Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

Sveiki 4u.gif
parsinesem i namus papugiuga, nimfuka. Beda ta, kad antra para sitas nabagas nieko nelesa, nepaliete nei maisto nei vandens doh.gif tas zmogus, is kurio pirkau patare pakabint obolio gabaliuka, bet per para laiko taip ir nepaliete nors ir panosy kabo.
Siryt jis man virpa. MAn baisu, kad rasiu ji negyva koki syk uzsukus.
Siaip siom dienom jis ir svilpavo daug, plunksnytes kedeno ir nebego tolyn kai prie narvo prieini.
KA daryt, kad jis maitintusi? as jam uzleidziu ir pauksciuku balsu, kad geriau jaustusi, rodos patinka. Bet prie maisto net artyn neina unsure.gif
Atsakyti
Labas,

Kiekvieną kartą įsigijus naują gyvūnėlį, mane kankina baimė, kad ryte rasiu negyvą doh.gif Ir visada taip, ir visada viskas baigiasi gerai. Gal tai dėl to, kad gyvūnai naujuose namuose daugiau ar mažiau stresuoja, dreba, nevalgo, daug čirškia ar visai tyli... Bet paskui jie atsiima už tas pirmas paras, atsivalgo dvigubai. Gal jis atsigeria kai jūs nematot? Dabar svarbu ramybė, kuo mažiau prie jo eikit, tik tiek kiek būtina, pakeist vandenį ir maistą, maisto pasiūlykit įvairovę. Viskas bus gerai, bet ryt labai lauksiu žinutės, kaip jis.

Beje koks nimfuko vardas, spalva, lytis, amžius... Na su nuotraukom gal dar anksi, bet lauksiu ir jų, kaip apsiprasit mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu nelesa nors tu ka doh.gif maistu apkrautas is visu pusiu, eisiu dar kiausini idesiu, gal susigundys. Jau nagus baigiu nusigrauzt, kam as ta papuga isitaisiau blush2.gif
Sedi dabar pats vienas i akis nelendam, tik va dukra parejo is mokyklos, nuejo pasisveikint ir kad pradejo cirkst, kaip kokiam zoosode jauciuos biggrin.gif o iki tol nuo ryto nei pypt nebuvo isspaudes g.gif ir siaip ziuriu dukra vos nueina nuo narvo jis iskart cypsi, ateina galvyte kraipo bet nebega.

user posted image

Va musu Citriniukas biggrin.gif sakau reik nusifotkint kol dar gyvas doh.gif

Realiai toks prinokusios citrinos spalvos, fotikas geltonuma nublukino g.gif Sparneliai perliniai. Emem kaip patinuka, paskui bus matyt kai apsipras biggrin.gif Sake amzius iki metu, nes is ankti pavasari gimusio lizdo. Pasirinkau sita, nes atrode drasiausiai is viso to burio, nesiblaske po narva kaip kiti.

Atsakyti
Gražuolis wub.gif
Į mirštantį jis man nepanašus mirksiukas.gif
Kilo toks klausimas - o jis ,,kaku" daro? O tai kai kūdikiukai būna maži ir būna neaišku ar pakankamai pavalgo mamos pieno gydyjai klausia, ar tuštinasi, jei taip, reiškia pavalgo.
Papūgų apykaita greita, tuštinai bent maniškis kas 30 min. tai jei bus tuščias skrandukas tai ir narvelio dugnas bus tuščias.
Jei dar yra sveikatos pačirkšt - irgi energijos dar turi mirksiukas.gif
Manau, kad kai maisto daug, gal nesimato kur ir ką jis grybšteli.

Na kasdien brūkštelk bent sakinuką kaip jis laikosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2014 11 28, 19:17)
Gražuolis  wub.gif
Į mirštantį jis man nepanašus  mirksiukas.gif
Kilo toks klausimas - o jis ,,kaku" daro? O tai kai kūdikiukai būna maži ir būna neaišku ar pakankamai pavalgo mamos pieno gydyjai klausia, ar tuštinasi, jei taip, reiškia pavalgo.
Papūgų apykaita greita, tuštinai bent maniškis kas 30 min. tai jei bus tuščias skrandukas  tai ir narvelio dugnas bus tuščias.
Jei dar yra sveikatos pačirkšt - irgi energijos dar turi

