Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(meyle @ 2013 04 07, 22:50)
Gal kam teko pirkti ONE SIZE drabužį? Įdomu kokį dydį atitinka. Mano geras M, kažin tilpčiau g.gif

manau, kad tilptumete smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2013 04 08, 00:50)
Gal kam teko pirkti ONE SIZE drabužį? Įdomu kokį dydį atitinka. Mano geras M, kažin tilpčiau g.gif


Žiūrint kaip kokį, laimės dalykas matyt smile.gif
Viena tunika One sixe dydzio buvo XS dydzio, suknele One size dydzio buvo gan didoka, kita lyg ir tiktu , jei krutine maža, aš sakyčiau kaip kada tas One size biggrin.gif
Atsakyti
Trumpai apie pirkinius
user posted image
Gražūs, patogūs (ne kasdienai, nes aukšti), truputį pamažinti

user posted image
dukrai patiko, patogūs labia


user posted image
taip ir neapsisprendžiau, patiko ji man ar ne. Ilgis truputį virš kelių, reikėtų tą kaspiną nukirpt ir tuos karoliukus nuardyti biggrin.gif Gal vasarai ir nieko
Atsakyti
Sveikutės,
galbūt tos, kurios yra pirkusios rankines iš šios parduotuvės galėtų pasidalinti nuomonėmis apie kokybę. Dėkoju.
Atsakyti
Ka tik pirma karta uzsisakiau is sio puslapio, butinai pakomentuosiu gavus daiktelius, sunku patiketi, kad uz tokia kaina drabuzeliai gali buti kokybiski ax.gif sakykit, per kiek laiko atsiuncia? Gavau patvirtinima uzsakymo bet nieko apie siuntimo laika neparasyta g.gif
Atsakyti
Mergaitės, ar dažnai būna šių kelnių papildymai http://www.everythin...{3}46799{1}2127 vakar buvo spalvų ir dydžių, šiandien jau nėra kol susiruošiau doh.gif
Atsakyti
Ateinu pasidžiaugti savo pirkiniais
Nu negaliu atsidžiaugti kaip man siūta lotuliukas.gif
user posted image

Ėmiau 6 dydį truputį dar yra vietos, bet svarbu nespaudžia, kadangi aukštas auliukas tai nėra kaip smukt, dar susiveržia raišteliai tai viskas čiki patenkinta labai
user posted image

O šiuos imdama rizikavau, kitą kartą žinosiu, kad atviras basutes reik imti mažesnes tai man jos per ilgos užpakalyje tuscios vietos yra negrazu matosi to nepaslepsi ;( Teks parduoti gal kam reikia?
Vidpadis 26cm, kulno aukštis matuojant iš vidaus 9cm, iš išorės 14cm, platforma priekyje pinta siūlais 2,5cm.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 04 10, 16:33)
Ateinu pasidžiaugti savo pirkiniais
Nu negaliu atsidžiaugti kaip man siūta  lotuliukas.gif
http://foto.terpe.lt...10/i5_73926.jpg


sita suknute ir man krito i aki, o kaip spalvos, tokios pat kaip paveikslelyje?
Atsakyti
Čia bendradarbė ėmė super tikrai labai patogūs ir kokybiški 3-36dydis vidpadis 23cm neaukšti, lengvi.
user posted image
seses tasyte visai smagi, 2skyreliai užsidaro užtrauktukais vienas be, yra telefonui kiseneles 2, pamušalas ryškiai raudonas.
user posted image
kita viduj viskas taip pat tik išorė skiriasi užsidaro 2 knopkutėm.
user posted image
cia ne mano tik pakomentuoiu kad kokybiski ir lengvi
user posted image
ne mano bet patiko medziaga, striusikeliai į mažesnę pusę ėmė 38 C tai liemenukas attitinka o triusikeliai labiau į 36.
user posted image
Daugiau nekomentuosiu gal pačios merginos pakomentuos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(slitka @ 2013 04 10, 16:49)
sita suknute ir man krito i aki, o kaip spalvos, tokios pat kaip paveikslelyje?

Spalvos ryškios siūlės tvarkingos yra net pagalvėlės krūtinei, tad nesimato jokiu ......smile.gif tampri medžiaga ėmiau 8-12 aš nešioju 8 man kaip tik.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaiciuoju: 10 balandžio 2013 - 15:57
QUOTE(Bella Donna @ 2013 04 10, 10:01)
sakykit, per kiek laiko atsiuncia?

kazkur per 10d. ar per 2sav.
Atsakyti
gal kuri nors turit situs, kazin kiek jie mazinti ? anksciau buvo ideti, bet ispirko. Ziuriu kad rytoj vel bus galima isigyti
Gazuoliai
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 10, 11:44)
Mergaitės, ar dažnai būna šių kelnių papildymai http://www.everythin...{3}46799{1}2127  vakar buvo spalvų ir dydžių, šiandien jau nėra kol susiruošiau  doh.gif

kartais papildo
Atsakyti