Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(Baltica @ 2013 11 10, 21:52)
Norėjau paklausti, ar perkate tiesiai iš tinklalapio ar per perdavinėtojus, tokius kaip būna FB?

Susimetam kelios ant siuntimo ir perkam tiesiai iš puslapio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltica @ 2013 11 10, 20:52)
Norėjau paklausti, ar perkate tiesiai iš tinklalapio ar per perdavinėtojus, tokius kaip būna FB?

Ir taip, ir taip. Tik ne per fb, o per MD esu pirkus smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
gal kuri turit atsiliepimu apie sia suknele http://www.everythin...{3}64505{1}2132 kaip jos kokybe? ar nera didinta/mazinta?

Ir galbut butu kaunieciu, kurios noretu kartu uzsisakyti (jei taip, parasykit pm) smile.gif ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varu @ 2013 10 26, 16:38)
Iš didelio nekantrumo užsakymą pasidariau viena, nors siuntimas brangus, bet užsakinėjau 5 vnt, tai vis tiek prekės po 30 lt gavosi, ir vargo mažiau  biggrin.gif



Aš irgi baandysiu jaučiu viena,
kiek siuntimas ten?
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 11 24, 14:55)
Aš irgi baandysiu jaučiu viena,
kiek siuntimas ten?

na man skaiciuojant 5 vienetus nikaip nesigauna po 30 lt, nes siuntimas 16 svaru , o gal dabar atpigo?
Atsakyti
gavau situos
http://www.everythin...ts-p-21594.html
dydis atitinka, siltinti, bus sunesiuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HFT @ 2013 11 23, 12:26)
gal kuri turit atsiliepimu apie sia suknele http://www.everythin...{3}64505{1}2132 kaip jos kokybe? ar nera didinta/mazinta?



As siandien gavau, patiko, medziaga maloni, siaip nesioju xs, bet s/m dydis gerai, nors ji tampri, tai ir s tikrai tikru.. ilgis su 172 panasiai kaip ant manekenes, noretusi gal kiek trumpesnes, bet gali viena suknele ir ilgesne buti smile.gif
Atsakyti
Na atiduosiu savo duoklę smile.gif
Pakomentuosiu ka mačiau rūbeliai ne vien mano smile.gif
Graži suknelė neskysta meili medžiaga.
user posted image
Fainas galima nešioti keliais būdais user posted image
20 dydis bet kažkaip atrodė pamažintas fainas sudėtyje vilnos yra.
user posted image
Fainulkos tik trumpokos 1,70 per trumpos.
user posted image
Batukai faina svelni medziagyte zomsas atrodo tikrai kokybiskai.
user posted image
8-10 atitinka faina tikrai ryški suknelė tik per kojas persisviecia reiktu pamusalinio sijonuko parduodu sita
user posted image
Gražūs atrodo kokybiškai niekur neišbėgę klyjai, švelnus lygus zomšas.
user posted image
8-10 dydis tinka 36 labai meili svelni medziagyte tokia kaip peliuko nepersisviecia super atrodo thumbup.gif man gražiausias pirkinys
user posted image

Atsakyti
Na šitas tai fainas kostiumėlis tikrai gerai atrodo.
user posted image
user posted image
Žalias megstinis gražus tik gaila polysteris rankovės labai labai ilgos, bet atsilenkia.
user posted image
Timpos nestoros ryškios gražios.
user posted image
Batukai su labai geru islenkimu jau kelinta karta merginos perka nesijaucia aukscio labai patogus.
user posted image
Bliuskute mano 8-12 tai labiau 12 kaklas platokas, bet medžiaga švelni šilta 35vilnos 60 polysterio 5elastano. aš nešioju 8 tai man ji didoka bet turėsiu nes labai patiko reikia ir laisvesnių rūbelių turėti smile.gif bet šiaip didinta atitinka 12.
user posted image
fainas dalykas graziai atrodo, neplonas siltas.
user posted image
Grazus vyriškas megztinis tikrai medžiaga medvilne fainutis.
user posted image
Na ir batai tikrai ant kojos atrodo vau pagirimų verti iskirtiniai, viduje baltas kailiukas iki pat pat piršyų galiukų, per blauzdą atsisega užtrauktuku apsimauti nereikia raištelių rišti, per blauzdą platu labai siauroms blauzdelems netinka.
user posted image
na o kitų nebekomentuosiu kažkaip neturiu ką pasakyti rūbai kaip rūbai įkėliau tik tokius įdomesnius.
P.S. suknelems kai kurioms buvo kainos 15,99svaro etiketė. smile.gif
Atsakyti
O per kiek laiko ši parduotuvė atsiunčia į LT?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuke: 08 gruodžio 2013 - 10:38
QUOTE(HFT @ 2013 11 23, 13:26)
Sveikos  4u.gif
gal kuri turit atsiliepimu apie sia suknele http://www.everythin...{3}64505{1}2132 kaip jos kokybe? ar nera didinta/mazinta?

Ir galbut butu kaunieciu, kurios noretu kartu uzsisakyti (jei taip, parasykit pm) smile.gif4u.gif

Laukiu ir as sitos ir daugiau kitu sukneliu. Gavus parasysiu kas kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tuke @ 2013 12 08, 11:37)
O per kiek laiko ši parduotuvė atsiunčia  į LT?

Man apie 4 savaites atsiuntė smile.gif
Atsakyti