Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

Šiandien gavau 2 poras batų
user posted image
user posted image

Kiek mačiau pardavime jų nebėra, bet gal dar sugrąžins. Dydis 2,5 atitinka 35, bet tik labai siaurai kojai. Plačios kojos į šituos batus nė pro kur neįkišit.
Kokybė labai gera, jokių klijų ar netvarkingų siūlių. Iš tiesų pirmą kartą užsisakinėjau iš šio tinklapio, bet užsisakysiu dar, nes kaina juokinga, o batai neatrodo kaip už 5 sv ir nemanau kad nusitrins greičiau nei kokie iš New Look uz 20 sv.
Atsakyti
žiūriu neblogi džinsiukai,gal kuriai teko ką nors panašaus pirkti,kaip su dydžiais?
http://www.everythin...{3}46205{1}6901
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2013 04 02, 11:57)
Laba, merginos  4u.gif  Gal kas tokią suknelę turite? Įdomu, kaip ji realiai ir kaip dydis atitinka  g.gif
user posted image

Man laabai faina sita suknele. Ji is tamprios medziagos, tai dydis ne beda wink.gif As emiau 14 dydi, nesioju 14-16, tai graziai apsitempe, pilva uzmaskavo. Mano ugis 161, tai vos zemiau keliu. As labai patenkinta ja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pause @ 2013 04 02, 19:18)
Man laabai faina sita suknele. Ji is tamprios medziagos, tai dydis ne beda wink.gif As emiau 14 dydi, nesioju 14-16, tai graziai apsitempe, pilva uzmaskavo. Mano ugis 161, tai vos zemiau keliu. As labai patenkinta ja wub.gif

Nepersisviecia? Ar koks pamusalas gal yra? Man del dydzio dilema - imti 6 ar 8. Virsus mano smulkus, o klubai kiek platesni....
Atsakyti
pasimečiau, šitam puslapiuke 5 dydis avalynės tai mūsų 37 ?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Augė @ 2013 04 04, 11:16)
pasimečiau, šitam puslapiuke  5 dydis avalynės tai mūsų 37 ?
4u.gif  4u.gif  4u.gif


Su 39 perku 6, tai 37 turėtų atitikti 4. Aišku skaitykite prie kiekvienų batų atskirai, parašo atsiliepimus, jeigu mažinti ar didinti 4u.gif
Atsakyti
dėkui galėsiu orientuotis smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ir dar iškilo klausimukas , man rodo tik siuntima i lietuva , brangu , o jei į UK , gal kas žinot kiek bus ?

lyg neradau kad butu rašyta , blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Augė: 04 balandžio 2013 - 12:41
QUOTE(Augė @ 2013 04 04, 14:37)
dėkui galėsiu orientuotis smile.gif 4u.gif  4u.gif  4u.gif
ir dar iškilo klausimukas , man rodo tik siuntima i lietuva , brangu , o jei į UK , gal kas žinot kiek bus ?

lyg neradau kad butu rašyta ,  blush2.gif

I UK apsimoka jei perkate tik kelias prekes ir skubiai reikia, nes ten pagal svori skaiciuoja. As uz 4 poras batu sumokejau apie 8 svarus, tad pasikooperavus i LT - daug pigiau biggrin.gif
Atsakyti
aiškutis , vat ir aišku viskas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ale panos, pazejau, kiek is sios pardes atsirado perpardavinetoju doh.gif ***** parsisiuncia batus uz max 27 lt, o kainas uzsikelia iki 60-70 lt doh.gif
garsiai pasipiktinau biggrin.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 14:43)
ale panos, pazejau, kiek is sios pardes atsirado perpardavinetoju  doh.gif  ***** parsisiuncia batus uz  max 27 lt, o kainas uzsikelia iki 60-70 lt  doh.gif
garsiai pasipiktinau  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif

kiek perkat prekių kad išeitų 27lt už prekę?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2013 04 04, 14:43)
ale panos, pazejau, kiek is sios pardes atsirado perpardavinetoju  doh.gif  ***** parsisiuncia batus uz  max 27 lt, o kainas uzsikelia iki 60-70 lt  doh.gif
garsiai pasipiktinau  biggrin.gif  biggrin.gif  4u.gif

o as visiskai nematau ko cia piktintis ax.gif jeigu nori preke tureti is karto, be jokiu paiesku ir buti "apsidraudus" del grazinimo, tai ir mokek daugiau ax.gif o tos, kurios iesko, kooperuojasi, rizikuoja (internetinis apsipirkimas ypac sitoj pardej yra loterija) ir moka maziau tongue.gif cia jau kas ir kai moka suktis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 04 balandžio 2013 - 13:54