Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

tikiu, kad nieko blogo maistui nepadaro is modelininiai irankiai. o pigesni tikriausiai del to, kad oficialiai nera patvirtinta, kad gali liestis su maistu. Nu, cia tik mano pamastymai g.gif ax.gif

saintlina, prasom pasirodyti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 22 spalio 2012 - 12:14
QUOTE(Mingailiux @ 2012 10 22, 10:49)
O ebay idetas prie kepiniu skyrelio. Labai nesigilinau kas ten parasyta. Bet tokiu tai daug ten prideta. Turbut tinka ir maistui

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 22, 11:52)
saintlina, prasom pasirodyti  tongue.gif


user posted image

Pirmosios mano gyvenime cukrinės gėlės. Tokių nesu net bandžius iki šiol.
Labai ačiū Aguonai wub.gif Labai norėsiu kada nors dar pasimokyti ir kitus nuostabius žiedus daryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 22 spalio 2012 - 12:21
ir vel eilini karta likau suzaveta wub.gif lego tortai, kopustas, suniukas, knyga, geles...ir be galo... be krasto...nenoriu be reikalo gadinti puslapiu aikciodama po kiekvienu tortu, bet jau saunuoles visos 4u.gif visada stebiuosi likta darbais ir isore, ir vidumi. labai noreciau paragayti jusu tortu smile.gif . dziaugiuosi,kad atrandu daug dalyku, kuriu noriu ismokti. kaip gerai,kad dalinates pastebejimais ir atradimais.noriu paprasyti mergaiciu, kad rasytumet koks torto vidus, nes man kaip pirmokei idomu kaip parinkti tortu aukstai ar kaip koki torta puoset blush2.gif
rodau savo pirma dvieju aukstu ir pirma krikstynoms.gaila,kad norejo kuklaus...prasau nesivarzykit ir issakykit savo pastabas ir komentarus,nes labai noriu ismokti daryti gerai ax.gif
sviesus ir rudi biskvitai pertepti vaniliniu ir sokoladiniu kremu, 3,7kg:
user posted image

jau prisijuokiau is to keliaraiscio lotuliukas.gif gal moteriske supras kaip "uzuomina" paselti, kad ir solidziuose savo metuose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel1203 @ 2012 10 22, 03:13)
Tai jau kad isiverziau tai reik kazka parodyt, keli tortukai
sunaus gimtadieniui,

Labai, labai grazus tortukai thumbup.gif
QUOTE(likta @ 2012 10 22, 09:04)
Koks įspūdingas tortų paradas!!Nebevardinsiu kiekvienos atskirai, tokiems grožiams pritrūks žodžių  ploja.gif  ploja.gif  ploja.gif
Valdo pikti paukščiai
Šviesūs biskvitai, abrikosų, slyvų, šokoladinis ir kokosinis kremai, svoris 3,43 kg. Torto sudėtyje nėra pieno produktų.

vakar kalbejome del sito tortuko, bet jau siandien neprisimenu kaip ir ka dejote blush2.gif o as vat galvoju ar mase dengt ar beze daryt g.gif nes gruodzio menesiui reikes irgi kazka panasaus meistruot, be pieno produktu. Gaila, kad pjuvio negalima paziuret, bet jauciu itariu kokiam Valdui bus skirtas sitas tortas, tai reikes mamos paprasyti.
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 10 22, 13:08)

QUOTE(neramuole @ 2012 10 22, 13:34)
sveikutes, as taip pat si savaitgali sveciavausi pas Aguona, savaitgalis prabego labai nepastebimai ir labai turiningai, stai ka man pavyko padaryti

