Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

Nusipirkau rozelą ax.gif .Suaugusią,bet prijaukintą.Tik dar nepsipratusi su naujais namais ir manim.
Atsakyti
Sveikutės... 4u.gif
matau temukėje nelabai dažnai vyksta diskusijos, bet pabandysiu Jus pakalbinti...

pradėjom su vyru mąstyti apie paukštukus... smile.gif norėtume įsigyti, bet nežinom KĄ? blush2.gif
todėl kreipsiuosi į Jus pagalbos.. kadangi esate papūginių mylėtojos.. manau padėsite išsirinkti teisingai .. stengiamės su visa atsakomybe pasirinkti augintinius..

tad ką patartumėte auginti? kokios veislės papūgėles? ax.gif ar yra alergizuojančios? nes augintiniai (norime ne mažiau 4-5 paukštukų) gyventų sūnaus kambaryje.. ax.gif žinoma vienas iš kriterijų nelabai giedorkos, kad būtų... bigsmile.gif norisi naktimis miegoti.. blush2.gif ir norime spalvingų paukštukų...
galvojome apie amadinus guldus... bet nežinau koks jų charakteris..
Patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2013 09 14, 10:51)
1. pradėjom su vyru mąstyti apie paukštukus... smile.gif norėtume įsigyti, bet nežinom KĄ?  blush2.gif

2. ar yra alergizuojančios?

3. nes augintiniai (norime ne mažiau 4-5 paukštukų) gyventų sūnaus kambaryje..  ax.gif 

4. žinoma vienas iš kriterijų nelabai giedorkos, kad būtų...  bigsmile.gif  norisi naktimis miegoti.. blush2.gif


6. galvojome apie amadinus guldus...

Sveika,
1. na pirmiausiai gal siūlyčiau paskaitinėti paukščio forumą, ten yra atskiros temos pagal rūšis. http://www.paukstis....rumas/index.php maždaug būtų galima susidaryti nuomonę iš žmonių pasakojimų kas ir kaip ir pažiūrėti nuotraukas. taip sunku labai patarti.
aš kai žinojau, kad noriu papūgėlių tai buvau apssiprendus iš kart nuo mažiausių banguotukų, nes nei kart nelaikius iš kart prie didesnių nesinorėjo. dabar turiu vieną nimfuką ir banguotuką.

2. o sūnus apskritai turi alergiją dulkėms? nes VISOS papūgos meta plunksnas ir pūkus tokius kai pasipurto, tai jei yra linkimas į alergiją, abejoju ar bus kokia papūga kuri tiks g.gif čia turit labai gerai apgalvot ir pirmiausiai žinot ar yra linkęs į alergiją ar ne.

3. o pradžioj norit tiek daug iš kart? turėsit voljerą tada kokį ar didelį narvą? nes jau nemažai kaip pradžiai, ir kad ir maži paukštukai jau rieks erdvės daugiau?

4. dėl triukšmo turbūt dažnas pasakytų, jei nenori triukšmo rinkis žuvytes biggrin.gif na bet tiesa, yra rūšių kurios tylesnės pvz. aš kitų nežinau, negaliu palyginti, manieji naktį tylūs, iš vis kol neatsikeliam jokio balselio nėra, nnet jei ir iki 12 miegam, girdžiu kad lesa, kad vaikšto ar žaidžia, bet nečiulba. tik kai atsikeliam ir jau užuolaidos pradaromos ar tv, tada ir jie normaliai prabunda.
jei palyginti nimfų ir banguotukų čiulbėjimą, banguotukai leidžia daugiau garsų, nimfos garsesnės apskritai nes ir didesnės. bet bamguotukas ir kartais kai rėkia,tai per ausis eina. bet nedažnai taip būna. mano nimfukas patinėlis tai jis dabar gieda daugiau, bet taip gražiai. čia jau reikia palyginti payoutubinti apie triukšmus kas kaip skleidžia.

