Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

QUOTE(Rodnega @ 2013 07 16, 12:39)
Aš vis apie geltoną patelę pasvajoju . Būtu pora mano žaliukui , bet retoka tokia spalvyte ir brangesni jie nei žali  smile.gif
...matai kaip,pas mus ju kainos visu panasios ir pasiula nemaza.., brangus taskuoti,margaspalviai... rolleyes.gif
..tokie visokie rolleyes.gif

http://www.piedringn...m/images/44.jpg
Atsakyti
Oho, koks grožis blink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 07 16, 12:58)
Oho, koks grožis  blink.gif  wub.gif
drinks_cheers.gif ,pas zmogu,kuri pirkom savaji pauksti ,maciau buvo porele geltonu su zaliais taskiukais,tokie ryskus rysku,jau toookio grozio neispasakyto wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(79asta @ 2013 07 16, 02:58)
Sveiki 4u.gif

...nors nieks nesilanko,bet pasirodysim ateiciai ax.gif  biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
...stai koks musu Zydriukas wub.gif

sveikos, o man va irgi dilema siandien buvo krameris ar nimfa, bet paskaicius daug info pabijojau krameri tureti del jo sunkaus prijaukinimo ir kandziojimosi, todel visgi pasilikau prie nimfos, nes mazas vaikiukas yra, bijau del jo. tai va greitai jau vaziuosim pirkti 3men nimfos patinelio. Cia bus mano antroji nimfa, pirmoji buvo labai protinga, garsius megziojo visokius nuo skambucio iki signalizacijos, labai klause, buvo net pro balkona iskridusi, bet pasaukta vardu grizo atgal, su suniu labai gerai sugyveno, bet viena diena sesei palikau pasaugoti ir isleke visam laikui pro langa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 07 16, 14:39)
Aš vis apie geltoną patelę pasvajoju . Būtu pora mano žaliukui , bet retoka tokia spalvyte ir brangesni jie nei žali  smile.gif


bigsmile.gif rodnega ar ir tu ape geltona pasvajoji,aš taip pat...bet kartais galvoju,gal per daug jau jų man būtų ax.gif nes Liuka taip viena liktu be poros g.gif ex
Papildyta:
tiesa čia senokai nesirodėme tai....
user posted image
user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(santropez @ 2013 07 23, 13:36)
sveikos, o man va irgi dilema siandien buvo krameris ar nimfa, bet paskaicius daug info pabijojau krameri tureti del jo sunkaus prijaukinimo ir kandziojimosi, todel visgi pasilikau prie nimfos, nes mazas vaikiukas yra, bijau del jo. tai va greitai jau vaziuosim pirkti 3men nimfos patinelio. Cia bus mano antroji nimfa, pirmoji buvo labai protinga, garsius megziojo visokius nuo skambucio iki signalizacijos, labai klause, buvo net pro balkona iskridusi, bet pasaukta vardu grizo atgal, su suniu labai gerai sugyveno, bet viena diena sesei palikau pasaugoti ir isleke visam laikui pro langa  doh.gif
...na,mes irgi ilgai svarstem ka pasirinkt...,bet reziumas buvo -krameris... Kad lengviau butu su juo susidraugaut,specealiai pirkom prijaukinta ,maziuka papugiuka...,pradzioj labai mielas buvo..,o dabar jau pradeda rodyti charakteri,bando ikasti,tik dar aciu D nemoka skaudziai biggrin.gif . Bet nelabai ir sureiksminu jo toki elgesi,juk tai papugiukas, manau siek tiek kantrybes,darbo ir ismoksim graziai draugaut rolleyes.gif .Siaip mes labai juo patenkinti,pamilom ji visa seimyna wub.gif
...kas liecia Nimfa,pritariu drinks_cheers.gif ,kadangi esu turejus paauglystej,tai be galo mieli paukstukai,mokedavo savo varda atkartot,dar kelis zodzius kartodavo,aplamai buvo mano geriausias draugas visur kartu po namus... wub.gif .Sekmes ir lauksim pasakojimu 4u.gif


Haris wub.gif
Atsakyti
QUOTE(79asta @ 2013 07 24, 13:53)
Laba diena 4u.gif

...na,mes irgi ilgai svarstem ka pasirinkt...,bet reziumas buvo -krameris... Kad lengviau butu su juo susidraugaut,specealiai pirkom prijaukinta ,maziuka papugiuka...,pradzioj labai mielas buvo..,o dabar jau pradeda rodyti charakteri,bando ikasti,tik dar aciu D nemoka skaudziai biggrin.gif . Bet nelabai ir sureiksminu jo toki elgesi,juk tai papugiukas, manau siek tiek kantrybes,darbo ir ismoksim graziai draugaut rolleyes.gif .Siaip mes labai juo patenkinti,pamilom ji visa seimyna wub.gif
...kas liecia Nimfa,pritariu  drinks_cheers.gif ,kadangi esu turejus paauglystej,tai be galo mieli paukstukai,mokedavo savo varda atkartot,dar kelis zodzius kartodavo,aplamai buvo mano geriausias draugas visur kartu po namus... wub.gif .Sekmes ir lauksim pasakojimu 4u.gif
Haris wub.gif

