Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

man auskariuką daktarė paterė išsiverti jau kai pilvukas didet ėmė.. nestuke.gif gal apie 4mėn. Vyras mane tepliojo AVENT kremuku nuo strijų ir po gimdymo rezultatas puikus. Po poros savaičių vyras įdėjo man auskariuką, nes pačiai labai jau baisu buvo (maniau, kad užaugo skylutė)... bet viskas puiku. dabar auskaras avo vietoj, skylute susitraukė ir viskas nuostabu. clap.gif
Atsakyti
As irgi jau gal nuo 3 men. issiemiau ir tik kartais isiveriu, pasiziuriu ar neuzgijo ir vel padedu auskariuka i vieta, tikiuosi, kad po gimdymo galesiu vel isiverti auskara rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 10 13, 19:28)
As irgi jau gal nuo 3 men. issiemiau ir tik kartais isiveriu, pasiziuriu ar neuzgijo ir vel padedu auskariuka i vieta, tikiuosi, kad po gimdymo galesiu vel isiverti auskara  rolleyes.gif

Aišku galėsi. Čia močiučių išmislai, kad užgys ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na nereikia kaltinti auskariuko kad aplink bamba strijos atsiranda, as kai pirmo laukiausi neturejau auskaro o bamba sutruko, o dabar esu su auskaru ir net nenoriu jo issiverti, galvoju pirkti silikonini auskariuka kad maziau trugdytu temptis odai
Atsakyti
Auskaro iš bambos neišsiėmiau visą nėštumą iki šiol. Dabar mums 37 sav. Pilvuko oda išsitempė, atsirado daug strijų verysad.gif bet aplink bambą nieko nėra, ir netgi skylutė apsitraukė pagal auskaro grandinėlę (kai pradėjo smarkiai didėti pilvukas persivėriau tokį senovinį su grandinėle, kad būtų vietos, kur temptis).

Taip kad manau, reikia pagal save žiūrėti, jei matosi, kad skylutė plečiasi negražiai ir kad pradeda trūkinėti, reikėtų ir išsiimti, bet kam išsiiminėti, jei netrukdo mirksiukas.gif

Važiuodama gimdyt išsiimsiu ir jau į ligoninę žadu pasiimti ir įsiverti vėl, kad neužgytų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JolitaJ: 17 balandžio 2007 - 09:30
QUOTE(S.N.A.S @ 2006 10 16, 19:27)
Aišku galėsi. Čia močiučių išmislai, kad užgys ir pan.  mirksiukas.gif



netiesa! Turejau issivert auskara, nes dare operacija, tai man skylute beveik uzsitrauke po savaites.

dabar nesioju nestukem skirta auskara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 17, 14:28)
netiesa! Turejau issivert auskara, nes dare operacija, tai man skylute beveik uzsitrauke po savaites.

dabar nesioju nestukem skirta auskara  4u.gif



Nagi papasakok kas cia per toks auskaras ir kur ji pirkti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JaunaDvynukuMamyte @ 2007 04 17, 14:18)
Nagi papasakok kas cia per toks auskaras ir kur ji pirkti?  blush2.gif


auskaras plastmasinis, skiriasi tuo, kad pats kotelis yra 3cm ilgio.

o atrodo va taip:

user posted image

user posted image

pirkau is ebay, kur kitur yra - neisivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 17, 15:50)
auskaras plastmasinis, skiriasi tuo, kad pats kotelis yra 3cm ilgio.

o atrodo va taip:

user posted image

user posted image

pirkau is ebay, kur kitur yra - neisivaizduoju.


Aciu. reikes suieskoti kur wink.gif
Atsakyti
Buna pirkti tatoo salonuose, viena forumiete pirko apie 30lt kainavo
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 04 17, 15:25)
Buna pirkti tatoo salonuose, viena forumiete pirko apie 30lt kainavo



o ten kokio metalo, gal zinai?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2007 04 17, 15:28)
o ten kokio metalo, gal zinai?

Silikono, panasiai kaip nuotraukytese as taip ysivaizduoju, sake atkerpa kokio nori ilgio ir uzsuka bumbuliukus, o jau tie bumbuliukai nezinau kokio metalo g.gif
Atsakyti