Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

ramune.v
biustas būtų gražus , bet man nepatiko vistik tie rukšliukai ir spalva ta gelsva tokia tikrai visą grožį gadina , bet jeigu pabandai pamatyt visą vaizdą tikrovėj , tai tikrai manau , kad viskas atrodė beveik tobulai smile.gif
nevute

viskas gražu , bet jau tas triušis ar ten zuikis , bent man tai viso torto puošmena wub.gif

kirbe
1, gal ir rasčiau kur prikibt , bet kai pamačiau tą puokštelę vidury tai ir ištižau wub.gif
2,užmėtykit mane akmenais , bet aš nuo tos boružės rankytes tai nukirsčiau blush2.gif , nu man jos taip netinka , nors pati ji tokia graži wub.gif
3, nu ką jožikas , kad ir sukirmijęs visai nieko bičas
4,man pirma mintis kuri kilo šitą tortą pamačius -vargšė maša nežino ką daryt su brudu besdelniku lokiu hihihi.gif
5,nugis klasika ... sėdi blondinė palikta viena ant ledo ....
6,mikė tai superinė , bet kas tas palmes taip išniekino lotuliukas.gif , kodėl vietoj lapų kažki bantai ..
7, kumelaitė-ponis beveik tobula lotuliukas.gif , nu bet vaivorykštė doh.gif , kur dingo ta gėjiška su 7 ar kiek ten tų spalvų lotuliukas.gif
*saules_zuikutis*
katytė nu tipo miela wub.gif , bet jau tos gėlytės palei tortuko apačią tai mane papirko , gal galima apie jas plačiau ax.gif


ingridasir
nu net nežinau , bet tas tortukas kur buvo su kalijom man labiau patiko , šitas gal jau tik numeris antras biggrin.gif , įdėkit dar , tai gal rasim tobulą prizininką

@adrij@

jūsų tortų kritikuot neturiu jokios teisės swoon.gif , jūs puošiat tobulai ... nu beveik tobulai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 03 lapkričio 2012 - 22:36
QUOTE(melynas dangus @ 2012 11 03, 17:52)
ramune.v, vau, pritariu naitui  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif aciu lotuliukas.gif
QUOTE(umedyte @ 2012 11 03, 18:21)
ramune v. labai grazi dekolte ir biustas thumbup.gif koks tai tortas,kokioje formoje keptas?nusimato ir man biusto gamyba,tad domina viskas blush2.gif aciu mirksiukas.gif

aciu, tortas turtingas kavos su mano korekcijom smile.gif forma...hmmm net nezinau kepiau staciakampej, po to nupjoviau dali biskvitu, prilipinau dali, ispjoviau "pecius", na zodziu... smile.gif gavos kas gavos biggrin.gif
QUOTE(linette @ 2012 11 03, 23:20)
ramune.v
biustas būtų gražus , bet man nepatiko vistik tie rukšliukai ir spalva ta gelsva tokia tikrai visą grožį gadina , bet jeigu pabandai pamatyt visą vaizdą tikrovėj , tai tikrai manau , kad viskas atrodė beveik tobulai  smile.gif

aciu, man taip patinka jusu komentarai, vercia atkreipti demesi ir tobulinti smile.gif beda, kad yra fotogeniski tortai ir nefotogeniski, vienam darai 1 foto ir ji "ledine" (graziau nei realiai) biggrin.gif o va kita pyskini is visokiu kampu ir ... sis is pastaruju doh.gif realiai spalva kuno (ivori naudota) ir tikrai naturali unsure.gif bet kaip taip gavosi foto g.gif o ruksliuku taip tikrai nesimato, na tokie naturalus pagofravimai (nesilikonine liemenele daryta lotuliukas.gif bet cia toks sumanymas ir buvo ax.gif ).
Na svarbu visiems vyrams labai patiko ir pirma ta liemenele ir buvo suvalgyta, dar net torto neprapjovus-va kiek jiems mazai reik doh.gif lotuliukas.gif

ingridasir grazutis, tik nelabai matos-foto mazoka smile.gif
Papildyta:
Kirbe - o koks paradas bigsmile.gif
@adrij@ kaip visad tobula wub.gif bet to paskutinio bantas-na tikras ir viskas!
SZ wub.gif murke nuostabi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 03 lapkričio 2012 - 22:42
ramune.v
prašau mane tujinti biggrin.gif , nes kai tokį biustą , kaip tavo iškepsiu ...tai jo majo kokia ponia pasijausiu lotuliukas.gif ir plius kepėja lotuliukas.gif , o dėl fotkių ......tai beveik nu koks 70 procentų priklauso nuo fotoaparato , kuris dažniausiai būna toks lėvas :lotuliukas:ir aš čia visai rimtai ax.gif , nes ir net pats tobliausias tortas prastai nufotkintas nepaliks visai jokio įspūdžio smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 03 lapkričio 2012 - 23:22
QUOTE(linette @ 2012 11 03, 23:20)
*saules_zuikutis*
katytė nu tipo miela  wub.gif , bet jau tos gėlytės palei tortuko apačią tai mane papirko , gal galima apie jas plačiau  ax.gif

aciu
o ka butent placiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 11 04, 00:47)
aciu
o ka butent placiau?  g.gif


