Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

Sveikos,

pirksime pavasari papugiuka, tai dabar rankiojuosi visokia info, kaip ir apsistojau ties Kramerio papuga, bet skaitau info kad jauniklio beveik neimanoma atskirti patinelis ar patele ir taip iki 3 metu, nebent DNR daryti, ar esate dare, kiek kainuoja sita procedura? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Letali @ 2014 10 30, 15:08)
Sveikos,

pirksime pavasari papugiuka, tai dabar rankiojuosi visokia info, kaip ir apsistojau ties Kramerio papuga, bet skaitau info kad jauniklio beveik neimanoma atskirti patinelis ar patele ir taip iki 3 metu, nebent DNR daryti, ar esate dare, kiek kainuoja sita procedura?  rolleyes.gif

Sveiki. Pataisau, iki 2 jų mirksiukas.gif , kainos tikrai nežinau, bet norėčiau perspėti, kad krameriai triukšmingi
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 10 30, 16:48)
Sveiki. Pataisau, iki 2 jų  mirksiukas.gif , kainos tikrai nežinau, bet norėčiau perspėti, kad krameriai triukšmingi


aciu mirksiukas.gif
triuksmingi lyginant su kuo ? g.gif
na mes aisku nusiteike kad paukstis tai ne zuvis biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu tas paukštis yra kakarikis, jis bus kaip žuvis. Jeigu tai krameris - jis rėks daug garsiau už banguotą
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 10 30, 21:07)
Jeigu tas paukštis yra kakarikis, jis bus kaip žuvis. Jeigu tai krameris - jis rėks daug  garsiau už banguotą


Tegu rekauja biggrin.gif
Esame tureje Nimfa, o kazkur skaiciau kad krameriai uz nimfas ramesni ax.gif man tai jie laaabai grazus wub.gif
Atsakyti
Abejoju. Nes pas mane kramerių pora ir nimfų pora, tai nimfos palyginus su jais - tyli kaip žuvis
Atsakyti
Balselis kramerio tikrai šaižus, bet maniškis šiek tiek parėkauja rytais, o daugiau retai kada rimčiau patriukšmauja, Šiaip pacypsi, pamurma... Bet jau kai rėkauja ausys sunkiai štveria būnant tame kambaryje.
Ale vistiek nekeistume jo į nieką wub.gif Gražus, kaina prieinama.
Nors pirkom 1,6 metų jaukinimas gan sparčiai einasi ax.gif

O kodėl tau taip aktualu patelė, jei neketini porelės laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 10 30, 23:00)
Abejoju. Nes pas mane kramerių pora ir nimfų pora, tai nimfos palyginus su jais - tyli kaip žuvis


Oj as tikrai ne vienoj vietoj skaiciau atvirksciai smile.gif , jei pavyks rast pacituosiu, nes tikrai nepamenu kur doh.gif
Matyt viskas nuo paukscio priklauso nuo jo charakterio ir nuo aplinkos mirksiukas.gif

QUOTE(Niurzga @ 2014 10 30, 23:28)
O kodėl tau taip aktualu patelė, jei neketini porelės laikyti?


Jeigu manes klausiate tai as labiau noreciau patinelio, nes man jie grazesni , o ir kalbeti labiau linke ax.gif
Bet greiciausiai pirksime jaunikli tai bus kaip bus, tiesiog domiuosi viskuo is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
Kas dėl kakarikių, tai jie palyginus žiauriai tylūs paukščiai, bet iš jų tokių bairiu galima prisižiūrėt, tokie paukščiai niekad nebus vienoj vietoj, kad pavyzdžiui kaip nimfa, mano kakarikis per diena gal 50 kartu skersai, išilgai narvą apeina, galima rast tokį paukštį kur nors spintoj ar dar kur, jeigu palieki bent jau tarpelį pravira, arba kad ir kokiam stalčiui. Su tokiu paukščiu niekad neliūdna būna. smile.gif
Atsakyti
o aš nimfu rėkimo neištvėriau 4u.gif krameris mano kaip kada,bet nedaug keleta syk sušaukia rolleyes.gif o nimfa nuo ankstaus ryto pradėdavo švilpaut,nors gražia melodija,bet vargint pradėjo vos mėnesi pabuvus .
Atsakyti
O ka galetumete papasakoti apie geltonkaktes/melynkaktes amazones ? (MB jos labai patinka) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Letali: 10 lapkričio 2014 - 11:01
Sveiki visi :4u

pagaliau radau nimfutes, visai atsitiktinai, grazios kokios, net nesitikejau, kad taip susilydysiu wub.gif bigsmile.gif ir visai nemazos, per kompa nuotraukose atrode mazesni pauksteliai biggrin.gif

beda ta, kad ju pora jau suaugusi doh.gif o as norejau, kad butu jaunas ir tik vieno paukstuko, kad butu galima prisijaukint, butu naminis ir rankinis...deja sitos visai laukines doh.gif
nelinciuokit uz kvaila klausima, bet jei isskyrus pora, gal butu galima kazkiek prisipratint paukstuka, laiko turiu i valias, noro irgi ax.gif bet..ar nenugais paukstis is sirdgelos streso nuo savo antro puses atskirtas? tikrai nesinori ju nuskriaust, del savanaudiskumo schmoll.gif

poros nenoriu ir del pauksciuku, vistiek ankciau ar veliau ims peret, kur as juos desiu doh.gif idealu butu patinuka turet, bet laba laba nelengva gaut, o ir toli labai ir kaina didele doh.gif
Ir aciu visiems pasidalijusiems savo patirtim, pas ta paukstininka visai neblogai apsisvietus pasirodziau ax.gif 4u.gif
Atsakyti