Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

Laba diena,

Gal kas iš Jūsų esate nusipirkusios šitą švarkelį?Aš nešioju M dydį, kaip manote, ar tilpčiau į 8 dydį?smile.gif

http://www.everythin...er-p-15274.html

Atsakyti
QUOTE(Oziaragee @ 2013 05 06, 10:54)
Laba diena,

Gal kas iš Jūsų esate nusipirkusios šitą švarkelį?Aš nešioju M dydį, kaip manote, ar tilpčiau į 8 dydį?smile.gif



pagal dydi tai abejoju, m atitinka 10-12, na nebent tamposi si medziaga g.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 05 06, 11:18)
pagal dydi tai abejoju, m atitinka 10-12, na nebent tamposi si medziaga g.gif

100% poliesteris, tai nesitampys tikrai 4u.gif
Atsakyti
Na, pasakysiu ir aš savo pastebėjimus po pirmo apsipirkimo everything5pounds. 4u.gif
user posted image
Mėlyna spalva buvo kiek tamsesnė nei tikėjausi. O pats rūbas... Na, ant manęs jis tikrai atrodo gan juokingai. biggrin.gif Bet šiaip pats yra patogus, medžiaga nepersišviečia. Pirkau M dydį, nes pabijojau, kad į S neįlysiu (maikutes perku S dydžio) ir neprašoviau. Sunku pasakyti kiek mažesnis būtų S dydis, bet M dydis ant manęs gulėjo panašiai kaip nuotraukoj - laisvai, bet ne per daug.

user posted image
Pirkau M, nors dažniausiai nešioju S. Smarkiai prašoviau, nes atsiuntė tiesiog maišą, kuriame paskendau. doh.gif Žodžiu, dydį atitinka - jei esat S, tai ir imkit S, o ne dydžiu didesnę. schmoll.gif Pati palaidinė, tiesa, man nepatiko dėl to, kad persišviečia. Tikėjausi ne tokios plonos. Apačioje esanti guma irgi pasirodė per daug "skysta", tikriausiai visai išsitampytų po kelių nešiojimų. Bent aš, nepataričiau jos pirkti.

user posted image
Suknelė tinkanti O/S (UK 10-16). Kiek įtartinai atrodė, bet vis dėlto užsisakiau. Mano dydžio moteriai nešioti galima, nors, sakyčiau, ji visgi pritaikyta kiek stambesnio sudėjimo moterims, kadangi kiek laisvoka ties pečiais, kažkaip taip ir įsivaizduoju ją idealiai man tinkančią tik tuo atveju, jei būtų kiek mažesnė. ax.gif Bet nežinau, gal mano dydį nešiojančios moterys liktų patenkintos, jei turėtų platesnius pečius (mano siauri) arba didesnę krūtinę. biggrin.gif Bet pati suknelė tikrai miela, nesigailiu ją įsigijusi. Nešiosiu ir laisvesnę, jei neišeis jos truputį pasiaurinti. 4u.gif

user posted image
Atkeliavo be įpakavimo ir su nukarpytom etiketėm, bet čia menkniekis ir, kiek girdėjau, dažnai etiketes nukarpo, tad neimu į galvą. ax.gif Užtat patys džinsiukai - nuostabūs. thumbup.gif Pirkau dydžiu didesnius, nes iš komentarų supratau, kad kitaip įsigysiu per mažas kelnias. Ir tikrai - dydžiu didesnės pats tas. mirksiukas.gif Na, tiesa, kadangi aš žemesnio ūgio (163cm), tai iš ilgio jos truputį per ilgos, bet kadangi visad mėgstu, kai galai būna ilgesni, man čia pliusas, o ne minusas. biggrin.gif Pati medžiaga maloni, džinsai patogūs, nors ir kiek dvejojau pirkti, nes čia mano pirmosios kelnės su paaukštintu liemeniu. Na, bet tikrai nepasigailėjau. Jau kone gundžiausi nusipirkt ir kitos spalvos, bet galiausiai nusprendžiau, kad man jos bus per ryškios. biggrin.gif