Vakar nusipirkom 3menesiu nimfuka, tik labai jau norejom patinelio, bet sako sunku atskirti kol jauni, bet tikiuosi pataikem, sako pateles nelabai ciulba. Tai vkr kai parsivezem papugos kaip nebutu, tupi sau ir viskas, o siandien jau ciulba ir gan nebogai, jau net ant rankos atsitupia, leidzia paglostyti kojas smile.gif bandziua isleisti is narvo tai skrenda ir tiesiai i langa, dar orientacijos nelabai yra smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 24 liepos 2013 - 13:01
QUOTE(santropez @ 2013 07 24, 12:00)
Vakar nusipirkom 3menesiu nimfuka, tik labai jau norejom patinelio, bet sako sunku atskirti kol jauni, bet tikiuosi pataikem, sako pateles nelabai ciulba. Tai vkr kai parsivezem papugos kaip nebutu, tupi sau ir viskas, o siandien jau ciulba ir gan nebogai, jau net ant rankos atsitupia, leidzia paglostyti kojas smile.gif bandziua isleisti is narvo tai skrenda ir tiesiai i langa, dar orientacijos nelabai yra smile.gif

parodyk koks bigsmile.gif aš ir prieš kelias dienas parsivežiau nimfuką, kai mano dar vienas banguotukas pasimirė.. tai dabar vienas banguotas ir nimfutė. aš ir berniuko labiau norėjau, maniškė gegužės mėnesio tai ir keli mėnesiukai,dar sunku pasakyt tai jis ar ji.
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 07 29, 01:16)
parodyk koks  bigsmile.gif  aš ir prieš kelias dienas parsivežiau nimfuką, kai mano dar vienas banguotukas pasimirė.. tai dabar vienas banguotas ir nimfutė. aš ir berniuko labiau norėjau, maniškė gegužės mėnesio tai ir keli mėnesiukai,dar sunku pasakyt tai jis ar ji.


o kas atsitiko banguotukams unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 07 29, 08:48)
o kas atsitiko banguotukams unsure.gif ?

na ka manote? cia patele ar patinelis?

http://www.part.lt/i...b1adb882202.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 29 liepos 2013 - 10:10
QUOTE(žydrynė @ 2013 07 29, 06:48)
o kas atsitiko banguotukams unsure.gif ?

vienam buvo paralyžius, kojytes suparalyžavo, nepaskrido, labai greitai viskas. o patelei nežinau kas, nuo vasario pasimatė, kad negerai jaučias, rami, miegodavo daug.. paskutinm dienom iš vis pablogėjo, silpna buvo. gavo ir vaistų dozes, ir GA bet nepagelbėjo, kažkokia vidinė liga....

QUOTE(santropez @ 2013 07 29, 09:10)
na ka manote? cia patele ar patinelis?

http://www.part.lt/i...b1adb882202.JPG

o koks kuodas gražus wub.gif ir drąsus, ant rankos tupia, maniškis bailus, ant pagaliuko ateina, kai pridedu, toliau dar ne, bijo, na bet pratinuos, gal pripras.
lyties aš nemoku nustatyt, ypač tokioms spalvoms. turi žiūrėti iš elgesio, bet jei sakai čiulba, tai patinėlis

čia maniškis
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 29 liepos 2013 - 13:28
QUOTE(grange @ 2013 07 29, 14:23)
vienam buvo paralyžius, kojytes suparalyžavo, nepaskrido, labai greitai viskas. o patelei nežinau kas, nuo vasario pasimatė, kad negerai jaučias, rami, miegodavo daug.. paskutinm dienom iš vis pablogėjo, silpna buvo. gavo ir vaistų dozes, ir GA bet nepagelbėjo, kažkokia vidinė liga....
o koks kuodas gražus  wub.gif  ir drąsus, ant rankos tupia, maniškis bailus, ant pagaliuko ateina, kai pridedu, toliau dar ne, bijo, na bet pratinuos, gal pripras.
lyties aš nemoku nustatyt, ypač tokioms spalvoms. turi žiūrėti iš elgesio, bet jei sakai čiulba, tai patinėlis

čia maniškis
user posted image

pirma kai parsinesem tai ciulbejo, paksui dingo ne garso visa sav, eme viduriuoti, miegodavo ir miegodavo, tai daviau kalio permanganato, atsigavo, dabar tik valgo ir valgo, siandien pora kartu paciulbejo trumpai ir vel tyla, tik neusprantu jos ismatos pakimba ant plunksnu, ir kybo kol ju nenuvalau, tai nelabai suprantu kaip cia taip ax.gif
Atsakyti