Įkraunama...
Įkraunama...

everything5pounds.com

QUOTE(lunatikas @ 2013 03 27, 22:52)
ne, jos nedzinsines, labai tamprios ir svelnios medziagos. manau nusimaut nebus sunku. liemiuo aukstas, bet daug graziau atrodo nei ju nuotraukoje. smile.gif

Ačiū labai-tikrai bus sąraše wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 03 27, 22:32)
Va šitas kelnes aš planuoju užsisakyti.Jos ne džinsinės,gerai suprantu?Kaip nusimauna lengvai(mano blauzdos storos-tai turiu sunkumą su siaurom kelnėm,sunku nusimaut blush2.gif ).Aukšto liemens?


mama jas eme tai ka galiu pasakyt , medziaga maloni svelni , liemuo aukstas tik per klubus labai platu , reik turet nemazus klubus , teko siaurint biski , pacios kelnes apacioje siauros , jei storos blauzdos pagalvociau ar imt , nes tikrai siauros kelnes
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2013 03 27, 21:24)
kelnae puikios kokybes, svelnios dydi sakyciau atitinka. daug grazesnes realiai nei nuotraukoje
http://www.everythin...rs-p-11005.html

Koki dydi kelniu nesiojat, ir kuri emet? Gal ismatuoti galite? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(riberte @ 2013 03 28, 12:31)
mama jas eme  tai ka galiu pasakyt , medziaga maloni svelni , liemuo aukstas tik  per klubus labai platu , reik turet nemazus klubus , teko siaurint biski ,  pacios kelnes apacioje siauros  , jei storos blauzdos pagalvociau ar imt , nes tikrai siauros kelnes

Nu klubai mano tai didoki,o dėl apačios surizikuosiu gal ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2013 03 28, 13:35)
Nu klubai mano tai didoki,o dėl apačios surizikuosiu gal ax.gif


sitos butent kelnes yra pamazintos , kai pirkau tarpininke sake , tai imkite vienu dydziu didesnes
Atsakyti
QUOTE(riberte @ 2013 03 28, 16:35)
sitos butent kelnes yra pamazintos , kai pirkau tarpininke sake , tai imkite vienu dydziu didesnes

na man tai vos ne padidintos atejo doh.gif tikrai nereikia imti vienu dydziu didesniu schmoll.gif butent apie sias kelnes buvo kalba sios temos pradzioje, tai viena forumiete taip pat sake kad didintos, o paskui paziurejo, kad ne ta dydi gavo.
pamatavimui metro namie neturiu 4u.gif
P.S. siandien praejau gatve tai issitampe. tai imsiu dabar kita spalva dydziu mazesne 4u.gif
Atsakyti
bet kaip idomiai , man liepe imt didesnis viena ismiera , ir tikrai , nes jei butume eme savo dydi butu mazos
Atsakyti

 i 
Skelbimai skyrelyje draudžiami. Bet kokios užuominos apie pirkimą/pardavimą/dovanojimą/mainymą laikomos skelbimais.

Skelbimams yra skirta Skelbimų lenta.

Norėdamos kooperuotis - jungtis prie užsakymo, sužinoti siuntimo įkainius ir pan., ieškokite temos "Internetinės parduotuvės be tarpininkų", kuri yra skyrelyje Internetinės parduotuvės.
Atsakyti
http://www.everythin...ss-p-14073.html vakar gavau šią suknelę, nereali wub.gif Atitinka dydį, realybėj atrodo daug geriau nei ant modelio. Pirkčiau tokią suknelę ir už 100Lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Maddison @ 2013 03 31, 10:03)
http://www.everythin...ss-p-14073.html vakar gavau šią suknelę, nereali  wub.gif  Atitinka dydį, realybėj atrodo daug geriau nei ant modelio. Pirkčiau tokią suknelę ir už 100Lt  thumbup.gif


O kokį dydį pirkote? Gal galėtumėte parašyti kiek ji per klubus. Aš irgi norėčiau, bet nežinau 8 ar 10 pirkti.
Atsakyti
QUOTE(Milusik @ 2013 04 01, 14:21)
O kokį dydį pirkote? Gal galėtumėte parašyti kiek ji per klubus. Aš irgi norėčiau, bet nežinau 8 ar 10 pirkti.

tai kad tik 8 yra smile.gif
Atsakyti
Laba, merginos 4u.gif Gal kas tokią suknelę turite? Įdomu, kaip ji realiai ir kaip dydis atitinka g.gif
user posted image
Atsakyti