Įkraunama...
Įkraunama...

Auskaras bamboje

Sveikos mamytes, as norejau paklausti jusu, vieno dalykelio... rolleyes.gif
Ar is jusu esanciu nestukiu ar jau tapusiu mamyciu, turejote bamboje auskara? Ar auskaras netrukde?Ar nestumo metu reikia auskara issiverti is bambos?Labai smalsu smile.gif
Atsakyti
Sweika nestuke.gif INUCIUKE!!!
Taip as turejau auskariuka! pirmuosius menesiukus daktare nieko del jo nesake, pati diskomforto nejauciau, tai laiminga ir puosiau savo beauganti pilveli rolleyes.gif Bet sulaukus 4 su puse menesio daktare patare ji trumpam pamirsti!!! Dabar jo nenesioju, bet karts nuo karto prasiduriu skylute kad ji neuzgytu!!! Sekmes tau nestuke.gif
Atsakyti
neten pasirasiau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Netyciuke: 18 liepos 2004 - 21:18
Turejau..
Dabar turiu randa sad.gif
...issiplete ta skylute, nors auskara ir issiemiau ir nuo jos ciut strijos nuejo..
zodziu, baisu mad.gif
atsukciau laika atgal - nei uz ka nesidurciau huh.gif
Atsakyti
Turiu ir dar kol kas neissiemiau nors mums jau beveik 35 sav. Manau, kad issiimsiu tik per gimdyma. Pradzioje nesiojau grazius spec.bambai auskariukus, o dabar issiverus skirta ausims auksine grandinele (tokia senovine su bumbuliuku) ji niekur netempia ir duoda pilvukai laisvai augti thumbup.gif Siaip skylutes biski padidejo, tikesimes, kad paskui susitrauks wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nata: 20 liepos 2004 - 10:02
QUOTE (Leliuka @ 2004 07 18, 21:20)
Turejau..
Dabar turiu randa sad.gif
...issiplete ta skylute, nors auskara ir issiemiau ir nuo jos ciut strijos nuejo..
zodziu, baisu mad.gif
atsukciau laika atgal - nei uz ka nesidurciau huh.gif

o pas tave taip ir liko tas randas?nes pas mane dabar ziuriu irgi atsirado randas,nors skylute neuzgijo.Bet as galvojau kad po gimdymo praeis....
Atsakyti
sad.gif huh.gif huh.gif sad.gif sad.gif sad.gif
bet tau bus viskas tvarkoj ir susitrauks, ir skylutes sumazhes, pamatysi clap.gif rolleyes.gif
nestuke.gif negalima jaudintis biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Nu as irgi turiu ir daktare niekonesake ir pati gerai jauciuosi su juo. dabar kai pilvukas atsikises, tai kartais besirengdama sugebu uzkliuti, tai paskauda kartais (tada trumpam issiimu). O jei matysiukad nera gerai man su juo tai tada ir issiimsiu.
Atsakyti
kolkas neturejau, bet dabar labai noriu. tik neramu del vieno dalyko: vaikiukas mazas, daznai ant ranku, bijau kad nesimakaluodamas neuzkabintu ir neisplestu blink.gif
ka apie tai galvojate? g.gif
Atsakyti
Zinot mergaites, snd buvau mieste, vaiks tinejau su reikaliukais ir savo heart.gif tetusiu. Per tris valandas priskaiciavome 8 nestuke.gif ir 3 is ju buvo su auskariukais! Gryzus namo as irgi isiveriau, ne specialu o auksine rinkele rolleyes.gif Labai sexualu, grazu ir visai netempia odos thumbup.gif
Atsakyti
Mano grupioke skundesi, kad liko randas po nestumo bamboje. Ir labai negraziai atrodo. Dabar ji iesko kur pasidaryti plastine operacija... blink.gif
Atsakyti
Man gydytoja pasakė kad labai issitampys oda. bet as zadu issiimti tik per gimdyma.kol kas man viskas graziai atrodo...man jau 38savaites
Atsakyti