Įkraunama...
Įkraunama...

Kilimų ir kiliminės dangos valymas

QUOTE(Jurasius @ 2005 05 05, 21:32)
Noreciau suzinoti kaip namu salygomis isplauti kilimine danga ir kokiomis priemonemis.


su plaunamu siurbliu arba klautis ir su sepeciu. MAn geriausiai valo vanish priemones kilimamas - ties siurbliui, tiek ir sepetiniu-rankiniu budu wink.gif
Atsakyti
Gal kas nors susidūrėt su panašia bėda? Vaikas ant kilimo išpylė visą naktipuodžio turinį. Kvapas tiesiog tragiškas, dvokia visas kambarys cry.gif GAl dėl to, kad šiuo metu vaikas geria antibiotikus. Bandėm valyti su muilu, skalbimo milteliais, indų plovikliu... Niekas negelbsti. Kilimas sintetinis, ant jo ženklas, kad skalbti negalima.
KAip panaikinti baisų kvapą??? Prašau patarkit!!!
Atsakyti
Pabandyks su purskikliu, kur naikena gyvunu kvapus ispurksti, jei plovimas nepadeda.
Atsakyti
Atrodo, kad bėdą įveikėm. Tiesiog nuo visų bandymų išvalyti kilimas buvo prisigėręs vandens. GAl jis ir buvo prarūgęs? Užteko jį gerai išdžiovinti pastačius prie gyvatuko.
Atsakyti
Sveikos,

gal kas galite parekomenduoti kur nuvežti kilimą valyti? Kiek dabar tai kainuoja?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fikas @ 2005 11 04, 11:08)
Sveikos,

gal kas galite parekomenduoti kur nuvežti kilimą valyti? Kiek dabar tai kainuoja?
g.gif



Pas mus Klaipėdoje yra "Joglė", "Linartika", "Lominda" ir kt kainuoja 5Lt/kv. metras. Tai gal iš šių tinklų yra ir Vilniuje user posted image
Atsakyti
Ką tik skambinau į Joglę, kilimų valymo kaina 15 Lt už kv.m.
Pasmiršau parašyt, kad Vilniuje, bet manau, kad jei ta pati firma, tai nuo miesto kainos nepriklauso
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 07 lapkričio 2005 - 15:45
Nusipirkom didziuli nenauja kilima. Dabar reiktu ji gerai isvalyti, tik vat spec. dulkiu siurblio neturim. schmoll.gif Kazkada esu bandziusi viena kilima valyt su spec. putom. Deja, kvapas buvo nekoks, laiko daug uzeme, o kilimas liko toks pats. doh.gif
Pasidalinkit patirtim, kaip gi ta kilima valyt? mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nuneškit į valyklą ir išvalys, nei dėmių, nei kvapo 4u.gif
Atsakyti
kodėl nemaloni.....ogi todėl, kad iškyla problema, kaip išvalyti apvemtą kilimą unsure.gif yra taip, kad mažius gan dažnai vemia ir nevisada spėjam nunešti iki vonios, tai kliūva kilimui. jau viską išbandžiau, o kvapas kambary dar parą tai tikrai išsilaiko verysad.gif gal žinot kokių būdų kaip panaikint šį nemalonumą g.gif
Atsakyti
Gal kas galit rekomenduot neblogą kilimų valyklą, arba asmenį tuo užsiimantį Vilniuje? Kadangi mano dukrytė visur vaikšto valgydama, tai kilimas jau baisus sad.gif Prašau, padėkit 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gr@: 09 gegužės 2006 - 17:19
Nu mano irgi baisus. Padeda Vanish ploviklis. wink.gif Nu nebent to kilimo 100 kvadratu. ai matau lelius tavo pilvely, tai paprasyk vyro kad pavalytu wink.gif arba keiskit kilima biggrin.gif bus gal pigiau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluciukas: 09 gegužės 2006 - 17:21