QUOTE(saintlina @ 2012 10 22, 14:05)
Pirmosios mano gyvenime cukrinės gėlės. Tokių nesu net bandžius iki šiol.
Labai ačiū Aguonai  wub.gif  Labai norėsiu kada nors dar pasimokyti ir kitus nuostabius žiedus daryt  smile.gif

saunuoles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
man tai gaila panaudot kazkur biggrin.gif sau panauduosiu, kaip tik gimtadienis ne uz kalnu biggrin.gif
Atsakyti
saintlina, super wub.gif kaip pavydziu visom, kas buvot kursuose 4u.gif

okmantes, tavo tortas patinka visu pirma tuo, kad visas labai valgomas (kazkaip paskutiniu metu dauga kas pradejo tai vertinti) 4u.gif pati pastilaza labai gerbiu ir visais pastilaziniais tartais labai zaviuosi, bet visada pagalvoju kas jis paprastai nevalgomas..
Papildyta:
QUOTE(akilezna @ 2012 10 22, 12:47)
bet jauciu itariu kokiam Valdui bus skirtas sitas tortas,


gal as ir klystu, bet manau, kad ten noreta parasyti, kad pauksteliai vaLdo (valdyti) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynas dangus: 22 spalio 2012 - 12:54
bandau ir as atnest savo paskutiniu tortuku, siaip esu tik bepradedanti , tai labai busiu dekinga uz pastabas 4u.gif pirmaji torta puosiau sia vasara, ir kol kas ju turiu tikrai dar nedaug, bet tikiuosi noras neatslugs smile.gif



otelas, pastilazas, saldainiu mase

user posted image

sokoladiniai biskvitai, rududu grietineles, rududu sviesto kremas : sokoladine saldainiu mase, pastilazas

user posted image

saldiniu mase
user posted image

pastilazas, saldainiu mase
user posted image

sokoladine saldainiu mase, grietinele
user posted image
Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 10 22, 14:55)
gal as ir klystu, bet manau, kad ten noreta parasyti, kad pauksteliai vaLdo (valdyti) 4u.gif

na sone ant zvaigzduciu parasyta Valdui ir kaip tik sio berniuko apie kuri galvoju gimtadienis ana savaite buvo, taigi manau tikrai 99% kad sitas tortas buvo skirtas jam, nes jisai alergiskas pienui kaip ir maniskis.
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 10 22, 12:08)
Pasirodau ką išmokau, t.y bandžiau daryti su Aguonos pagalba


kokios kvietkos wub.gif thumbup.gif

nieko blatno

varskinis persikinis, slap. beze
user posted image

XXL traktorius biggrin.gif sokolado gabaliukai, pastilazas, slap beze
user posted image

Atsakyti
QUOTE(mauzeryte2011 @ 2012 10 22, 15:01)
bandau ir as atnest savo paskutiniu tortuku, siaip esu tik bepradedanti , tai labai busiu dekinga uz pastabas  4u.gif  pirmaji torta puosiau sia vasara, ir kol kas ju turiu tikrai dar nedaug, bet tikiuosi noras neatslugs smile.gif
otelas, pastilazas, saldainiu mase

oj kokios mazos nuotraukos, sunku kazka iziuret sad.gif
Atsakyti
Mano tortikas tituliniame lape bigsmile.gif , nuoširdžiausias ačiū už tokį vertinimą aciuks.gif , aš irgi su savo rože ir bijūnu , Aguona, Jūs nereali !!!!
Mergaitės visos irgi thumbup.gif . "Pražydinom" vakar puokštę bijūnų biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akilezna @ 2012 10 22, 13:47)
vakar kalbejome del sito tortuko, bet jau siandien neprisimenu kaip ir ka dejote  blush2.gif o as vat galvoju ar mase dengt ar beze daryt  g.gif nes gruodzio menesiui reikes irgi kazka panasaus meistruot, be pieno produktu. Gaila, kad pjuvio negalima paziuret, bet jauciu itariu kokiam Valdui bus skirtas sitas tortas, tai reikes mamos paprasyti.
saunuoles  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
man tai gaila panaudot kazkur  biggrin.gif sau panauduosiu, kaip tik gimtadienis ne uz kalnu  biggrin.gif

Labai jau prabėgomis kalbėjome, kur čia prisiminsi, kada reikės, tada ir aptarsime, ir aš noriu torto pjūvio, gal Valdukas su svečiais jau suvalgė ir pjūvio nėra, jeigu gausite ir man papasuokite į a/ž.
okmantes ačiū mieloji už gražius žodžius, reikia tortuką sumeistrauti ir kviestis į svečius. ax.gif
Krikštynų tortukas labai dailus
Visas gėles mačiau gyvai, jos nuostabios. 4u.gif
mėlynas dangus, tortukas skirtas berniukui Valdui
Atsakyti