6. dėl amadinų tai nieko nežinau, man asmeniškai visi jie nepatinka, tik kad spalvoti gražūs, bet kanarėlės, tie visi mažučiai kur snapai tiesūs man negražūs, ne taip kaip paūgų tų lenkti biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 09 14, 14:01)
Sveika,
1. na pirmiausiai gal siūlyčiau paskaitinėti paukščio forumą, ten yra atskiros temos pagal rūšis. http://www.paukstis....rumas/index.php  maždaug būtų galima susidaryti nuomonę iš žmonių pasakojimų kas ir kaip ir pažiūrėti nuotraukas. taip sunku labai patarti.
aš kai žinojau, kad noriu papūgėlių tai buvau apssiprendus iš kart nuo mažiausių banguotukų, nes nei kart nelaikius iš kart prie didesnių nesinorėjo. dabar turiu vieną nimfuką ir banguotuką.

2. o sūnus apskritai turi alergiją dulkėms? nes VISOS papūgos meta plunksnas ir pūkus tokius kai pasipurto, tai jei yra linkimas į alergiją, abejoju ar bus kokia papūga kuri tiks  g.gif  čia turit labai gerai apgalvot ir pirmiausiai žinot ar yra linkęs į alergiją ar ne.

3. o pradžioj norit tiek daug iš kart? turėsit voljerą tada kokį ar didelį narvą? nes jau nemažai kaip pradžiai, ir kad ir maži paukštukai jau rieks erdvės daugiau?

4. dėl triukšmo turbūt dažnas pasakytų, jei nenori triukšmo rinkis žuvytes  biggrin.gif  na bet tiesa, yra rūšių kurios tylesnės pvz. aš kitų nežinau, negaliu palyginti, manieji naktį tylūs, iš vis kol neatsikeliam jokio balselio nėra, nnet jei ir iki 12 miegam, girdžiu kad lesa, kad vaikšto ar žaidžia, bet nečiulba. tik kai atsikeliam ir jau užuolaidos pradaromos ar tv, tada ir jie normaliai prabunda.
jei palyginti nimfų ir banguotukų čiulbėjimą, banguotukai leidžia daugiau garsų, nimfos garsesnės apskritai nes ir didesnės. bet bamguotukas ir kartais kai rėkia,tai per ausis eina. bet nedažnai taip būna. mano nimfukas patinėlis tai jis dabar gieda daugiau, bet taip gražiai. čia jau reikia palyginti payoutubinti apie triukšmus kas kaip skleidžia.

6. dėl amadinų tai nieko nežinau, man asmeniškai visi jie nepatinka, tik kad spalvoti gražūs, bet kanarėlės, tie visi mažučiai kur snapai tiesūs man negražūs, ne taip kaip paūgų tų lenkti  biggrin.gif  blush2.gif

1. jau radau šį tinklapiuką.. daug idomaus smile.gif mes norėtume iš vidutinio dydžio papūgų smile.gif
2. kas idomiausia sūnus alergiškas katinui (turim), o šuniui ne smile.gif
tad vat nežinau kaip su tais paukščiukais bus.. blush2.gif
3. laikytume kambaryje, narvelyje - bet manau nemažesniame kaip 1 metras aukščio.. dėl šito klausimo taip pat norėsiu pasitarti.. koks būtų geriausias variantas smile.gif
4. žuvytes jau turim... biggrin.gif
pas mus greit visas zoo bus biggrin.gif
čiulbėjimas jeigu neįkyrus - manau netrukdytų, tačiau svarbu, kad nerėktų kaip čia minit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2013 09 14, 16:00)

2. kas idomiausia sūnus alergiškas katinui (turim), o šuniui ne smile.gif
tad vat nežinau kaip su tais paukščiukais bus..  blush2.gif

3. laikytume kambaryje, narvelyje - bet manau nemažesniame kaip 1 metras aukščio.. dėl šito klausimo taip pat norėsiu pasitarti.. koks būtų geriausias variantas smile.gif

ehm o tai alergija pasireiškus jau yra, ir vistiek laikot katę? unsure.gif

Taip ir yra, katės sukelia daug stipresnę alerginę reakciją, nei kad šunys, nes
baltymas,esantis katės seilėse ar odoje yra daug daug stipresnis nei kad šunų todėl ir pasitaiko didesnė tikimybė alergija katėms.