Kur pirkote svogūnėlius , kada sodinti ir į kokią žemę , kaip laistyti ( kietu ar minkštu vandeniu ) , ir galų galia , kokia tų tulpių rūšis ! umn.gif .

ramune.v , aišku tikras , anūkė geruoju nedavė , tai teko nukirpti su visa kasa laugh.gif

Ačiū visoms 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 11 04, 00:11)
ramune.v
prašau mane tujinti  biggrin.gif , nes kai tokį biustą , kaip tavo iškepsiu ...tai jo majo kokia ponia pasijausiu  lotuliukas.gif ir plius kepėja  lotuliukas.gif , o dėl fotkių ......tai beveik nu koks 70 procentų priklauso nuo fotoaparato , kuris dažniausiai būna toks lėvas  :lotuliukas:ir aš čia visai rimtai  ax.gif , nes ir net pats tobliausias tortas prastai nufotkintas nepaliks visai jokio įspūdžio  smile.gif

oi tik nereikia smile.gif mazai savo tortuku rodai, bet kiek rodei tai man dar iki ju oioi smile.gif
o del fotiko tai drinks_cheers.gif , bet va kad jis pas mane nera labai prastas g.gif cia fotografuotoja matyt nelabai kokia blush2.gif rolleyes.gif
QUOTE(@adrij@ @ 2012 11 04, 01:17)
Kur pirkote svogūnėlius , kada sodinti ir į kokią žemę , kaip laistyti ( kietu ar minkštu vandeniu ) , ir galų galia , kokia tų tulpių rūšis !  umn.gif .

ramune.v , aišku  tikras , anūkė geruoju nedavė , tai teko nukirpti su visa kasa  laugh.gif

Ačiū visoms  4u.gif .

lotuliukas.gif bet kasos tai ner g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 11 04, 00:47)
aciu
o ka butent placiau?  g.gif

@adrij@ jau tiek klausimų parašė lotuliukas.gif , kad ir nebežinau ko dar teirautis lotuliukas.gif
jei rimtai , tai nelabai supratau ar ten moldas , ar rankučių darbas g.gif ax.gif , labai gražios jos man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2012 11 03, 23:14)
as tai ilasinu kelis lasus i brinkinama zelatina ir puse krakmolo pakeiciu tamsia kakava smile.gif gaunasi ne tik grazi ruda mase, bet ji ir laaaaabai skani  4u.gif

aciuks.gif Ačiū, pabandysiu ir aš aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 11 03, 14:52)


dangiuk,tau gal atsiusti juodu dazu?

Tiek to jau db, suksiuos su vien baltu... bet vis tiek dėkui už pasiūlymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramune.v @ 2012 11 04, 09:56)

lotuliukas.gif bet kasos tai ner g.gif  biggrin.gif



irnesakyk.gif čia jos nereikėjo , palikau temai " Auksaplaukė " ( ar ilgakasė g.gif ) , na ne esmė , ta kur bokšte sėdi ..... tik va spalvą kažkaip teks keisti į blondinę tongue.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @adrij@: 04 lapkričio 2012 - 10:44
QUOTE(linette @ 2012 11 03, 22:20)

kirbe




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ačiu už gera nuotaika geriant rytinę kava...... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dar kelis ymesiu,kad ir per pietus gaučiau gera dozę nuotaikos...... lotuliukas.gif

user posted image

dukrytės ir mamytės gimtadieniui

user posted image

user posted image

user posted image

muzikos mokytojai nuo vaikučių
user posted image

senjoros skrbėlė
user posted image
na o čia trofėjus.....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kirbe: 04 lapkričio 2012 - 11:01
Mano vakar vakare puošti , klausantis šokių projekto ( nes žiūrėti negaliu , į chamą laipiojantį stalais , juk ateidamas ten ir į šuns š... įlipti galėjo ... bjaurastis ) , tai prišoku , " užmetu " akį kaip šoka , o per komentarus tik klausau , ir puošiu tortus .

blink.gif jergutėliau , čia to balerūno pasekėjai doh.gif ( tik dabar , po asmeninio posto , šovė tokia mintis lotuliukas.gif ) .

user posted image.......user posted image

user posted image.......user posted image

user posted image
Atsakyti