Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

O aš kaip blondinė paklausiu - tai cake deco nebėra americolor dažų? blink.gif
Atsakyti
Kodel nera Helovynisku tortu smile.gif niekas nesvenciat? smile.gif nors ir mes kazkaip siais metais nesventem, ikelsiu is praitu metu tortuka, nekazkas, bet i tema biggrin.gif

user posted image

ingridasir labai grazus tortukas!
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 11 01, 20:39)
Čia įdomumo dėlei įkeliu savo patį pirmąjį tortą. Aš aišku vadovavausi principu jei daryti tai daryti.  biggrin.gif Tai iškarto dariau dviejų aukštų ir jo svoris apie 6 kg. gavosi. Tik nuotrauka prasta, nes tada dar fotiko neturejau tai su tokiu paprastu tel. fotkinta. blush2.gif


Taip iš pastilažo, nes bandžiau daryt iš tos dengimo masės, tai man nesilaikė ir linko. Ją tada ant stalo padžiovinti reikia, bet aš neturiu kantrybės  doh.gif

Nu kaip pirmas labail labai grazu 4u.gif

o dengimo mase, cia ne pastilazas dengimui? ar naudojot lipdymui? g.gif
Atsakyti
Ingridasir,super, mano pirmas tortas nebuvotoks grazus, matyt kas turi talenta , tas turi 4u.gif irkaip visad visu tortai super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 11 01, 21:09)
Nu kaip pirmas labail labai grazu 4u.gif

o dengimo mase, cia ne pastilazas dengimui? ar naudojot lipdymui? g.gif

Ne aš darau tą MMG, nors ne visada darau su gliukoze, dažniausiai su paprastu cukraus sirupu. Aš bandžiau daryt tą pastilažą dengimui( ten principas tas pats tik kažkiek krakmolo reikia įdėti) nu neprilipo jis man lyg ir normaliai gavosi, bet aš vistiek gryžau prie savo pirmosios dengimo masės. Tai kartais darau su gliukoze t. y. su dirbtiniu medum, o dažniausiai, tai paprastą cukraus sirupą naudoju ir man labai gerai gaunasi, tai nežinau ji turėtų vadintis cukrinė masė tortams dengti. O jau lipdymui tai tik "pastilažas lipdymui" jis man nepamainomas. smile.gif
Atsakyti
O cia siandieniniai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Ingridasir, labai puikus pirmas tortas wub.gif
Nevute, ir as laukiu helloweeno tortu g.gif grazus pernykstis, o kur siumetis? mirksiukas.gif kokia minie-ninja biggrin.gif bigsmile.gif
o orchideja wub.gif (kodel ziurkiu nebera? biggrin.gif )

Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 11 01, 20:39)



labai grazus pirmasis
QUOTE(dangiuk @ 2012 11 01, 20:59)
O aš kaip blondinė paklausiu - tai cake deco nebėra americolor dažų?  blink.gif

kaip suprantu, po biskuti,po biskuti ir atsikrate jie tu dazu.gal todel,kad neturejo patvirtinancio dokumento,jog jie maistiniai g.gif

QUOTE(Nevute @ 2012 11 01, 21:35)


sita stiliuka atpazinciau betkada wub.gif
Atsakyti
Sveikutes mergaites.Imesiu viena savo Helovyno tortuka ale tikrai uzbegau paziureti ta proga tortuku ,gal nespejo merginos ideti tikiuosi pabers mums savo groziu ant savaitgalio.Tik foto labai prasta ant greicio daryta .... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras, atnešu visai ne Helloween'išką tortą doh.gif ax.gif Tiesiog nuotaika tokia buvo blush2.gif Raffaello namudiniam vartojimui ir pastiliažio "atidirbinėjimui" blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 11 01, 21:23)
Ne aš darau tą MMG, nors ne visada darau su gliukoze, dažniausiai su paprastu cukraus sirupu. Aš bandžiau daryt tą pastilažą dengimui( ten principas tas pats tik kažkiek krakmolo reikia įdėti) nu neprilipo jis man lyg ir normaliai gavosi, bet aš vistiek gryžau prie savo pirmosios dengimo masės. Tai kartais darau su gliukoze t. y. su dirbtiniu medum, o dažniausiai, tai paprastą cukraus sirupą naudoju ir man labai gerai gaunasi, tai nežinau ji turėtų vadintis cukrinė masė tortams dengti. O jau lipdymui tai tik "pastilažas lipdymui" jis man nepamainomas. smile.gif

supratau mirksiukas.gif , nenaudoju jos, kazkaip draugauju su pastilazu biggrin.gif

Nevute - grazu, tik man noretusi orchidejom plonesniu lapu

little mary - pakvipo kaledom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RIMVILMA @ 2012 11 01, 22:46)


linksmuolis biggrin.gif
Atsakyti