Įkraunama...
Įkraunama...

Papūgos-papūgėlės

QUOTE(Lapelokė @ 2013 11 04, 21:23)
Taip, Šiauliuose  thumbup.gif . Mūsiškis tik čiulba - mėgdžioja senbuvio Rikio giesmelę  biggrin.gif . Paprastai kalbėti, sako, ima papūgos, kurios laikomos po vieną. Jei daugiau - jos jau bendrauja tarpusavyje. Nežinau, kiek čia tiesos  g.gif


taip ir yra-jei nori,kad kalbėtų,reikia laikyti tik vieną papūgą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 11 05, 09:38)
taip ir yra-jei nori,kad kalbėtų,reikia laikyti tik vieną papūgą smile.gif

taip taip tik viena ir patineli, po 3men nuo isigijimo jis prabilo savo varda rokutis, tai visa diena sako ATeik rokuti ateik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 11 05, 08:45)
taip taip tik viena ir patineli, po 3men nuo isigijimo jis prabilo savo varda rokutis, tai visa diena sako ATeik rokuti ateik smile.gif

ogo kaip greit!?labai jau gabus matyt.
manasis tai agresyvus, į kalbas nesileidžia, ant rankų ir schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(grange @ 2013 11 05, 19:55)
ogo kaip greit!?labai jau gabus matyt.
manasis tai agresyvus, į kalbas nesileidžia, ant rankų ir  schmoll.gif

is pradziu tai baikstus buvo, savaite viduriavo, depresija buvo, paskui prisipratinau ant rankos, ir pati kaip papuga su juo kiekv diena snekejau bigsmile.gif ir paskui priprato, atskrisdavo pats, ir galiausiai eme sneket, bet dar ir db jei nenores eiti ant ranku niekas jo ir nepaims mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo santropez: 05 lapkričio 2013 - 19:58
Sveiki smile.gif

Neseniai atsidarė el. parduotuvė specializuota TIK paukščiams :

www.plunksnos.lt

Joje galite rasti aukštos kokybės sėklų mišinių, kuriuose yra maksimum 15 procentų saulėgrąžų, visa kita yra įvairios sėklos, vaisiai ir pan. Norint turėti sveiką paukštį, jo mityba turi būti kuo įvairesnė. smile.gif

Beje, prieš Kalėdas parduotuvėje galėsite rasti įvairių kalėdinių žaisliukų savo paukščiams, kuriuos galėsite padėti ir jiems po eglute. wink.gif

P.S. pristatymas VISOJE Lietuvoje. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 11 05, 20:56)
is pradziu tai baikstus buvo, savaite viduriavo, depresija buvo, paskui prisipratinau ant rankos, ir pati kaip papuga su juo kiekv diena snekejau  bigsmile.gif ir paskui priprato, atskrisdavo pats, ir  galiausiai eme sneket, bet dar ir db jei nenores eiti ant ranku niekas jo ir nepaims  mirksiukas.gif

thumbup.gif o mano nepasitiki žmonėmis ir viskas. unsure.gif ant piršto lipa tik narve ir tik tam kad rastų kaip sprukti pro dureles. biggrin.gif
Atsakyti
Parduodu nimfa 2m amziaus patineli su narveliu ir visais priedais.Taip jau susikloste,jog nebegalime auginti.Kaina 70lt Vilnius per až smile.gif
Atsakyti
Parduodamos 2 labai myletos banguotosios papugėlės, su narvu gana dideliu, uz viska 100 lt., Palanga, daugiau informacijos telefonu 867552003, nes tiesioginė pardavėja ne aš smile.gif
Atsakyti
Sveiki,gal kas galit pasakykit man,si papugele mergaite ar berrniukas?user posted image
Atsakyti
QUOTE(Bartukas&Lukute @ 2013 12 10, 22:11)
Sveiki,gal kas galit pasakykit man,si papugele mergaite ar berrniukas?user posted image

man panasu i patinele, ne sryskus zandai, jei daug ciulbia reiskias patinelis
Atsakyti
QUOTE(santropez @ 2013 12 10, 23:31)
man panasu i patinele, ne sryskus zandai, jei daug ciulbia reiskias patinelis


Ji ciulba tik tada kai mes klausomes jai patikusios muzikos,arba praeinam pro narveli ir jos nepakalbinam,arba siaip,kaip jai liudna ir nori mus pasikviesti:) siaip labai ramus paukstelis,tik nelabai nori but glostoma,kai imam is narvelio kerta,bet kai isemi tada ramiai tupi ant rankos ar peties...kartais isskleidzia sparnus kaip erelis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bartukas&Lukute @ 2013 12 10, 21:11)
Sveiki,gal kas galit pasakykit man,si papugele mergaite ar berrniukas?user posted image



Aš tai su lytim kankinausi laaabai ilgai doh.gif Ir foto forume dėjau, ir pagal plunksnas uodegoj, ir pagal žandus, ir pagal stovėseną, bet kas yra kas paaiškėjo tik kai pamačiau kas kiaušus deda lotuliukas.gif Patelė paprastai tik klykauja, bet nekalba. Manau šitas metodas pagal kalbą paukštuko yra patikimiausias mirksiukas.gif
Atsakyti