Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

Sveiki!
Jetau,jetau,negalim atsidziaugt savo Ciuva bigsmile.gif Ir spalva tokia ...nu dar anksti sakyt,nes sake pasikeis dar. Kol kas Pilka su melsvumu,o snapelis ryskiai oranzinis ax.gif Adaptuojasi pomazu biggrin.gif Jau "apuoste" narveli biggrin.gif

MAKACENAS radau per skelbimus. La-abai fainas vyras-visa informacija,ir dar iki siol konsultaciju prasom bigsmile.gif Va,prasom num,dar turi jis visokiu paukscioku thumbup.gif 867784873 4u.gif Rodos,is Kauno g.gif
Atsakyti
Ne iš Kauno jis, iš Šiaulių, per toli man.
Atsakyti
Gali but. Mes irgi ne arti gyvenam,tai buvom susitare kad net per autobuso vairuotoja perduos biggrin.gif Tik pasiseke,per svente,jis veze pauksciokus,tai teko mum 40km pavazuot. 4u.gif

Na va,siandien(cia tik 3d) jau "praso" Ciuva prieiti prie narvelio ir pabandrauti wub.gif thumbup.gif "Rekia" tol,kol neprieisi biggrin.gif
Atsakyti
Jūsų vietoje aš to nedaryčiau. Papūga taip manipuliuoja. O jos gan greitai susipranta, kad parėkavus, gaus ir dėmesio ir skanėstų
Atsakyti
Supratau. ax.gif
Tik vat siandien nemalonu iviki apturejom... verysad.gif Uzsikabino mazius uz zaisliuko. Vyras istrauke kojyte. Siaip,diena lakste narveli,bet dabar tik ant vienos kojos ir savo "lovytei". Kaip suprantu,kokia 8val jam jau ir laikas ilsetis? g.gif
Atsakyti
Užjaučiu, na bet tikėkimės, kad nieko blogi nenutiko .
Kad ne, paukščiai gali daug ilgiau būti. 8 valandas dienos aš darau tiems, kas nori perėti o laikas arba amžius dar tam netinka
Atsakyti
Labukas!
Ankstyvi mes-lekiam gi ziuret kaip pauksciukas laikosi. biggrin.gif Valio! Viskas gerai! Jau sveikinasi is pacio ryto ir "sneka" biggrin.gif
Jis dydesnis uz paprasta banguotuka,tai ir nezinom dar daug ko blush2.gif Prie savo jau buvom priprate per tiek metu. rolleyes.gif
Atsakyti
Įdomūs, gražūs man jie , bet va balsiuką gerą turi. Galėčiau su Krameriu palyginti pagal garsumą nors vienas didelis o kitas mažas smile.gif
Atsakyti
mes kaip ir priprate prie triuksmo-tai visai nieko biggrin.gif
Aga,man jis dydesnis uz banguotuka drinks_cheers.gif Dar,sake,paaugs biski,juk tik sausio pabaigoi issirites tongue.gif
Atsakyti
Parduodu nimfa 4m amziaus patineli su narveliu ir visais priedais.Taip jau susikloste. Kaina 100lt Vilnius per až
Atsakyti
wub.gif Manoji papugeles padejo 1 kiausinuka! lotuliukas.gif
Tik manau, kad neapvaisintas unsure.gif verysad.gif As vis galvoju ar jau kraujagysles turetu matytis kai kiausinukui 2 dienos g.gif . Jei galit padekit. ax.gif blush2.gif
Atsakyti
pirmas perėjimas retai kada būna sėkmingas. Lai pasidžiaugia, svarbiausia kad nesutraiškytų. Maniškė viena sutrypė kažkada tai paskiau darydavo su patinu puotas, vos sudeda kiaušinį kviečia patiną lizdan ir abu smaguriauja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enija: 06 birželio 2014 - 12:47