Aciu smile.gif
Tiesa sakant nuo vakar popietes iki sios dienos popietes buvo vos trys mazyciai taskiukai ant smeliuko.
O bet taciau pradejo lest thumbup.gif ir cypset dar daugiau wub.gif nezinau kiek jis ten tesulese nelabai matosi, bet atsirado bent 4 geri blynai ant dugno. Siek tiek seklu prikapstyta, tikiuos ten sulese o ne su uodega isbarste biggrin.gif
Skanesta tai apziurineja, pabaksnoja, bet nelabai matyt jis jam, tik kur veiseja idave lesala patarso.
Ir laaaabai atsargus doh.gif jau kai uzmato kad stebiu is uz kampo iskarts is tolo snypscia doh.gif o dukra sedi salia narvo ir nieko, krapstinejasi, razosi cirskia, tinka ji matyt jam bigsmile.gif
Atsakyti
Na va, dabar jau ramiau miegosi mirksiukas.gif
Maniškis vakar į kitą kambarį įskrido, tai rūpesčio ir nervų turėjom, gaudyt nenorim, anksčiau jį rankšluosčiu gaudydavo tai bijo, o mes jau gerokai pasistūmėję į priekį, jis pas mus ant rankų jau atskrenda, tad davėm laiko pačiam pabandyti išskristi, bandžiau ant rankos išnešti (bet dar bijo kai einu tai tik iki kambario vidurio daėjom), o paskui tai jau pavaikėm ir link durų nkreipėm, po to virtuvėn įlėkė ir ant šilto puodo atsitūpė (virtuvė pas mus be durų), iš virtuvės jau gtreičiau pavyko išprašyti. Bet viskas gerai iš karto kai tik grįžo savo kambarin iš rankų pamaitinau - pats atėjo,reikškia už pavaikymus nesupyko labai.
Atsakyti
Sveikos papūgėlių augintojos, ieškau pirkti jaukios žako papūgėlės. Gal kas parduodate ar žinote, kur galėčiau šį džiaugsmelį įsigyti?
Atsakyti
Sveiki visi. Pas mane Krameriu porele isperejo siandien pora mazyliu jau, dar liko 4 bigsmile.gif ir stai toks klausimas: 1. ar reikia koki nors maisteli padaryti kad lengviau patelei valgytusi. nes kiek pastebejau patinelis tiek nespeja privalgyti kad pamaitintu patele. ir pati patele nespeja prilesti tiek kad pamaitintu jauniklius. labai jau daznai islenda is lizdo.
2. ar nieko tokio jai patinelis lenda i lizda prie jaunikliu.
jai kas zinote bet kokios informacijos su Kramereis pasidalinkite prasom. As zalias tame reikale dar blush2.gif pauksteliai pas mane dar tik viena savaite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WilliusE @ 2016 01 01, 20:29)
Sveiki visi. Pas mane Krameriu porele isperejo siandien pora mazyliu jau, dar liko 4 bigsmile.gif  ir stai toks klausimas: 1. ar reikia koki nors maisteli padaryti kad lengviau patelei valgytusi. nes kiek pastebejau patinelis tiek nespeja privalgyti kad pamaitintu patele. ir pati patele nespeja prilesti tiek kad pamaitintu jauniklius. labai jau daznai islenda is lizdo.
2. ar nieko tokio jai patinelis lenda i lizda prie jaunikliu. 
jai kas zinote bet kokios informacijos su Kramereis pasidalinkite prasom. As zalias tame reikale dar blush2.gif  pauksteliai pas mane dar tik viena savaite 4u.gif

http://paukstis.lt/f...f...&start=5340
http://paukstis.lt/f...f...s&start=520
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi į jūsų būrį su savo mylimukais 4u.gif
Nimfos patelė pirkta gyvūnų prekių parduotuvėje Druskininkuose, nerealiai baikšti, ramaus charakterio, vardu Pūga.
Žalias banguotukas ir geltona banguotukė buvo dovanojami žmonių kartu su narveliu, taip porelė atkeliavo pas mane į namus, taip pat baikštūs, o patelė dar ir beveik neskraidanti, vardai Čiūvas ir Čika.
Na ir paskutinis, mėlynas banguotukas pirktas iš žmonių, kartais, tačiau išties labai retai leidžiasi paglostomas, nors man pardavėjai sakė, kad dar per jaunas, kad pasakyt lytį, tikslaus gimimo laiko nepaklausiau, bet spėju, kad 2-3 mėnesiai. Vaškinė violetinė, tai laikau kol kas patinuku, vardas Čipsas biggrin.gif
Nors visos papūgėlės pakankamai baugščios, stengiuosi su jomis bendrauti ir nekelti joms streso. Tiesa, kai kišu ranką į narvą jos pradeda skraidyt po narvą ir klykaut, niekaip neapsipranta, nors visada maistą keičiu tuo pačiu metu. Be viso to, jos visai nevalgo daržovių, vaisių, net saulėgrąžų. g.gif už narvo padėtas lapas gofroplastiko, nes nušikioja visas sienas, nespėju plaut lotuliukas.gif
[attachmentid=235268]
[attachmentid=235268]
[attachmentid=235272]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xjxuxsxtxex: 05 sausio 2016 - 18:33
Sveiki visi !

na, tikiuosi, priimsit ir mus čia , į naujus namelius. Visai netikėtai , net neplanuota ir nieko negalvota, bet teko gelbėti paukštuką . Tiesiog buvo paliktas su visais daigteliais laiptinėj prie radijatoriaus. Tai teko suktis greit ir jis atkeliavo pas mus. Baisiausia buvo ,kad mažius nebūtų sušalęs, o bet tačiau ... Viskas tvarkoj ! thumbup.gif po poros valandų atkuto, žiauriai visus išbarė, kitą dieną jau ir lesiojo. Supirkom visko koreik, prikabinom narvelį pilną ir šiandien netgi labai atsargiai pakeičiant dugną, pakibinau pilvuką ir pirštuką. Labai komunikabilus ir lankstus papūgiukas, reagavo net sakyčiau labai gerai smile.gif išsiaiškinom - jaunas iki 4mėn patinukas smile.gif taigi prasideda draugystė mūsų ir visi namai nuo jo čirškavimų atgiję wub.gif

Prisistatom - jaunuolis Bu Bu 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Eglinainis @ 2016 01 07, 21:12)
teko gelbėti paukštuką .


tikiuosi, augintinis suteiks jums labai daug dziaugsmo uz tai 4u.gif
nesuvokiamas ziaurumas taip palikti pauksti, juk tereikejo paskelbti kad dovanoja,....gerai dar kad ne laukan paleido unsure.gif
Atsakyti