Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(Milusik @ 2013 04 01, 16:21)
O kokį dydį pirkote? Gal galėtumėte parašyti kiek ji per klubus. Aš irgi norėčiau, bet nežinau 8 ar 10 pirkti.

O siaube, labai atsiprašau, bet tik dabar jūsų žinutę pastebėjau blush2.gif Pirkau 6 dydį, tai atitinka XS. 8 atitiks S dydį. 6 dydis - per klubus ~42cm*2, bet medžiagytė šiek tiek tamposi, tai ir su platesniais klubais įlendu smile.gif
Atsakyti
Tikrai pasitaiko ir kokybisku pirkiniu smile.gif Bet tokius dazniausiai zaibisku greiciu isgraibsto ax.gif
Atsakyti
Gal kam teko pirkti ONE SIZE drabužį? Įdomu kokį dydį atitinka. Mano geras M, kažin tilpčiau g.gif

Jeigu nėra drabužio nugaros nuotraukos, traktuoti ją kaip vientisą? Nenoriu vsiokių pribumbasų, ornamentų, tai susimąsčiau... blush2.gif Išsirinkau ŠĮ kardiganą
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2013 04 08, 00:50)
Gal kam teko pirkti ONE SIZE drabužį? Įdomu kokį dydį atitinka. Mano geras M, kažin tilpčiau g.gif

Jeigu nėra drabužio nugaros nuotraukos, traktuoti ją kaip vientisą? Nenoriu vsiokių pribumbasų, ornamentų, tai susimąsčiau... blush2.gif Išsirinkau ŠĮ kardiganą

Šis plonytis labai tokio neimčiau nei už dyką, na bet čia kiekvieno skonis.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 04 08, 10:54)
Šis plonytis labai tokio neimčiau nei už dyką, na bet čia kiekvieno skonis.

O aš tokiso sudėties turiu iš La Reduote ir vasarą labai tas jo plonumas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi prie jusu mirksiukas.gif Vakar su drauge uzsisakem ir mes. bigsmile.gif
Sau emiau:
- Basutes, khaki spalva, 6 dydi (nesioju 38.5 dydi) uz tokia kaina kaip neimsi bigsmile.gif juo labiau kad neblogi atsiliepimai
- Sia suknele, rudos tik spalvos, nors oranzine atrodo fantastine rolleyes.gif ir plius komentarai itikino
- Vasarine suknele papludimiui flirt.gif Azalea spalvos, dydis 12-14 (M), skaiciau kad sumazinta mazumele.
- Labai sugunde sis topas - suknele, velgi komentarai patiko blush2.gif
Na ir dar keletas dalyku, kuriuos pakomentuosiu kai gausiu.
Atsakyti
QUOTE(meyle @ 2013 04 08, 00:50)
Gal kam teko pirkti ONE SIZE drabužį? Įdomu kokį dydį atitinka. Mano geras M, kažin tilpčiau g.gif

Jeigu nėra drabužio nugaros nuotraukos, traktuoti ją kaip vientisą? Nenoriu vsiokių pribumbasų, ornamentų, tai susimąsčiau... blush2.gif Išsirinkau ŠĮ kardiganą

turiu toki... nu jo, plonytis labai. laukiu vasaros, kada galesiu uzsidet, nes ant ilgarankoves palaidines jis nlb schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 04 08, 09:03)
O aš tokiso sudėties turiu iš La Reduote ir vasarą labai tas jo plonumas  thumbup.gif

is Laredoute man geresnis ir labiau patinka nei is cia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2013 04 02, 13:59)
Šiandien gavau 2 poras batų
http://i46.tinypic.com/1hzb5k.jpg[/img]
http://i48.tinypic.com/2h2o1vr.jpg[/img]

Kiek mačiau pardavime jų nebėra, bet gal dar sugrąžins. Dydis 2,5 atitinka 35, bet tik labai siaurai kojai. Plačios kojos į šituos batus nė pro kur neįkišit.
Kokybė labai gera, jokių klijų ar netvarkingų siūlių. Iš tiesų pirmą kartą užsisakinėjau iš šio tinklapio, bet užsisakysiu dar, nes kaina juokinga, o batai neatrodo kaip už 5 sv ir nemanau kad nusitrins greičiau nei kokie iš New Look uz 20 sv.



Garžuolia šie batukai kol apsisprendžiau kad noriu žiūriu momentalai išpirko verysad.gif
Atsakyti
mergaites, gal zinot, o rubu/batu papildymas buna belen kada ar kokia spec. diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 09, 10:31)
mergaites, gal zinot, o rubu/batu papildymas buna belen kada ar kokia spec. diena  4u.gif

kasdien apie 12val,o naujienas parodo is vakaro facebooke mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2013 04 08, 09:54)
Šis plonytis labai tokio neimčiau nei už dyką, na bet čia kiekvieno skonis.


Turiu toki keliu spalvu parsisiuntusi - man kaip tik super jo plonumas ir lengvunas thumbup.gif
Atsakyti