verysad.gif
Atsakyti
Taigi, mano bambute irgi greit visai issoks... unsure.gif Labai jau atsikisus... Auskara issiemiau ir nezinau, gal spec. auskara nestuke.gif reiktu isigyt... Nenoreciau, kad skylute uzaugtu, nes liks randas, o as jau ir taip viena turiu po nepavykusio pirmo pradurimo... blink.gif
Atsakyti
Man gydytoja,taippat patare issiimti,sako jeigu reiktu greitai operuoti,skylute gali buti uzdegimu zidinys verysad.gif ,bambute dar neisvirto,bet pakliausiau jos ir issiemiau,dabar bandau kasdien pavalyti,kad nesirinktu nesvarumai,bet pastebejau,kad kai perveriu auskariuka pasirodo kraujuko,tad turbut teks palikti skylute likimo valiai,o mano drauge tai taip ir priziurejo savo auskariuka,issieme,bet retsykiais isiverdavo 5 min,ir neturejo jokiu problemu,po gimdymo,vel nesiojo auskariuka smile.gif


user posted image
Atsakyti
as suzinojau kad pastojauir iskart issiveriau ta auskariuma
Atsakyti
Man daktaras liepe issiverti kai buvo 19sav.
Atsakyti
Man dar niekas nieko nesake, bet jau darosi nepatogu su auskariuku, visur kliuna, uzsikabina ir t.t. Nors tik 12 savaitele, bet pilvukas mano jau gerokai ugtelejes. Taigi manau greit imsiu nieko neprasoma smile.gif
Atsakyti

issiemiau pati,nes tikrai kliude,o dabar matyt ir noredama neikisciau,labai oda itempta prie bambos..vat idomu uzaugs skylute ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti