Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

Sveikutės, ieškom Kramerio patinuko jauniklio iki metų (na įsivaizduoju, kad tokio amžiaus lengviau prisijaukinti). Kaina tiktų iki 200 Lt. Savaitei išvažiuojam tai į a.ž. prašau 4u.gif, arba grįžusi paskaitysiu čia.

Dar reikia patarimo, parduoda Kramerio patelę beveik 2 m. amžiaus nelabai jauki, pas žmogų atskrenda tik kai alkana ar tokio amžiaus dar išeitų prisipratinti prie savęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 21 liepos 2014 - 09:28
QUOTE(Makacenas @ 2014 07 16, 23:04)
Nėr ko čia stresuot, jeigu paukščiam tai tikrai pirma vada, tai dažnai būna, kad pirmos vados neišperi, antroje vadoje viskas turėtų būt gerai, o kiaušinius išimk iš inkilo, nes jau iš jų tikrai niekas neišsiris.


Patikrinau kiausinius ju padaugejo paimiau tris kiausinius jie buvo tamsus praskeliau su peiliu paziurejau buvo pauksciukai bet skystis issdziuves tai dabar liko keturi kiausiniai ir jie apvaisinti! biggrin.gif
Atsakyti
Kelinta karta jie jau peri per siuos metus?
Atsakyti
Sveiki,
jungiuosi prie jūsų, įsigijom žalią kramerį.
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2014 08 01, 16:49)
Sveiki,
jungiuosi prie jūsų, įsigijom žalią kramerį.

Prašom pasirodyti smile.gif . Kokios amžiaus, lyties , kiek kainavo, koks charakteris smile.gif
Atsakyti
Nors ir labai ramus, bet su pasirodymu truputį lukersiu, kad neišgąsdinti fotoaparato blykste. Manau savaitės bėgyje būtinai pasirodysim.
Jam 1,6 m. įsigijom per skelbimus. Vardas Riko, nekeisim nors norėjom kitokio vardo. Parsivežėm vakar, per visą kelionę nei garsiuko, visą dieną nei garsiuko (na dukra girdėjo kažkokį negarsų pamurmėjimą). Šiandien nei cypt nebuvo. Vakar kai įleidom narvelin už pusvalandžio jau valgė agurką, vėliau šiek tiek saulėgražų iš maisto išsirinko. Jo net įėjęs kambarin šuo neišgąsdino, nors ankstesnėje šeimoje kitų gyvūnų nebuvo ax.gif
Blaškėmės dėl amžiaus, galvojom ar jį ar jauniklį - Marijampolėje vada buvo, bet telefoninis pokalbis koks tai keistas buvo, koks tai grubokas - stačiokiškas tas veisėjas, be to jis ir daugiau paukščių laiko tai pagalvojom, kad ten gali būti nejaukūs paukštukai.
Atsakyti
Sveikinu su nauju augintiniu 4u.gif tikriausiai dukrytė labai patenkinta wub.gif
O kodėl būtent krameris? Kokie argumentai buvo renkantis papūgą? g.gif 4u.gif
Ar jau parodė balselį? biggrin.gif
Lauksim pasirodant smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzga @ 2014 08 02, 14:33)
bet su pasirodymu truputį lukersiu, kad neišgąsdinti fotoaparato blykste.

papūgų iš vis niekada nederėtų fotografuoti su blykste, šiaip jau mirksiukas.gif mirksiukas.gif

