Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Pasirodau:

Maskarponės sūrio tortas su persikais, 3,1kg
user posted image

Maskarponės sūrio tortas su persikais, 3,1kg
user posted image

Medutis, 3,4kg
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ruciukas @ 2012 11 02, 16:00)
Saules Zuikuti, ten užrašas "Justinai, išpildysiu 28 norus".
Kokie tavo gražūs ir "šilti" tortukai  rolleyes.gif

aaa...aisku smile.gif
aciu smile.gif
Atsakyti
ar gali man kas pararti ka daryti, kad is sokolado lipdomos geles butu tvirtos sad.gif
Atsakyti
labas vakaras smile.gif
visu tortai grazus. Kadangi dar gyvenu halloweeniskomis nuotaikomis, pagirsiu ta moliuga thumbup.gif
cia mano halloweeniskas

Varskinis gaivumelis. saldainiu mase, pastilazas, truputis aisingo
Atsakyti
mergyte grynai is siaubo filmo bigsmile.gif
Atsakyti
Merinos, gal galit pasakyti, kokiais dažais dažote mases tortams puošti?Ir kur perkate?Aš turiu Odocer, bet spalvos labai neryškios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2012 11 02, 20:14)
Merinos, gal galit pasakyti, kokiais dažais dažote mases tortams puošti?Ir kur perkate?Aš turiu Odocer, bet spalvos labai neryškios  g.gif

americolor geliniai is Sal2
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2012 11 02, 21:14)
Merinos, gal galit pasakyti, kokiais dažais dažote mases tortams puošti?Ir kur perkate?Aš turiu Odocer, bet spalvos labai neryškios  g.gif


turiu americolor, Wilton, Squires kitchen dažus, juos naudoju. Gali pasižiūrėti www.cake-deco.lt
www.tastyfun.lt
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 11 02, 19:32)
americolor geliniai is Sal2



QUOTE(Ruciukas @ 2012 11 02, 19:34)
turiu americolor, Wilton, Squires kitchen dažus, juos naudoju. Gali pasižiūrėti www.cake-deco.lt
www.tastyfun.lt

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką iš praktinės srities: ar kas nors šildėt masę (pastilažą) mikrobangėje ir ar bandėt su tokiu sušildytu rašyti, piešti? Jeigu bandėt, ar galėtumėt apsakyt, kaip ten tas pasitalažas būna paslankus? Reiktų man kai ką papaišyt, o va mikrobangės neturiu.. bet galiu gauti.. tai galvoju, ar verta imtis to "gavimo" proceso..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2012 11 02, 20:39)
Turiu klausimuką iš praktinės srities: ar kas nors šildėt masę (pastilažą) mikrobangėje ir ar bandėt su tokiu sušildytu rašyti, piešti? Jeigu bandėt, ar galėtumėt apsakyt, kaip ten tas pasitalažas būna paslankus? Reiktų man kai ką papaišyt, o va mikrobangės neturiu.. bet galiu gauti.. tai galvoju, ar verta imtis to "gavimo" proceso..

kazkada esu per svirksta rasiusi,bet bentjau man gavosi negraziai.toks grubus rastas.aisku,tai dariau dar nelabai patyrus,bet... tas pastilazas greitai dziuna,daznai ji vel ir vel reikia sildyti arba labai greitai suktis.ai,zodziu,su kokiu aisingu graziau tikrai uzrasytum
Atsakyti
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 11 02, 12:22)
LABAI FAINAS VIREJOS TORTUKAS
KITAS IRGI MIELAS,TIK ASMENISKAI MAN,NORETUSI KIEK MAZESNIO TO BARSKALIUKO
  ax.gif



QUOTE(*Keila* @ 2012 11 02, 13:09)
Virejai - lb grazus 4u.gif , o kas ten puode verdasi? biggrin.gif
Antram noretusi mazesnio barskaliuko ir raidziu mazesniu 4u.gif


Dekui uz gera zodi 4u.gif
O del barskaliuko, tai net nepagalvojau, kad mazesni padaryti. Visa laime, kad gyvai neatrodo perdidelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astuftis: 02 lapkričio 2012 - 22:38