Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(elifė @ 2013 02 12, 20:00)
suparatau, kad turėjot šitą? My Webpage
kaip tik žiūrinėjau jį pavasariui,  nestuke.gif  didelis dar nebus, tai galvoju, gal tilpčiau? jei tas įliemenavimas nėra lb žemai. iki kelinto mėn tilpot jei nepaslaptis?
dar rašo kad siauri pečiai...ar savo dydį ėmėt ar didesnį? 4u.gif  4u.gif

aga, ne toki pati, bet panasu turiu,pati nesioju M tai ir emiau M, dydis tikrai atitiko, nesiojau pavasari, tai buvau kazkur nuo 6,5-7 menesio, pilvukas jau labai gerai buvo islindes biggrin.gif as tu sagu apacioj nesisekdavau, o tik iki krutines, tai labai neblogai ziurejosi, pora menesiu panesiojau, galim sakyt kad iki galo, kaip sakau ne karve kainuoja, nepatiks/netiks parduosi atiduosi;)

ai dar idemiau paziurejau, apacioj tu sagu nesimato, tarsi nebutu, bet jos is vidines puses segasi, nezinau ar tiksliai issireiskiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 12 vasario 2013 - 19:28
QUOTE(slitka @ 2013 02 12, 20:26)
aga, ne toki pati, bet panasu turiu,pati nesioju M tai ir emiau M, dydis tikrai atitiko, nesiojau pavasari, tai buvau kazkur nuo 6,5-7 menesio, pilvukas jau labai gerai buvo islindes  biggrin.gif as tu sagu apacioj nesisekdavau, o tik iki krutines, tai labai neblogai ziurejosi, pora menesiu panesiojau, galim sakyt kad iki galo, kaip sakau ne karve kainuoja, nepatiks/netiks parduosi atiduosi;)

tikrai taip drinks_cheers.gif ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elifė @ 2013 02 12, 19:00)
suparatau, kad turėjot šitą? My Webpage
kaip tik žiūrinėjau jį pavasariui,  nestuke.gif  didelis dar nebus, tai galvoju, gal tilpčiau? jei tas įliemenavimas nėra lb žemai. iki kelinto mėn tilpot jei nepaslaptis?
dar rašo kad siauri pečiai...ar savo dydį ėmėt ar didesnį? 4u.gif  4u.gif

Aš tokį dabar užsisakiau,laukiu kol atveš biggrin.gif .Dydį savo ėmiau wub.gif wub.gif
Atsakyti
kiek sakiaciau tai vieni batukai mazinti kiti atitinka dydi as su 38 emiau 5 dydi su 37-38 dydziu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
http://www.everythin...ss-p-12833.html
gal kas pirkote?
Atsakyti
Sveikos,

parkeliavo ir mano kazkelintas siuntinukas. ax.gif Atradau temuke, tai dalinuosi info.

As savo visais daiktais patenkinta, tik 1 laisvalaikio baciukai per mazi. verysad.gif

Bet jie labai fainuciai, superminksta odyte, viduje vintazinis geletas pamusaliukas... wub.gif Taip ju norejau pavasariui...Raso 40 dydis, realiai 38-39.Balti.
My Webpage
[/quote]

Sitas dirzas labai patiko thumbup.gif , kokybiskas, metalines dalys neatrodo pigiai.Emiau zalia.
dirzas

Sita turiu is anksciau, ivertinimai vidutiniai, jauciasi ir matosi, kad ne odinis.
dirzas

Lengvuciai, labai patogus, dydi atitinka.Vidus su minimaliu pasiltinimu (ziemai per salti)
batukai su kailiu


Labai smagus, nera labai plonas.pavasariui bus pats tas.
poncho
Atsakyti
Ar labai platus didelis tas pončas?
Atsakyti
tai va, pasiemiau siuos batus

http://www.everythin...ts-p-12185.html

ir gaiu pasakyti, kad tikrai nebogai atrodo, lengvuciai,dydis atitinka, namie vaiksciojant atrodo patogus,nezinau kaip bus isejus i gatve ir ar greit padas neatsoks, bet pirmas ispudis tikrai geras, o ypac uz tokia kaina, mano juodi
Atsakyti
Sveiki, norejau paklaust gal kas jau uzsisakinejot siuos batelius http://www.everythin...ts-p-13366.html ?
As nesioju 38-39 d, mano pedos dydis 25 cm
Koki patartumet imt dydi 7 ar 6?
Atsakyti
parekomenduokite pas ka uzsakinejate? ir per kiek laiko atkeliauja? reikia vienu batuku doh.gif
Atsakyti
atkeliavo sitie , pirma kart uzsisakiau is cia http://www.everythin...es-p-12327.html 4u.gif kokybe kaip ir tikejausi tokia pati kaip turguij tik kiana per pus pigesne lotuliukas.gif daugiau tinka siaurai kojai pakankamai apsitempe man , nesioju 37-38 emiau 5 dydis atitiko cia realios ft
pirmu uzsakymu patenkinta bandysim dar lotuliukas.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2013 02 07, 22:32)
Užsisakiau šį, nes gera sudėtis, ryt pasiimsiu ir pakomentuosiu smile.gif

Pagaliau gavau biggrin.gif
dydis XS/S, tikrai ne O/S, kaip ten parašyta, truputį kandžiojasi audinys, bet ko norėt. Šiaip esu patenkinta, aptemptas, pakankamai ilgos rankovės, šiltas, labai graži dviguba apykaklė thumbup.gif
Oi, matau jau išparduoti, tai dedu taip nuotrauką:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Twiggy: 20 vasario 2013 - 14:21