Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(Chanel1 @ 2013 01 31, 18:21)
Ok, o tai taip graibsto iš ten prekes? Aš tik pirmą kart užsukau į šį psl.

Kartais nelieka net ta pacia diena, kai tik ikelia 4u.gif Naujas prekes ikelia kiekviena diena smile.gif
Atsakyti
user posted image user posted image user posted image

Kaip su šitais batais ar esat pirkę?Jie sumažinti ar atitinka išmieras?Kaip nešiojasi?

O šitas paltukas?niekas neturit?Kaip jo kokybė?
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 02 01, 11:00)
user posted image

O šitas paltukas?niekas neturit?Kaip jo kokybė?

tokio pacio stiliaus, tik kitu spalvu paltuka turiu, nesiojau nestuke.gif , medziagyte tikrai nebloga, dydis atitiko
Papildyta:
panos, o kaip sitie batai, gal klas turit, labai griozdiski?

http://www.everythin...ts-p-12185.html

jetus ir priminkit kokie skaiciukai atitinka batu dydzius, nesioju 37-38 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 02 01, 12:45)
tokio pacio stiliaus, tik kitu spalvu paltuka turiu, nesiojau  nestuke.gif , medziagyte tikrai nebloga, dydis atitiko
Papildyta:
panos, o kaip sitie batai, gal klas turit, labai griozdiski?

http://www.everythin...ts-p-12185.html

jetus ir priminkit kokie skaiciukai atitinka batu dydzius, nesioju 37-38  4u.gif

O paltuko medžiagytė lininė ar aš ne taip išsiverčiau?Kaip skalbiasi ar šiltas?
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 02 01, 14:09)
O paltuko medžiagytė lininė ar aš ne taip išsiverčiau?Kaip skalbiasi ar šiltas?

as jos neskalbiau,nes trumpai labiau nesiojau, siltumu nepasizymi, labiau tinka siltam pavasariui kazkur nuo +14, tikrai ne zemesnes temperturos.
paziurejau sudeti:
40 polisteris
40 vilna
8 nailonas
6 viskoze
6 akrilas

vidus 100 proc polisteris

vienu zodziu visu medziagu po truputi biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 02 01, 13:49)
as jos neskalbiau,nes trumpai labiau nesiojau, siltumu nepasizymi, labiau tinka siltam pavasariui kazkur nuo +14, tikrai ne zemesnes temperturos.
paziurejau sudeti:
40 polisteris
40 vilna
8 nailonas
6 viskoze
6 akrilas

vidus 100 proc polisteris

vienu zodziu visu medziagu po truputi biggrin.gif

Aišku,ačiū 4u.gif
Kaip tik pavasariui planavau pirkt.Tada pats tas bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 02 01, 12:45)
jetus ir priminkit kokie skaiciukai atitinka batu dydzius, nesioju 37-38  4u.gif

eu37=uk4 bet šitoj parduotuvėj nuo batų priklauso, vieni tinka, kiti būna mažinti..
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2013 02 01, 16:30)
eu37=uk4  bet šitoj parduotuvėj nuo batų priklauso, vieni tinka, kiti būna mažinti..

niu vat ir zinok kad gudras doh.gif
Atsakyti
Vat ir man įdomu kaip tie batai ar mažinti ar ne,kur įdėjau foto.Tikiuosi atsilieps kas juos turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 02 01, 16:13)
niu vat ir zinok kad gudras  doh.gif

pirkau laivelius megaitei uk3 tai neatitinka 36dydžio, kurį rašo , tiktai 35 doh.gif
o kitos firmos atitiko uk4 37dydį , šie.. http://www.everythin...es-p-12617.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miegutis: 01 vasario 2013 - 16:25
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 02 01, 17:19)
Vat ir man įdomu kaip tie batai ar mažinti ar ne,kur įdėjau foto.Tikiuosi atsilieps kas juos turi smile.gif

ai surizikavau ir uzsisakiau,ne karve kainuoja, jei ka gal parduosiu , nes jau atsiliepimai tai labai geri, raso, kad dydis atitinka biggrin.gif
Atsakyti
BUNA PARASYTA KURIE BATAI YRA MAZINTI KAI PASPAUDI ANT PREKES IR KUR YRA JU APRASYMAS. AS PIRKAU BATELIUS BUVO NEMAZINTI TAI ATITIKO PUIKIAI UK 3 TAI KAIP TIK 36 KOJYTEI 4u.gif
Atsakyti