Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(...little mary... @ 2012 11 01, 20:53)
Labas vakaras, atnešu visai ne Helloween'išką tortą  doh.gif  ax.gif Tiesiog nuotaika tokia buvo  blush2.gif  Raffaello namudiniam vartojimui ir pastiliažio "atidirbinėjimui"  blush2.gif


bigsmile.gif Nugi grazu,ir taip ziema padvelke,tuoj visos trauksim snaigiu formeles thumbup.gif

Visu tortai superiniai ir DVIAUKSTIS,(pamirsau nika) demesio vertas thumbup.gif
Atsakyti
Maniškių pora.
Virėjai,jogurtinis su persikais, pastiliažas, 1,8kg
user posted image
Mažai mergytei, jogurtinis su persikais, pastiliažas, 1,4kg
user posted image
Atsakyti
Gal kas galetu atsakyti i iskilusi man klausima. Darysiu pagalveles tipo torta,bet niekaip neikertu su kuo jus taip graziai ispjaunat tuos kryzelius,kur turi buti tipo saga? Is anksto dekoju jie kas atsakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dome @ 2012 11 02, 10:33)
Gal kas galetu atsakyti i iskilusi man klausima. Darysiu pagalveles tipo torta,bet niekaip neikertu su kuo jus taip graziai ispjaunat tuos kryzelius,kur turi buti tipo saga? Is anksto dekoju jie kas atsakys  4u.gif

siuo irankiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 02 lapkričio 2012 - 11:04
QUOTE(astuftis @ 2012 11 02, 10:02)


LABAI FAINAS VIREJOS TORTUKAS
KITAS IRGI MIELAS,TIK ASMENISKAI MAN,NORETUSI KIEK MAZESNIO TO BARSKALIUKO
ax.gif
Atsakyti
aciu uz atsakymus... hmz... g.gif nu atrodo tikrai plonai iskocioju... is sviestinio taip pat uztepu ne per storiausiai... lyginu su plastikine mentele, tortams lyginti... nu man pusles gaunasi nors tu ka... doh.gif schmoll.gif tiesa vakar bandziau isgaust sodresene spalva idedama i zelatina dazu (skaiciau cia forume) norejau ryskios zalios spalvos nu zinokit kokio baisumo spalva gavosi - trydine lotuliukas.gif lotuliukas.gif vyras taktiskiau issireiske - kareiviska lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai nusprendziau geriau jau ne ryski bet graziai zalia ax.gif
na kita karta kai kepsiu bandysiu apipjaustyt sutepusi, nes man tortas kaip ir lygus gaunasi tai neapipjaustydavau... gal del to baisuokliukai gaunasi... g.gif
merginos bet jus pavarot... kaip sugebet toooki moliuga - tiesiog iki siol akyse stovi wub.gif wub.gif wub.gif
kitu taip pat nuostabus tortai - didziausi aplodismentai thumbup.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(astuftis @ 2012 11 02, 10:02)
Maniškių pora.


Virejai - lb grazus 4u.gif , o kas ten puode verdasi? biggrin.gif
Antram noretusi mazesnio barskaliuko ir raidziu mazesniu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos tortų mylėtojos 4u.gif biggrin.gif
Kiek pažiūrėjau, na kokie faini visi tortukai, visi gražūs. Visom po 4u.gif
Na, o aš šiandiena "atsivedu" žvejį biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
ramune.v aciu labai uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 02, 12:41)
norejau ryskios zalios spalvos nu zinokit kokio baisumo spalva gavosi - trydine  lotuliukas.gif 
na,zinokit,bent jau man,visos spalvos gaunasi ryskios,dazus imaisius tiesiog i pastilaza.neskaitant juodos ir raudonos


QUOTE(Ruciukas @ 2012 11 02, 14:36)
Sveikos tortų mylėtojos  4u.gif  biggrin.gif

grazu
o kas ten toliau parasyta,po JUSTINAI, ..? rolleyes.gif
Papildyta:
sokoladinis su vysniom 3700gr
user posted image
snikers 2700gr
user posted image
Atsakyti
Saules Zuikuti, ten užrašas "Justinai, išpildysiu 28 norus".
Kokie tavo gražūs ir "šilti" tortukai rolleyes.gif
Atsakyti
sweikos reik pagalbos dariau rozes is sios mases sokolado http://www.supermama...537890-350.html

nzn kas blogai, bet ji man minksta, lipni ir roze svyra i sonus sad.gif nzn ka bedaryt sad.gif
Atsakyti