Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

QUOTE(Rodnega @ 2014 06 18, 18:46)
Jus laiminga o pas mane dėl kramerių porelės neįmanoma televizorių žiūrėti
Gražus jūsų Zyriukas  wub.gif

drinks_cheers.gif nerealus,noreciau ir as tokio.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 06 18, 16:46)
Jus laiminga o pas mane dėl kramerių porelės neįmanoma televizorių žiūrėti
Gražus jūsų Zyriukas  wub.gif
Gal ,kad porele jie triuksmauja g.gif,kitaip sakant turi su kuo paplepet biggrin.gif .Maniskiui kai uzeina ciulbejimo metas,o tai buna po pietu,tai jis sau po nosim,tyliai burbuliuoja,dainuoja,sneka ka moka, mane net raminamai veikia.Zinoma,buna,kad kazko reikalauja tai tada parekauja,bet cia tik protestai,o is ryto tai is vis kol niekas neatsikelia,nemato zmogaus ,tyli.Nors auga jis pas mus triuksmingoj aplinkoj,bet jo kazkaip neveikia,tfu tfu tfu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Aciukas smile.gif


QUOTE(liepa27 @ 2014 06 18, 17:52)
drinks_cheers.gif nerealus,noreciau ir as tokio.
Aciukas smile.gif
Atsakyti
Kad triukšmauja tik patele lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 06 19, 17:42)
Kad triukšmauja  tik patele  lotuliukas.gif

biggrin.gif ot tos moterys nesiskiria ar paukstis ar zmogus,visos parekaut megejos.
Atsakyti
Tikrai taip, beje banguotukų būryje triukšmauja irgi patele . Patinai stebuklingai tylesni . Beje, ir ne tik triukšmauja, bet ir valdo situaciją lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 06 19, 19:23)
biggrin.gif ot tos moterys nesiskiria ar paukstis ar zmogus,visos parekaut megejos.
drinks_cheers.gif lotuliukas.gif


Is dalies jus man sustiprinot vilti,nes vis dar laukiam ziedo,nezinom ar is tikruju patinelis bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2014 06 19, 21:32)
...bet ir valdo situaciją  lotuliukas.gif
Nu grynai kaip pas zmones thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2014 06 17, 23:36)
nuostabūs paukštukai. Patys išsiauginote ar pirkote?  ax.gif



Ne, abu pirkti iš skirtingų veisėjų. Net ne iš Vilniaus abu - atveštiniai iš kito Lietuvos galo biggrin.gif

Čia nuostabus krameriukas - kur foto įdėtos.

Maniškis tai kaip tik berniūkštis toks plepus, kad ojojoj, o patelė tylesnė. Ji tik rėkia, kai jo šalia nėra biggrin.gif
Bet man neįkyrūs jie man. Malonu ta čiulbėjimą klausyti wub.gif
Atsakyti
Sveiki visi, man neramu, nes mano agaporinukai turi 4 kiausinius, jiems 1 menuo ir 2 dienos. Bet mano patele sildo tik viena kiausini, ar tai blogai? unsure.gif blink.gif g.gif
Atsakyti
Pas mane katastrofa.patinelis pats atidare inkila ir isskrido.ir dar abu su popieriaus skuteliais uzkasa kiausinius ir ju nesildo nes jie visada buna salti. Kas yra ar tai blogai verysad.gif
Atsakyti
Kas ir kur išskrido? Kokia rūšis? Kokio amžiaus? Kokia vada? Kaip yra maitinami? Kokius papildus gauna? Kiek gauna dienos šviesos? Kokio dydžio narvas? Kokia aplinka bute?
Atsakyti
Viskas, nebus papugiuku nebus dziaugsmo. Nes jau viena kiausini papugos iskele i ju nebesildo tie mano agaporinukai.pirma vada kaip i vandeni, nes kiausiniams jau 1 men ir 11 dienu nors vidus tamsus angel_sadangel.gif
Atsakyti
Nėr ko čia stresuot, jeigu paukščiam tai tikrai pirma vada, tai dažnai būna, kad pirmos vados neišperi, antroje vadoje viskas turėtų būt gerai, o kiaušinius išimk iš inkilo, nes jau iš jų tikrai niekas neišsiris.
Atsakyti