Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(magute @ 2013 04 17, 10:33)
man situ spalva labai  wub.gif ar jie zomsiniai? nesuprantu kokia medziagyte



neblizgus dermantinas, gaila man mazi, man irgi labai patiko.

na dar biski pafotkinau, sian gera biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

ir lili* suknele

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 04 17, 11:02)
siaip dazniausiai emu medvilne, jei megstukai, bet buna ir poliesterio, is tiktuju reik aki atkalti, nes as dazniausiai paziurejusi i ruba matau jau koks jis gali buti, aisku buna nusivilimu, bet nedaznai. sunkiau buna dydi atitaikyti, nes kai kurie rubai pamazinti, kai kurie padidinti, ir buna ziauriai gaila, kai preke faina ir netinka.

prifotkinau rubu, einu idesiu i 5poundsu tema.


drinks_cheers.gif gavau kelnes. nu tooookios fainos wub.gif ale neitilpau. ... blush2.gif doh.gif

QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 17, 11:24)
aš taip ir maniau, kad čia kaina su kokybę turėtų pyktis  g.gif eksperimentuot kažkaip jau nelabai norisi, vis dėl to ne po 5 lt. kainuoja, o ir parduot netikusį turbūt sunku  g.gif

tiesa, o ar rankinukus kas siuntėtės, jaučiu ten totali sirata  g.gif po mėnesio galima į konteinerį mest  unsure.gif  biggrin.gif


viena rankine esu pirkus tokia paprasta per peti kai su vaiku i kiema einu tai tampiau visa vasara . biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 04 17, 12:25)
viena rankine esu pirkus tokia paprasta per peti kai su vaiku i kiema einu tai tampiau visa vasara . biggrin.gif

na kadangi pas mus vasara trunka tik mėnesį, geriausiu atveju, biggrin.gif tai buvau teisi sakydama, kad rankinukai tik mėnesiui biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Emixsit @ 2013 04 16, 12:18)
Jums nuo tokių batų kulnai greitai "nenueina"? Nes aš tai niekada nežiūriu į tokiu batus, kurių kulniukas aptrauktas kokia nors tai medžiaga smile.gif


man vairuojant nuo pedalu nusivaro tokie kulnai doh.gif
Atsakyti
kol vyras miega ir nemato mano "zanachku" greit pafotkinau tase, ka turiu is e5, kai gausiu kitas galesiu irgi pafotkint.

QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 17, 11:37)
na kadangi pas mus vasara trunka tik mėnesį, geriausiu atveju,  biggrin.gif tai buvau teisi sakydama, kad rankinukai tik mėnesiui  biggrin.gif  biggrin.gif

viskas turbut priklauso nuo to, kiek esat prate naudotis daiktais, as turiu brangesniu tasiu odiniu, bet jos nusibosta, norisi kartais ir tokio,s ir sitokios, ir kitokios, kaip ir rubu, tai uz tokia kaina panesioti puse metu uztenka. kai kas ir ilgiau atlaiko, siuo metu tase nesioju kasdien daugiau nei pusmeti, tik va neseniai metaliukas vienas nukrito.
user posted image


kelios tases

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

ir viena buvo nekokia, labai smirdejo ir medziaga tokia keista, atorod ant salciu ir susitingtu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Birbiziukas @ 2013 04 17, 12:37)
na kadangi pas mus vasara trunka tik mėnesį, geriausiu atveju,  biggrin.gif tai buvau teisi sakydama, kad rankinukai tik mėnesiui  biggrin.gif  biggrin.gif


tai aš ja dar ir šia vasara tampysiu su vaikasi i kiema .. nes nesunešiojau biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi as cia dar tik pradedancioji,tai klausimas veja klausima biggrin.gif Pagrindiniam puslapyje rodo,kad prekes nera,o elektroniniam kur jie atsiuncia-yra.Kaip dabar orientuotis? unsure.gif
Atsakyti
Ka tik pasirode, man tokie faini.... ax.gif
http://www.everythin...es-p-14825.html

O cia as mamai pirkau, rase, kad padidinti, bet nefiga smile.gif jie nepadidinti, atitinka dydi, labai faini lengvuciai, normaliai (ta prasme nesiaurai) kojai. Tai dabar man dideli, mamai mazi.
user posted image

Real. foto
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 04 18, 07:06)
Kadangi as cia dar tik pradedancioji,tai klausimas veja klausima  biggrin.gif  Pagrindiniam puslapyje rodo,kad prekes nera,o elektroniniam kur jie atsiuncia-yra.Kaip dabar orientuotis?  unsure.gif

vadinasi nera smile.gif
Atsakyti
O kiek parsiuntimas kainuoja, nerandu jų tinklalapy kur parašyta. Ačiū už atsakymą 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 19, 14:44)
O kiek parsiuntimas kainuoja, nerandu jų tinklalapy kur parašyta. Ačiū už atsakymą 4u.gif .

15.99 sv
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 04 19, 13:44)
O kiek parsiuntimas kainuoja, nerandu jų tinklalapy kur parašyta. Ačiū už atsakymą 4u.gif .

15.99 SV - nesvarbu nei kiekis, nei svoris. cia uz iki pristatyma Lietuvoj iki duru.
Atsakyti