Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(inuciuke @ 2004 07 18, 20:33)
Sveikos mamytes, as norejau paklausti jusu, vieno dalykelio... rolleyes.gif
Ar is jusu esanciu nestukiu ar jau tapusiu mamyciu, turejote bamboje auskara? Ar auskaras netrukde?Ar nestumo metu reikia auskara issiverti is bambos?Labai smalsu smile.gif

obet ar yra mau kurios po gimdymo uzsinorejo ir isivere i bamba auskara?mano suneliui tai jau metai ir du menesiai,mano pilvukas plokscias bet negraziausia kad liko vageles kai kuriose vietose(aciu spec.nestukiu dirzams kad del to pagelbejo nes kleckas gime 4440g)tai del to tepu standinamaji krema ir darau pilvo presui grazinancia manksta(padariniai po mankstos matosi) biggrin.gif ir kila mintis kada nors isisekti ta auskariuka,tai todel idomu ar yra mamu auskarus ten isiverusios tik po gimdymo? wub.gif
Atsakyti
as auskariuka nesiojau iki beveik 9 menesiuko bamba nebuvo isokus tai grazei visai atrode bent jau man rolleyes.gif
Atsakyti
Kol kas nesioju, bet gydytojan rekomendavo issiimti, kai pilvukas padides. Kol kas man labai graziai atrodo, kai issiveriu net kazko truksta biggrin.gif
Atsakyti
Na as tai vis dar nesioju auskariuka - man ir pilvinukui jau 5 men. Nors kartais issiveriu, jei koki sijona, ar kelnes su aukstesniu liemeniu uzsidedu, tai issiveriu - bet dar ir nestuke.gif nebudama taip elgdavausi mirksiukas.gif Reiks paziuret, kaip auskariuks su nestuke.gif rubeliais draugaus, nes iki siol dar i visus savo rubus telpu tongue.gif
Atsakyti
4u.gif as irgi vis dar nesioju,net gine siandien paklause ar man netrukdo g.gif ?kaip prades trukdyti,patare issimti,taip ir padarysiu drinks_cheers.gif ,o kol kas dar man netrukdo
Atsakyti
Na as askariuka bamboj turiu jau penki metai bet teko man su juo laikinai acisveikinti mano pilvukui dar tik 16sav bet jis jau matosi ir man su auskariuku buvo labai nepatogu jauciau tempima ir skylute jau pradejo didet,manau po gimdymo viskas vel susitvarkys ir as galesiu toliau jy nesiot. biggrin.gif Ir manau kad del savo kudykelio tikrai nera gaila issiimti kaskoky auskara,juk tai nieko vertas metalo gabaliukas!!!!!!! g.gif
Atsakyti
Gal kas zino, kur galima Vilniuje nusipirkti auskariuka i bamba nescioms? Skambinau i kelis verimo salonus, visi pasake, kad neturi. Gal kas turit parduoti??
Atsakyti
Aš irgi jau 5 metai kaip su auskariuku, bet 34savaitę gine liepė išsiimti, nors aš dar būčiau nešiojusi. Liepė išsivalyti ir leisti pakvėpuoti skylutei, nes per gimdymą jei prireiks cezario - ta skylutė labai lengvai užkratą pagaus ir užpūliuos... ax.gif tai išsiėmiau, ale baisiai gaila.. unsure.gif
Atsakyti
Aš mačiau auskarus į bambą specialiai nėščiosioms. Jie su ilgesniais kotukais tai prisitaiko prie pilvo nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Aciu Nes-. Bandysiu ieskoti. Visai nenoriu uzauginti skylutes ir noriu nesioti auskariuka ir po vaikiuko gimimo, jei tik bus imanoma. Beje, su Naujais metais visas su auskariukais ir be ju smile.gif !
Atsakyti
Man ginekologe jau per pirma apziura patare isigyti specialu auskariuka. Tai va, nestumas mano jau septyni menesiai su truputuku ir as nesioju specialu auskariuka smile.gif . Ir tikrai nemanau, kad iki gimdymo as ji issiversiu smile.gif
Atsakyti
man asmeniskai negrazu kai pilvas didelis ir dar auskaras, ne nestukems tai schmoll.gif
Atsakyti