Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Kad tas specialus auskariukas tik tam, kad skylute neuzugtu smile.gif .
Atsakyti
Kai pastojau, gydytoja patare issiverti auskariuka. sake augantis pilvukas iskels bamba ir auskaras gali trukdyti. ilgai priesinausi biggrin.gif Issiveriau gal koki sesta menesi,kai pati pajutau,kad trukdo ir kabinasi uz drabuziu, kartais parausdavo (auskaras ivertas pries metus). Gydytojas patarimas buvo geranoriskas ir tikrai neerzino. Pakraupino pirmakart echoskopija dariusios gydytojas reakcija: pazvelgusi i mano pilva nestuke.gif pirmi jos zodziai buvo - SITA ISSIVERT !!! Kitus sykius pries eidama taip ir padarydavau tongue.gif Beje, issiverusi auskariuka, bamba kasdien priziuriu: is pradziu kasdien valydavau ir trumpam iverdavau auskara, dabar tik isvalau ir kartais isitikinu, kad nesugijo. Bamba atrodo neblogai ir skylute neisvirto. Ne taip seniai nesioju si grozi ir nenoreciau jo atsisakyti ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit patart kur Vilniuje galima nusipirkti silikonini bambskariuka?
Atsakyti
As pries pora dienu gavau toki auskariuka (sirdele) mirksiukas.gif Jis skirtas specialiai nestukems, auskariuko kotelis lankstus ir pakankamai ilgas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 11 vasario 2008 - 15:39
QUOTE(Agniulyte @ 2008 02 11, 17:39)
As pries pora dienu gavau toki auskariuka (sirdele) mirksiukas.gif  Jis skirtas specialiai nestukems, auskariuko kotelis lankstus ir pakankamai ilgas mirksiukas.gif

Labai fainas auskariukas wub.gif O tu ji izsisakei is cia? blush2.gif

Pas mane taip pat pradurta bambyte, bet dabar auskariuka esu issiverus, tik karts nuo karto isiveriu pusdieniui, kad skylute neuzaugtu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cavalli @ 2008 02 11, 19:51)
Labai fainas auskariukas wub.gif O tu ji izsisakei is cia? blush2.gif

Pas mane taip pat pradurta bambyte, bet dabar auskariuka esu issiverus, tik karts nuo karto isiveriu pusdieniui, kad skylute neuzaugtu smile.gif


Taip, as ji parsisiunciau mirksiukas.gif
Siaip kolkas jo nenesioju, puikiai tinka ir senasis (iprastas), bet greitu metu planuoju persiverti specialu auskariuka mirksiukas.gif
Atsakyti
as turejau auskariuka bamboje, issiveriau nestumo metu ir gerai padariau, nes bamba labai issiplete nestumo pabaigoj, auskariukas vistiek butu netilpes.O po gimdymo nebesiveriau atgal ax.gif
Atsakyti
nėštumo metu irgi išsivėriau auskariuką, bet karts nuo karto įverdavau skylutės neužaugimo profilaktikai lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Jei kada buciau zinojus, kas atsitiks mano bambos skylei po gimdymo, niekada nebuciau prasiverusi schmoll.gif
bambskara nestumo metu issiveriau, skyle ne uzaugo, ne, o issiplete baisiausiai, dabar vietoj skylutes yra tokia kaip pailga rauksle, na labai labai negraziai atrodo, auskaras nelabai uzdengia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cherry coke @ 2005 10 09, 12:51)
pas mane auskaro bamboj nera, bet vis tik idomu, kodel jau kelinta minit,kad issiversit tik vaziuodamos gimdyti? juk vaikiukas su auskaru prie bambos neprisegtas  .....      kam ji verti?  pagimdziau 2 vaikus ir nekarto nieks mano bambos neliete  g.gif 
Gal neisvertas auskaras kaip tik  padetu pilvui graziau susitraukt?
cia siaip toks pafilosofavimas..... 4u.gif


na man irgi tas nustebino, kad dauguma merginu vos ne visa neshtuma su auskaru, bet per gimdyma - "ishsiimsiu". kam? jei visa neshtuma netrukde, kodel turetu per gimdyma sutrukdyt? gal cia gydytoju baime, kad kazhka pasakys ar ka?
as ishsiveriau ji budama 28 savaiciu. man siek tiek trukde ir drauge pasake, kad gali prasideti infekcija. tai del shventos ramybes ishsiemiau. karts nuo karto tikrinu skylute, tai lygtais viskas ok, neuzhaugo. neramina tik kad "tarp skyluciu" oda patapo labai tamsi [ruda], atrodo labai negraziai, nors negro juostos kaipo neturiu. gal kuriai is jusu taip? kodel taip yra? as negaliu sulaukt kada jau pagimdysiu ir vel isiversiu auskara i bamba, man tai labai grazhu ir pasiilgau jau. bet jei liks tas tamsumas, tai ka as zinau. nes visas pilvas "normalios spalvos", o pati bamba, ta vieta kur tarp dvieju skyluciu - ruda, patamsejusi. gal cia koks pigmentas?
Atsakyti
sveika, as ir turiu auskariuka, issiemiau jy apie 5 men kazkur, kai pradejo pilvas augt, nes pradejo prabuzius kabint, dabar atrodo nelabai, nes per ta vieta odyte plyso, ta prasme kad atsirado strija, bet perdaug nepergyvenu, bus matyt kaip atrodys veliau mirksiukas.gif o plyso pas mane nes labai nedaug tos odytes usimta buwo kai vere auskara doh.gif pas ka normaliai suimta neturetu nieko atsirast, nebent labai daug svorio priaugat ir tada jau oda labai tempasi mirksiukas.gif
sekmingai 4u.gif nepmamirsk tik drekint odytes doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Maggie @ 2008 03 03, 13:28)
na man irgi tas nustebino, kad dauguma merginu vos ne visa neshtuma su auskaru, bet per gimdyma - "ishsiimsiu". kam? jei visa neshtuma netrukde, kodel turetu per gimdyma sutrukdyt? gal cia gydytoju baime, kad kazhka pasakys ar ka?
as ishsiveriau ji budama 28 savaiciu. man siek tiek trukde ir drauge pasake, kad gali prasideti infekcija. tai del shventos ramybes ishsiemiau. karts nuo karto tikrinu skylute, tai lygtais viskas ok, neuzhaugo. neramina tik kad "tarp skyluciu" oda patapo labai tamsi [ruda], atrodo labai negraziai, nors negro juostos kaipo neturiu. gal kuriai is jusu taip? kodel taip yra? as negaliu sulaukt kada jau pagimdysiu ir vel isiversiu auskara i bamba, man tai labai grazhu ir pasiilgau jau. bet jei liks tas tamsumas, tai ka as zinau. nes visas pilvas "normalios spalvos", o pati bamba, ta vieta kur tarp dvieju skyluciu - ruda, patamsejusi. gal cia koks pigmentas?


man tas pats mirksiukas.gif man kaip aiskino tai cia oda persitempe, kitaip sakant plysho poodinis sluoksnis kazkoks ir atsirado maza strija ten, bet manau idejus auskara atgal i vieta nieko ten nesimatys, o naudojant aliejuka su vitaminu A ir E tos strijos greit pabala, taip kad nemanau jog tai sukels koky nepatoguma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(desryte @ 2008 01 05, 19:28)
Gal kas galit patart kur Vilniuje galima nusipirkti silikonini bambskariuka?

Turiu du,viena galiu parduoti.
Atsakyti