o papūgos, tai man atrodo nuo pukų ir dulkių alergija gali būti, nes net nežinau ar jos ir tą baltymą turi g.gif bet kad dulkių ir šiukšlių daugiau tai čia jau faktas.
na nežinau nežinau aišku čia jūsų reikalas, bet jei jau yra kažokia alergija tai dar su papūgom galit ją paaktyvinti, kam rizikuoti? unsure.gif g.gif ir dar jei bus daugiau nei 2 tai automatiškai bus jau visko daugiau.
nebent yra kokia rūšis, kurios mažiau tų pūkų turi, net nežinau....

o dėl narvo tai jau žinoma, jei toks kiekis paukščių narvas turi būti tikrai didelis, na ir juos paleisti reiktų aišku. bet kodėl nepradėjus nuo 2, o gal nepatiks netiks,dar kas, tai 2 lengviau kam atiduoti ar parduoti, nei kad 5 ar daugiau.

Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 09 14, 19:18)
ehm o tai alergija pasireiškus jau yra, ir vistiek laikot katę?  unsure.gif 


alergija pasireiškia nestipriu bėrimu.. o katinas pas mus jau 15 metų.. kažkaip ranka nekyla užmigdyti ir juo labiau išmesti ar kam atiduoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2013 09 14, 19:52)
alergija pasireiškia nestipriu bėrimu.. o katinas pas mus jau 15 metų.. kažkaip ranka nekyla užmigdyti ir juo labiau išmesti ar kam atiduoti... doh.gif

suprantu kad sunku, kai tiek ilgai augintinis kartu gyvena, na jei nestipri reakcija ir ne kasdien, kitaip gi nekankintumėt vaiko...

bet kaip būtų su papūgėlėm tai niekas gi nežino, gal reikia su gyd pakalbėt gal yra kokie tyrimai iš anksto kad būtų galima žinot?
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 09 14, 21:13)
suprantu kad sunku, kai tiek ilgai augintinis kartu gyvena, na jei nestipri reakcija ir ne kasdien, kitaip gi nekankintumėt vaiko...

bet kaip būtų su papūgėlėm tai niekas gi nežino, gal reikia su gyd pakalbėt gal yra kokie tyrimai iš anksto kad būtų galima žinot?

gera ideja.. Tyrimai yra, tik tiksliai neatsimenu del paukschiu smile.gif reiks pasidometi..
Achiu Grange uzh pagalba wink.gif
Atsakyti
QUOTE(žydroji svajonė @ 2013 09 14, 21:53)
gera ideja.. Tyrimai yra, tik tiksliai neatsimenu del paukschiu smile.gif reiks pasidometi..
Achiu Grange uzh pagalba wink.gif

Prasom,kad tik padetu wink.gif
Jei jau kada turesit,taii pasirodyk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 09 14, 23:15)
Prasom,kad tik padetu wink.gif
Jei jau kada turesit,taii pasirodyk wink.gif

butinai smile.gif aishku tai ivyks ne ankschiau nei po poros menesiu wink.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškau pirkti banguotąją papūgėlę - patelę (pageidautina jauną paukštį), nes kažkaip nesmagu mano papūginui vienam sėdėti netekus draugės ... Visus skelbimus išgooglinau - niekur nerandu, deficitas kažkoks. Miestas - Vilnius. Jei turite ką nors pasiūlyti, prašau į AŽ.
Atsakyti
Sveiki,

gal kas iš forumiečių turit papūgiukų? Reikia dovanai lapkričio mėn. pradžioje (davėm atostogom savo nimfukus padabot, o jis ėmė ir "įsimylėjo" į paukštukus blush2.gif ) Kikoj pirkt nesinori, norėtųsi, kad prisijaukint išeitų, turguj jau daugiau nebepirksiu, užnešė zarazos namo doh.gif Mūsų nimfukai perėjo perėjo, 2 mažiukai išsirito, bet kažkodėl neišgyveno (vieną tėvai iškart užkasė, o kitą bandėm dar maitint, bet nesigavo, gal jau pensija mūsų porelei verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiuardese: 30 rugsėjo 2013 - 08:45