user posted image
O šitą suknelę įsimylėjau vos pamačius tikrovėj. thumbup.gif Tikrai atrodo daug gražiau nei nuotraukoje, spalvos sužavėjo. wub.gif Pati medžiaga irgi tokia švelnutė, neperšviečiama. Jau tiesiog gundausi nusipirkti ir kitos spalvos suknelę. blush2.gif Pirkau S dydį, nors ir bijojau, kad bus per maža, bet tiko. Dar maloniai nustebau, kad prie jos buvo dovanėlė - permatomos šleikutės liemenėlei. 4u.gif Nesitikėjau, kad šitas puslapis ir tuo pasirūpins. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2013 05 06, 13:30)
user posted image
Atkeliavo be įpakavimo ir su nukarpytom etiketėm, bet čia menkniekis ir, kiek girdėjau, dažnai etiketes nukarpo, tad neimu į galvą. ax.gif Užtat patys džinsiukai - nuostabūs. thumbup.gif Pirkau dydžiu didesnius, nes iš komentarų supratau, kad kitaip įsigysiu per mažas kelnias. Ir tikrai - dydžiu didesnės pats tas. mirksiukas.gif
http://i242.photobuc...zps6a21aaa0.png[/img]
Pirkau S dydį, nors ir bijojau, kad bus per maža, bet tiko.

Kokį kelnių dydį pirkote ir kiek cm pas jus per klubus?
Ir suknutė, kaip manote, ar XS nešiojančiai nebūtų per didelė?
4u.gif
 i 
 Draudžiama cituoti daugiau nei vieną nuotrauką
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolete: 06 gegužės 2013 - 21:21
QUOTE(Oziaragee @ 2013 05 06, 08:54)
Laba diena,

Gal kas iš Jūsų esate nusipirkusios šitą švarkelį?Aš nešioju M dydį, kaip manote, ar tilpčiau į 8 dydį?smile.gif

http://www.everythin...er-p-15274.html

manau, kad geriau nerizikuoti ax.gif
Atsakyti
Sakykite, kas užsisakinėjate, ar būna taip kad neįdeda kokios prekes. Užsisakiau 17 daiktu, truko vienu batų. Bet pinigai už visas prekes dar tik rezervuoti, bet nenuskaičiuoti, gal už tuos nenuskaičiuos, o gal veliau atsius?
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 05 06, 21:01)
Sakykite, kas užsisakinėjate, ar būna taip kad neįdeda kokios prekes. Užsisakiau 17 daiktu, truko vienu batų.  Bet pinigai už visas prekes dar tik rezervuoti, bet nenuskaičiuoti, gal už tuos nenuskaičiuos, o gal veliau atsius?


Man buvo, kad nebebuvo prekes jau po to kai nuskaiciavo pinigus. Bet jie patys parase i e-mail, kad pinigus uz preke grazins (neapgavo - grazino). Bet Jusu atveju manyciau reiketu paciai jiems parasyti situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 05 06, 19:01)
Sakykite, kas užsisakinėjate, ar būna taip kad neįdeda kokios prekes. Užsisakiau 17 daiktu, truko vienu batų.  Bet pinigai už visas prekes dar tik rezervuoti, bet nenuskaičiuoti, gal už tuos nenuskaičiuos, o gal veliau atsius?

tai palaukite kol nuskaiciuos ir tada zinosite. Kadangi jau gavote, turetu jau nuskaiciuoti smile.gif
Atsakyti
Aš jiems parašiau, kad truksta prekes ir paklausiau ar atsiusit vėliau ar gražinsit pinigus Tai jie man atrašė:
Thank you for your enquiry.
Please be advised that this item was checked as being despatched within your parcel.
Kindly check through your enquire order again for this items that you state to be missing.
Regards
(Nelabai draugauju su anglu kalba blush2.gif) ir pirma karta pirkau internetu iš užsienio tai sakau, gal ką ne taip padariau? Man įdomiausia kad prekes turiu, o pinigai vis dar rezervuoti. Gal aš turiu ką nors patvirtinti kad gavau?
Kitą dieną pakomentuosiu ką pirkau ir kokie įspūdžiai.
Atsakyti
QUOTE(lolanta @ 2013 05 06, 19:48)
Aš jiems parašiau, kad truksta prekes ir paklausiau ar atsiusit vėliau ar gražinsit pinigus Tai jie man atrašė:
Thank you for your enquiry.
Please be advised that this item was checked as being despatched within your parcel.
Kindly check through your enquire order again for this items that you state to be missing.
Regards 
(Nelabai draugauju su anglu kalba blush2.gif) ir pirma karta pirkau internetu iš užsienio tai sakau, gal ką ne taip padariau? Man įdomiausia kad prekes turiu, o pinigai vis dar rezervuoti.  Gal aš turiu ką nors patvirtinti kad gavau?
Kitą dieną pakomentuosiu ką pirkau ir kokie įspūdžiai.

na tikrai keista, kad rezervuoti, paprastai nuraso, kai issiuncia... o patvirtinti tikrai nereikia ax.gif Issiverskite per google vertejas mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal galėtumėte FB nuorodą įdėti, kur būna naujų prekių reklama 4u.gif
Atsakyti