Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 14:43)
ale panos, pazejau, kiek is sios pardes atsirado perpardavinetoju  doh.gif  ***** parsisiuncia batus uz  max 27 lt, o kainas uzsikelia iki 60-70 lt  doh.gif
garsiai pasipiktinau  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif


O taip... Mačiau rankines vienoje parduotuvėje po 130 lt. Specialiai dar išsitraukiau telefoną ir įlindau į šitą puslapį pasitikslinti ar neapgavo akys. Nu tikrai - tokios pat. Tik va klausimas ar tikrai čia perpardavinėtojai. Gal tiesiog šiame puslapyje brokuotas prekes išparduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(P@nter@ @ 2013 04 04, 14:52)
kiek perkat prekių kad išeitų 27lt už prekę?

as pati viena ju neperku, bet kiek ir bepirkciau, jei kooperuojantis vistiek man viena preke gaunasi ne daugiau 27 lt,


viskas ok, kai sakoma kaip kas moka tas taip sukasi, bet vat man uzkliuna akis uz tu daiktu ir viskas, kai zinau ju verte ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 15:09)
viskas ok, kai sakoma kaip kas moka tas taip sukasi, bet vat man uzkliuna akis uz tu daiktu ir viskas, kai zinau ju verte ir tiek.

drinks_cheers.gif tuo labiau,kai jie daugiaudažniausiai nelabai neverti biggrin.gif

Nors turiu medvilnine vasarine suknele, bateliu kasdienai, nu tai labai liuks , ypač už tokią kainą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 13:09)
as pati  viena ju neperku, bet kiek ir bepirkciau, jei kooperuojantis vistiek man viena preke gaunasi ne daugiau 27 lt,

na ne visiems gaunasi 27lt, kai kam dar reikia ir i savo miestuka parsisiusti, tai dar 7lt prisideda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 16:09)
as pati  viena ju neperku, bet kiek ir bepirkciau, jei kooperuojantis vistiek man viena preke gaunasi ne daugiau 27 lt,
viskas ok, kai sakoma kaip kas moka tas taip sukasi, bet vat man uzkliuna akis uz tu daiktu ir viskas, kai zinau ju verte ir tiek.

Bet ne visi juk koperuojais dar, as pvz uzsimanau iskart po papildymo spet nusipirkt, tai ir perku, buna kokios 5 prekes, tad siuntimas nemazas gaunasi.. Aisku ne 60lt..
Bet jei noriu parduoti kaina, kuri gavosi, tada ir prasideda komentarai apie tai, jog jie max 27lt kainavo, nors realybe ne tokia.....
Atsakyti
QUOTE(LoveIs @ 2013 04 04, 19:30)
Bet ne visi juk koperuojais dar, as pvz uzsimanau iskart po papildymo spet nusipirkt, tai ir perku, buna kokios 5 prekes, tad siuntimas nemazas gaunasi.. Aisku ne 60lt..
Bet jei noriu parduoti kaina, kuri gavosi, tada ir prasideda komentarai apie tai, jog jie max 27lt kainavo, nors realybe ne tokia.....

ok parduodi viena savo preke, kuri netiko ir nori atsiimti savo pinigelius, nieko nesakau, bet as sneku apie perdavinetojas , kurios tu prekiu prisisako n ir batu turi nuo 35 iki 39 dydzio ir pan.
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 04 02, 21:59)
Nepersisviecia? Ar koks pamusalas gal yra? Man del dydzio dilema - imti 6 ar 8. Virsus mano smulkus, o klubai kiek platesni....

Nepersisviecia, pro apacia juodas pamusalas tos pat medziagos yra.
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 19:44)
ok parduodi viena savo preke, kuri netiko ir nori atsiimti savo pinigelius, nieko nesakau, bet as sneku apie perdavinetojas , kurios tu prekiu prisisako n ir batu turi nuo 35 iki 39 dydzio ir pan.

Kita vertus puiku, kad žmogus sugeba uždirbt ax.gif
O kiekvieno teisė rinktis už kiek ir ką pirkt biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau šį mėn pati du užsakymus dariau tai:
1. užsakymas buvo 35 prekės 1 prekės kaina su siuntimu gavosi 22,28Lt
2. užsakymas buvo 40 prekių 1 prekės kaina su siuntimu gavosi 22,30Lt
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 04 04, 14:44)
drinks_cheers.gif tuo labiau,kai jie daugiaudažniausiai nelabai neverti  biggrin.gif

Nors turiu medvilnine vasarine suknele, bateliu kasdienai, nu tai labai liuks  , ypač už tokią kainą  thumbup.gif


Daug daiktu siame tinklapyje yra isparduodami zymiu prekiu gamintoju daiktai, ir jei netycia kazkur lieka nenukirpta etikete akys ant kaktos soka nuo pradines kainos... Aisku, turi ir savo liniju, kuriu kokybe gali kazkiek svyruoti.
Atsakyti
QUOTE(Wild Cherry @ 2013 04 06, 23:23)
Daug daiktu siame tinklapyje yra isparduodami zymiu prekiu gamintoju daiktai, ir jei netycia kazkur lieka nenukirpta etikete akys ant kaktos soka nuo pradines kainos... Aisku, turi ir savo liniju, kuriu kokybe gali kazkiek svyruoti.

gabut.... man neteko matyti...

taip pasitaiko prekiu, kaip uz tokius pinigus geru, pasitaike ir tokiu, kurias, jei gyvai matytum, net i rankas neimtum.
Man kol kas geriausiai pasiteisine batai, kaip uz tokius pinigus, tai jei sezona atlaike, o man atlaike ir dar kitam liko, tai labai liuks biggrin.gifi bet neteko nei vienos prekes nusipirkti, kuria pamacius sakyciau verta dvigubai moketi, laikas nuo laiko nusiperku, bet kaskart kaip loterijoj jauciuosi, ka pamatysiu/gausiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 06 balandžio 2013 - 23:06
Sakaus iš šio tinklapio, bet per tarpininkę. Tai labiausiai patiko batai, kokybė super, o dar akre labai panašius mačiau už 159lt, aišku esu ir gavusi megztuką tokį drykaliuką, buvo jis su imitacinėm kišenėlėm, tai tie kišenėlių kraštai neprisiūti, siūlai visur matos ir jau iro, tiesiog baisu, nė 5 lt nevertas doh.gif
Atsakyti