Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

O aš auskariuką išsiėmiau,nors dar ir mažas tas mano nėštumas. Nusprendžiau, kad jei užaugs skylutė tai po to per naują įsiversiu, jei dar norėsiu,jei pilvelis bus gražus smile.gif
Atsakyti
O man va kaip nutiko... Isiveriau as sau laiminga auskariuka i bamba, taip smagu man buvo, taip as jo norejau ax.gif buvo sestadienis, o pirmadieni suzinojau - kad laukiuos biggrin.gif aisku, teko auskariuka issivert, nes zaisdele negijo vien del to, kad oda tempesi. Po gimdymo, kai susinormalizuos pilvo raumenuku tonusai, begsiu vel vertis... ax.gif
Atsakyti
Labukas,
na o as pasimetus nezinau kaip man elgtis su savo auskariuku. Man jau beveik 30 sav. pilvukas gerokai padidejes, auskariuko visa laika neissiveriau, bet dabar man ta skylute supuliavo, paraudo aplinkui, visa savaite peroksidu gydau, bet nieko gero. Dabar dar ir skaudet pradejo vos tik prisilietus. Tai net nezinau ka daryti, ar ieskoti to specialaus silikoninio, tik kazin ar pades jis gijimui, o jei issiversiu tai ta zaizdele manau tikrai uzgis... O kaip nesinori atsisveikint su auskariuku, pripratau per du metus, be jo vaizdas ne koks.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Stinta @ 2007 05 01, 10:09)
Labukas,
na o as pasimetus nezinau kaip man elgtis su savo auskariuku. Man jau beveik 30 sav. pilvukas gerokai padidejes, auskariuko visa laika neissiveriau, bet dabar man ta skylute supuliavo, paraudo aplinkui, visa savaite peroksidu gydau, bet nieko gero. Dabar dar ir skaudet pradejo vos tik prisilietus. Tai net nezinau ka daryti, ar ieskoti to specialaus silikoninio, tik kazin ar pades jis gijimui, o jei issiversiu tai ta zaizdele manau tikrai uzgis... O kaip nesinori atsisveikint su auskariuku, pripratau per du metus, be jo vaizdas ne koks.. verysad.gif

Pas mane irgi kartais papuliuoja, ir paskauda o ypatingai po apziuros echoskopu, ten prieina tos zeles ir kelias dienas skauda, as naudoju octanisepta, man padeda, pabandyt gal ir tau pades, jis vaistinese apie 15 lt kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Stinta @ 2007 05 01, 10:09)
Labukas,
na o as pasimetus nezinau kaip man elgtis su savo auskariuku. Man jau beveik 30 sav. pilvukas gerokai padidejes, auskariuko visa laika neissiveriau, bet dabar man ta skylute supuliavo, paraudo aplinkui, visa savaite peroksidu gydau, bet nieko gero. Dabar dar ir skaudet pradejo vos tik prisilietus. Tai net nezinau ka daryti, ar ieskoti to specialaus silikoninio, tik kazin ar pades jis gijimui, o jei issiversiu tai ta zaizdele manau tikrai uzgis... O kaip nesinori atsisveikint su auskariuku, pripratau per du metus, be jo vaizdas ne koks.. verysad.gif



vien peroksidas nepades, reikia butinai kokio antiseptinio kremuko. tik reik ziuret info lapeli, nes ne visus tokius kremukus galima tepti nesciom (kai kurie buna su antibiotikais).
Atsakyti
Na o as gavau dovanu silikonini auskariuka, antra diena nesioju ir labai gerai jauciuosi thumbup.gif jokio skausmo ar dilgciojimo.
Atsakyti
Labutis
turiu ir as auskariuka bamboj. Tiesa dabar jo nenesioju.
Per pirma nestuma nesiojau beveik iki gimdymo. Oda virs bambos ir po ja smarkiai itruko, manau kad del auskariuko. Mazdaug menesis po gimdymo auskara vel isiveriau, tiesa sunkiai, bet vistiek prakrapsciau ta pacia skylute smile.gif
O per si nestuma ishsiemiau auskariuka, nes pradejo labai tempti bamba ir ties ta skylute, nors ir pilvukas mazesnis nei praejusi nestuma. Paprasciausiai nemalonu ir tiek.

Taigi sutinku, kad kiekvienai skirtingai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ewan @ 2007 05 15, 14:40)
Labutis
turiu ir as auskariuka bamboj. Tiesa dabar jo nenesioju.
Per pirma nestuma nesiojau beveik iki gimdymo. Oda virs bambos ir po ja smarkiai itruko, manau kad del auskariuko. Mazdaug menesis po gimdymo auskara vel isiveriau, tiesa sunkiai, bet vistiek prakrapsciau ta pacia skylute  smile.gif
O per si nestuma ishsiemiau auskariuka, nes pradejo labai tempti bamba ir ties ta skylute, nors ir pilvukas mazesnis nei praejusi nestuma. Paprasciausiai nemalonu ir tiek.

Taigi sutinku, kad kiekvienai skirtingai  4u.gif

Esu girdejusi kad jei auskara nesioji visa nestumo laika, lieka randas, ar tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 05 17, 15:28)
Esu girdejusi kad jei auskara nesioji visa nestumo laika, lieka randas, ar tiesa? g.gif


randas bet kuriuo atveju lieka, jei isimi auskara ir sugyja skylute. (ne nesciom irgi).
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 05 17, 21:36)
randas bet kuriuo atveju lieka, jei isimi auskara ir sugyja skylute. (ne nesciom irgi).

g.gif na bet kokiu atveju nesiosiu kiek galesiu, o kaip bus taip biggrin.gif
Atsakyti
As turejau bamboj auskara labai senai, senai ji ir issiveriau, spejo ten viskas sugyti, liko tik mazi skyluciu randukai. Bet va dabar laukiuosi jau 8 menuo.. Siaip niekur ant pilvo striju nera, nors jis labai didelis lotuliukas.gif Taciau toje vietoje, kur buvo auskaras, vertikaliai toks didelis itrukimas atsirado- didele strija nuo vienos skylutes iki kitos ir dar daugiau..
Atsakyti
Yra plasmasiniai tokie bambiniai, tokie ilgi, o papuosimas kabo smile.gif

Papildyta:
ar jūs man galit kas nors papasakot kaip atrodo strijos, arba nuotrauka kokia... Internete nerandu doh.gif
Atsakyti