Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

Plona knygelė apie papūgas ( rusų k.). Su siuntimu- 5 Lt

user posted image
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2012 12 11, 15:32)

bet pas mus Belgijoj jie parkuose gyvena, kažkada pamačiau medyje prieš namus ir, galvojau kad pabėgo kam, bet kai dar kelias skraidančias mačiau,tai sakau negali būt.

Nuostabu. Aišku jos atvežtinės, tačiau matyt laisvėje tokį grožį turėtų būt labai malonu, maloniau nei uždarytą narve. thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki ax.gif 4u.gif


...labai noreciau,kad priimtumet i savo kompanija,kadangi siandien isigijau "papugaicika" biggrin.gif wub.gif ...,pries isigyjant rinkau info internete,pas veisejus ir t.t....,bet zinau jog vis tiek atsiras klausimu. Tai yra musu pirmas paukstis ir labai tikiuosi jog padesite mums ji uzauginti ax.gif bigsmile.gif .

...musiskis yra indijos zydroji zieduotoji papuga wub.gif (taip,tai yra "mutantas"),3men,turi ziedeli ant kojytes(palikimas is veislyno biggrin.gif ),kol kas turi truputi zalio atspalvio plunksnu,bet veisejai prizadejo jog ju nebus kai uzaugs rolleyes.gif .Vaikai pramine Zydrium biggrin.gif ,is multiko "Rio" biggrin.gif

...taigi...,ziuresim kaip mums seksis augti ir tikiuosi jog cia gausiu patarimu prireikus rolleyes.gif 4u.gif

...foto idesiu kai paukstelis apsipras,(nors jis uzaugintas zmoniu ir priprates prie ranku)kol kas nenoriu jo gasdinti ,nes atrodo laaaaabai uzsistresaves unsure.gif ,tik zinau jog tai normalu rolleyes.gif

(tiesa...,kad nebutu jokiu pomidoru metymo,tai mes randames ne LT blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 79asta: 10 liepos 2013 - 03:42
Sveika prisijungus mirksiukas.gif labai įdomu koks tai paukštelis, nes įvedus į google neduoda jokių foto g.gif
junkis ir prie paaukštis.lt forumo, ten daugiau rasi bendraminčių, nes čia sm nelabai kas katyviai augina papūgėles man atrodo, ar bent jau nebendrauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 07 10, 09:18)
Sveika prisijungus  mirksiukas.gif  labai įdomu koks tai paukštelis, nes įvedus į google neduoda jokių foto  g.gif
junkis ir prie paaukštis.lt forumo, ten daugiau rasi bendraminčių, nes čia sm nelabai kas katyviai augina papūgėles man atrodo, ar bent jau nebendrauja smile.gif
...aciu 4u.gif ...,stai paukstukai sitie... http://www.google.co...img.QfKrHe7KMHs
...i Pauksti jau irgi prisiregistravau,aciu bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
aa tokia smile.gif kartais stebiuos savo žioplumu blush2.gif doh.gif blush2.gif įvedžiau lietuviškai vietoj angliko pavadinimo,sakau neranda blush2.gif kaipgi ras

o jos ne krameriai kitaip vadinami? man jie visi panašūs biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 07 10, 12:58)
aa tokia  smile.gif  kartais stebiuos savo žioplumu  blush2.gif  doh.gif  blush2.gif  įvedžiau lietuviškai vietoj angliko pavadinimo,sakau neranda  blush2.gif kaipgi ras

o jos ne krameriai kitaip vadinami? man jie visi panašūs  biggrin.gif  blush2.gif
...aha,krameriai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif

...nors nieks nesilanko,bet pasirodysim ateiciai ax.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
...stai koks musu Zydriukas wub.gif
Atsakyti
Pas jumi melsvas krameris? bigsmile.gif Labai gražus wub.gif
Atsakyti
nu koks gražus, man jie fainesni nei žalieji kažkodėl smile.gif

antra foto gerulė, tarsi imituoja tą staulėlę paukščio smile.gif))
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

QUOTE(Rodnega @ 2013 07 16, 07:53)
Pas jumi melsvas krameris?  bigsmile.gif  Labai gražus  wub.gif
...taip,...aciu 4u.gif


QUOTE(grange @ 2013 07 16, 10:33)
nu koks gražus, man jie fainesni nei žalieji kažkodėl  smile.gif

antra foto gerulė, tarsi imituoja tą staulėlę paukščio smile.gif))
....aciu 4u.gif ..,man jie visi grazus,tiesiog vaikai norejo zydro rolleyes.gif
...ta nuotrauka ir man del to labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Aš vis apie geltoną patelę pasvajoju . Būtu pora mano žaliukui , bet retoka tokia spalvyte ir brangesni jie nei žali smile.gif
Atsakyti