Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

QUOTE(grange @ 2013 07 29, 14:23)
vienam buvo paralyžius, kojytes suparalyžavo, nepaskrido, labai greitai viskas. o patelei nežinau kas, nuo vasario pasimatė, kad negerai jaučias, rami, miegodavo daug.. paskutinm dienom iš vis pablogėjo, silpna buvo. gavo ir vaistų dozes, ir GA bet nepagelbėjo, kažkokia vidinė liga....


kaip gaila,užuojauta unsure.gif
o nimfos sako labai rėkauja,ar pas jus kol mažiukai dar ne?
Atsakyti
Kaip čia pasakius. Jei kokia signalizacija ar mobilus suskambės tai yra garbės reikalas perrėkti lotuliukas.gif . O šiaip tai ne, nerėkia . Kažkiek įkyriau gali patinukas pačiulbėti , bet ne visą dieną
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 07 29, 16:44)
Kaip čia pasakius. Jei kokia signalizacija ar mobilus suskambės tai yra garbės reikalas perrėkti  lotuliukas.gif . O šiaip tai ne, nerėkia .  Kažkiek įkyriau gali patinukas pačiulbėti , bet ne visą dieną


Na, kai turėjau nimfą, tai rėkdavo ji labai, pvz miegam ryte, kokią 5-6h, kas nors nusičiaudėja - ta kad dės rėkt per visą butą, visi miegai išlaksto.. doh.gif doh.gif ir šiaip daug rėkaudavo.
Nors atpirkdavo jos rėkavimą charakteris - jau tokio mielumo paukštis buvo, kaip kačiukas wub.gif
Atsakyti
Aš saviškes nakčiai dengiu tai ir joms ramu ir aš išsimiegu smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

QUOTE(santropez @ 2013 07 24, 12:00)
Vakar nusipirkom 3menesiu nimfuka, tik labai jau norejom patinelio, bet sako sunku atskirti kol jauni, bet tikiuosi pataikem, sako pateles nelabai ciulba. Tai vkr kai parsivezem papugos kaip nebutu, tupi sau ir viskas, o siandien jau ciulba ir gan nebogai, jau net ant rankos atsitupia, leidzia paglostyti kojas smile.gif bandziua isleisti is narvo tai skrenda ir tiesiai i langa, dar orientacijos nelabai yra smile.gif
QUOTE(grange @ 2013 07 28, 23:16)
parodyk koks  bigsmile.gif  aš ir prieš kelias dienas parsivežiau nimfuką, kai mano dar vienas banguotukas pasimirė.. tai dabar vienas banguotas ir nimfutė. aš ir berniuko labiau norėjau, maniškė gegužės mėnesio tai ir keli mėnesiukai,dar sunku pasakyt tai jis ar ji.

...sveikinimai su naujais augintiniais 4u.gif 4u.gif




QUOTE(santropez @ 2013 07 29, 09:10)
...grazuolis wub.gif


QUOTE(grange @ 2013 07 29, 12:23)
vienam buvo paralyžius, kojytes suparalyžavo, nepaskrido, labai greitai viskas. o patelei nežinau kas, nuo vasario pasimatė, kad negerai jaučias, rami, miegodavo daug.. paskutinm dienom iš vis pablogėjo, silpna buvo. gavo ir vaistų dozes, ir GA bet nepagelbėjo, kažkokia vidinė liga....
o koks kuodas gražus  wub.gif  ir drąsus, ant rankos tupia, maniškis bailus, ant pagaliuko ateina, kai pridedu, toliau dar ne, bijo, na bet pratinuos, gal pripras.
lyties aš nemoku nustatyt, ypač tokioms spalvoms. turi žiūrėti iš elgesio, bet jei sakai čiulba, tai patinėlis

čia maniškis
user posted image
...gaila paukstuku verysad.gif 4u.gif
...man nerodo nuotraukos ax.gif



Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 07 29, 18:54)
Aš saviškes nakčiai dengiu tai ir joms ramu ir aš išsimiegu  smile.gif


o pas tave ir nimfos,ir kakarikiai?Kaip sekasi juos auginti,kurie mielesni,jaukesni,draugiškesni?Kaip ten su kakarikių mityba,girdėjau,kad lepūs jie maistui,ar labai sudėtinga?Turiu banguotukus ir noriu dar vienos papūgos, renkuosi tarp nimfų,kakarikių ir dainuojančių.Planuoju pirkti kolkas vieną(norėčiau patinėlio) ir noriu prisijaukinti.Gal ką patartumėt?
Atsakyti
Ir dar krameris su banguotom ax.gif
Nimfos mėgsta parėkauti . Ne dažnai, bet jau kai užeina tai tenka išklausyti
Kakarikiai beveik visą laiką kapsto ką tik sugeba ir tyliai kudakuoja . Panašiai, kaip vištos . Pas mane ne lepūs. Problemų neturiu su jais
Dainuojanti yra iš mažųjų, tyli ir melodingai čiulbanti.
Jei dėl tylumo ir jaukumo, tai kakarikis arba dainuojanti. Nimfa bus taip pat jauki, bet didesne triukšmautoja . Jei norėtųsi įdomesnio paukščio , imčiau Kramerį arba Aleksandro papūgą , bet jie ne iš draugiškųjų . Jei tylaus, gražaus ir ne tokio jaukaus - guldo amadiną pasirinkčiau
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 07 31, 13:45)
Ir dar krameris su banguotom  ax.gif
Nimfos mėgsta parėkauti . Ne dažnai, bet jau kai užeina tai tenka išklausyti
Kakarikiai beveik visą laiką kapsto ką tik sugeba ir tyliai kudakuoja . Panašiai, kaip vištos . Pas mane ne lepūs. Problemų neturiu su  jais
Dainuojanti yra iš mažųjų, tyli ir melodingai čiulbanti.
Jei dėl tylumo ir jaukumo, tai kakarikis arba dainuojanti. Nimfa bus taip pat jauki, bet didesne triukšmautoja . Jei norėtųsi įdomesnio paukščio , imčiau Kramerį arba Aleksandro papūgą , bet jie ne iš draugiškųjų . Jei tylaus, gražaus ir ne tokio jaukaus - guldo amadiną pasirinkčiau


Oho,kiek pas jus paukščiukų thumbup.gif
Amadinų nenoriu,papūgas labiau mėgstu biggrin.gif Krameris ir Aleksandras irgi netiks,jei nejaukūs smile.gif .Noriu prisijaukint ir kad būtų draugiškas ir bendraujantis smile.gif .O kakarikiai kad nuolat kapstosi,tai čia reiškia,kad labai daug prišiukšlina biggrin.gif ?
Atsakyti
Daugokai. Nimfos daug mažiau šiukšlina
Atsakyti
O dainuojančias įmanoma prisijaukint?Tik jų jauniklių apart Kikos turbūt niekur neįmanoma gaut unsure.gif ? Man šiaip jos labiausiai ir patinka,ypač patinėliai labai gražūs wub.gif Tik nusipirkt jauną turbūt būtų problema verysad.gif kažkodėl nepopuliarios jos ,mažai kas laiko g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 31 liepos 2013 - 14:30
Sakyčiau, jei banguotą eina prisijaukinti tai ko gi negalima būtu dainuojančią prisijaukinti?
Kartais būna jų skelbimuose arba http://zoosodas.lt/c...iai-parduodame/
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 07 31, 15:39)
Sakyčiau, jei banguotą eina prisijaukinti tai ko gi negalima būtu dainuojančią prisijaukinti?
Kartais būna jų skelbimuose arba http://zoosodas.lt/c...iai-parduodame/


ačiū,zoosode skambinau,sakė šiais metais dainuojančių neturės unsure.gif
Atsakyti