Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 16, 17:13)
ar jūs man galit kas nors papasakot kaip atrodo strijos, arba nuotrauka kokia... Internete nerandu  doh.gif


va, internetinine foto, tie dryziai ir yra strijos, bet cia ziauriai, sakyciau
user posted image
Papildyta:
as tik vaziuodama gimdyti issiveriau, nes jokiu nemaloniu pojuciu nejauciau del jo, bamba ir liko idubusi, tik biski maziau, iki pat galo nestumo.
paskui kadangi dejausi korseta, tai auskaras buvo nepatogu, bet po savaites kai korseto nebesidedavau vel isiveriau, bet trumpam, nes vaikas labai nuspardydavo, jei kengura dedavausi irgi vis uzkabindavau. Va tik neseniai, beveik po metu nuo issiverimo vel isiveriau, storojo auskkaro nebeikisau, bet susiradau auksini siek tiek plonesni ir sumedziojau ta skylute biggrin.gif tiesa, is virsaus veriau, nes apatine skylutes anga buvo labai uzsiaurejusi. Po savaites jau normaliai- pro apacia isiveriau.

man labai grazu nescias pilvas su auskaru ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onora: 16 birželio 2007 - 17:45
ačiū onora smile.gif per ta laiką užsienio forumuose prosižiūrėjau dar ne tokių baisybių, vaje vaje, kas tų mamų laukia biggrin.gif
Atsakyti
As irgi turiu auskariuka bamboje,bet nzn. g.gif paskutines kelias savaiteles lyg ir skaudeti pradejo,ar gali cia kas nors priklausyti nuo nestumo g.gif ?Nors auskara tai jau pries penkis metus isiverus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE
As irgi turiu auskariuka bamboje,bet nzn.  paskutines kelias savaiteles lyg ir skaudeti pradejo,ar gali cia kas nors priklausyti nuo nestumo  ?Nors auskara tai jau pries penkis metus isiverus

[CODE]
Manau, kad gali, juk oda tempiasi pilvukui augant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Abonentienė @ 2007 06 16, 19:39)
ačiū onora  smile.gif  per ta laiką užsienio forumuose prosižiūrėjau dar ne tokių baisybių, vaje vaje, kas tų mamų laukia  biggrin.gif


dar daugiau prisiziurek, paskui jei ir atsiras kokiu nezymiu tai nebus didelio streso biggrin.gif
Atsakyti
Tai aš ir sakau, tavo nuotrauka kaip saldainiukas biggrin.gif
Atsakyti
as turiu auskara bamboje ir man nera jokio rando, nieko, as prasiduriau kai man buvo 19 metu, jau pirma dukra turejau, o po to pastojau ir nieko auskarui nenutiko, nesiojau iki tol, kol dar raziai atrode, po to kai jau per didelis pilvas tai issiveriau, o pagomdziuis vel isiveriau, dabar nescia vel ir dar nesioju ta auskara o man gimdyt rugsejo viduryje tongue.gif
Atsakyti
O as issiveriau pries kokias penkias savaites ir ka jus manot, vakare jau neykisau auskaro o ryte skylute is viso uzsitrauke, teks is naujo durtis doh.gif
Atsakyti
As issiveriau,nes man pradejo kazkaip maisyti,lygtais mausti toj vietoj.O 6metus nesiojau ir net kartais pamirsdavau,kad is vis ji turiu smile.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos busimos ir esamos mamytes.

As irgi esu prasidurusi,bet budama keturiu menesiuku issiemiau. Geriau nerizikuot ax.gif O kai pagimdysiu - vel isiversiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissstulka @ 2007 08 02, 02:56)
4u.gif Sveikos busimos ir esamos mamytes.

As irgi esu prasidurusi,bet budama keturiu menesiuku issiemiau. Geriau nerizikuot ax.gif  O kai pagimdysiu - vel isiversiu  4u.gif


O kuo cia rizikuoji? As iki siol neissiemusi, man net bamba neisvirtusi ax.gif Jei gydytoja pries gimdyma lieps issiimti - nepriestarausiu aisku biggrin.gif
Atsakyti
Ir as auskariuka turiu ax.gif Dar nesioju, bet gydytoja rekomendavo, kad netolimoj ateity reikes issiimti. Sako, kad didejantis pilvuzis gali ta auskara ir isplest g.gif Kolkas man mazai tiketina, bet gydytojos zodis sventas - butinai issiimsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tagulia: 02 rugpjūčio 2007 - 10:42