o šiaip sveikinu įsigijus augintinį drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū už šiltą priėmimą. Dėl blykstės žinosiu, nenaudosiu.
Giulčetaj, balselio dar negirdėjom, beje vakar vakare išvykom ir tik dabar parsiradom namo. Kai grįžom kiek pasiblaškė, pakeitėm, vandenį ir maistą, o dabar vėl kuo ramiausiai žvalgosi kas vyksta. Tylu bigsmile.gif
Dukra laiminga, pasisiūlė, kad nepirktume kalėdinės dovanos rolleyes.gif , nes ne taip ir pigiai gavosi.
Kodėl krameris? Na tiesiog žvalgėmės naujo augintinio. Iki šiol laikėme žiurkes. Esam turėję žuvytes. Na paglvojom, kad papūga visai smagus augintinis. Žiūrėjom įvairias, rozelas, neišskiriamąsias...tik nimfų tai aš nenorėjau paauglystėje patinuką turėjau kažkokia paktikusia psichika buvo, nors dvi draugės be proto meilias, protingas, jaukias...nimfas turėjo. Bet man vien apie jas pagalvojus bloga nuo prisiminimų. Tai vat bežiūrinėdamos pamatėm kramerio nuotrauką ir įsimylėjom. Skaičiau, kad ir sunkiai jaukinami, ir, kad balsas šaižus, bet vistiek meilė išvaizdai nugalėjo wub.gif Bus matyt kaip seksis. Visa šeima juo džiaugiasi, net MB (kuris jokių gyvūnų namie nenori) reguliariai pas dukras kambarin užsuka, paukštuką pakalbina, padėjo narvą įrengti... wub.gif
Atsakyti
Išgirdom balsiuką, dukros iš kambario išėjo ir duris uždarė tai negarsiai čirkštelėjo, paskui situacija pasikartojo. O kai aš kambaryje buvau stebėjau jį tai visai negarsiai kažką sucypsėjo - sumurmėjo. Kol kas daug stebiu žiūriu kaip narvo vidų pertvarkyti, kad jam būtu kuo patogiau. Beje smalsus be proto, po laktelių perstatymo ar naujo daikto narve atsiradimo, mums tik pasitraukus iš karto lekia tikrinti kas ir kur.
Atsakyti
Na va - reiškia apsipranta jūsų smalsuolis ir jau kompanijos nori smile.gif
Pritariu, kad kramerių grožis neišpasakytas wub.gif tuomet tikrai ir tvirtesnio charakterio ypatybės nublanksta, nes nors iš praktikos pati nežinau, bet skaičiau, kad krameris - kietas riešutėlis biggrin.gif bet tikriausiai kaip ir kiekvienas paukštis turi savo individualių savybių mirksiukas.gif
O kokį narvelį jam įrengėte? Beje, ar pirkote naują ar įsigijote su jo senuoju narveliu?
Kas liečia nimfas, tai aš irgi patinuką ilgai turėjau, ojoj parėkdavo doh.gif ypač kai egzaminam ruošdavausi (mano geriausia klausos atmintis, turiu viską balsu skaityti) tai jis į kompaniją man šaukdavo doh.gif nunešimas į tamsią vonią jau nebepadėdavo - gudrus baisiai buvo smile.gif
Ar labai baukštus paukštukas dar?
Na sėkmės jum, vis papasakokit naujus Riko nuotykius ir atradimus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giulčetaj: 04 rugpjūčio 2014 - 20:58
Giulčetai, narvelį gavom su paukščiu, lyg ir nemažas, jei paukštukas reguliariai paskraidys, bet dar nenorim paleisti kambarin. Pas senus šeimininkus narve jis praktiškasi nebūdavo, gyveno ant šakos pritvirtintos palubėje. Na nežinau kas yra labai baikštus, jei lyginti su mano psichine nimfa tai jis ramus, jei tikėtis prisijauknti tai reiks daug laiko ir kantrybės. Prisileidžia gan arti prie narvelio ir tik kai lieka koks žingsnsnis, neskubėdamas pasitraukia į atokesnį kampą. Ilgiau pastovjus jau ir ranką visai arti narvelio galėjau laikyti. Valgiau vynuogę vis jam rodžiau, čepsėjau... lotuliukas.gif domėjosi. Linksmiausia, kad kai paliekam jį vieną (durys atidarytos) jam liūdna jis negarsiai sučirškia tai šuo vis pas jį nubėga doh.gif Vat ir gauna dėmesio lotuliukas.gif Taksai smalsūs šunys.
Iš atradimų - tai anksčiau turėjome žiurkes tai yra pora ,,pakabukų" maistui, į vieną įsistato morka ir pasikabina tai šito dar nebandėm, o kitas skirtas užverti/pakabinti obuoliui, tai mes ten ir vaisių verinukus ir daržovių vėrinukus padarom, nuo pirmos minutės jis tą pakabuką dievina. Tik pakabinom tai ne tik apžiūrėti, bet ir pakapoti agurko nulėkė thumbup.gif
Atsakyti