Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

nai nai kokiu groziu pridejot thumbup.gif wub.gif mes jau "atbaliavojom" patiko tas mano lepioskiukas ax.gif ka tik vel apdengiau savam naudojimui... tik vel kreivuzas gavosi doh.gif tai gal jus man durnai paaiskinkit:
1. kokio storio turi buti iskociota dengimo mase blink.gif
2. kokio storio sviestinu kremu turi buti apteptas tortas blink.gif
3. kaip jus oro pusleles naikinat? (as iduriu adata bet kad lieka tada toks negrazumas) g.gif
4. sutepusios tortus (kai jie sustingsta) jus juos dar apipjaustot? g.gif ir tik tada dengiat? nu kaip krastu ta lyguma isgaut... virsus tai graziai gaunas... g.gif
labai labai aciu uz info wub.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(okmantes @ 2012 10 31, 23:57)
as vel ziurineju...groziuosi...vienas uz kita grazesni  smile.gif man labiausiai patinka,kad tvarkingi ir lygus,o dar spalvu deriniai tokie akiai malonus smile.gif
sakykit, mergaites, kodel man kuris kartas jau pastilazui zelatina gabaliukais lieka jau isminkytoj masej? tikrai gerai istirpinu,granuliu nelieka, o ir naudoju ta pacia kaip ir tuomet kai gavosi( kazkada anksciau)  g.gif toks ispudis, kad nespejus ismaisyti mases, zelatina atvesta ir lieka gabaliukais. skaitau pati ka cia parasiau ir neesu tikra ar suprasit. ar pilat istirpinta zelatina karsta, ar siek tiek leidziat jai atvesti?


Man paskutiniu metu irgi tokia bėda, ir spėju čia želatina kalta, klimgai želatiną bandysiu keist smulkesne , tada bus matyt ar ji čia kalta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 01, 07:37)
nai nai kokiu groziu pridejot  thumbup.gif  wub.gif  mes jau "atbaliavojom" patiko tas mano lepioskiukas  ax.gif  ka tik vel apdengiau savam naudojimui... tik vel kreivuzas gavosi  doh.gif tai gal jus man durnai paaiskinkit:
1. kokio storio turi buti iskociota dengimo mase blink.gif
2. kokio storio sviestinu kremu turi buti apteptas tortas blink.gif
3. kaip jus oro pusleles naikinat? (as iduriu adata bet kad lieka tada toks negrazumas) g.gif
4. sutepusios tortus (kai jie sustingsta) jus juos dar apipjaustot? g.gif  ir tik tada dengiat? nu kaip krastu ta lyguma isgaut... virsus tai graziai gaunas...  g.gif
labai labai aciu uz info  wub.gif  4u.gif  blush2.gif

1.Kuo ploniau,bet nedarykit kaip popieriaus storumo mirksiukas.gif
2.Nedaug,bet kad butu lygus
3.As lyginu su lyginimui skirta lopetele,tai pusliu nebuna kazkaip.
4.Taip,as apipjaunu kiekviena torta pries tepdama sviestini krema,daug lygiau ir graziau gaunasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 01, 05:37)


dar dadedu viena patarima: uztepat lygiai sviestinio,islyginat kuo lygiau,dedat i saldytuva kad gerai sustingtu,tada isimat,uztepat dar laaaabbbbaaaaaiiii plona sluoksniuka sviestinio,kad lengviau kibtu ir dedat mase biggrin.gif man taip geriausiai iseina wink.gif
Atsakyti
SZ, Mingailiux, O-RE-AR, *Keila*, Ingridasir, Kokie grazus tortai wub.gif ajajai, nervas net ima, nes man dar tokie neiseina lotuliukas.gif pavydas bamba grauzia lotuliukas.gif

Del zelatinos, as dazniausiai klingai irgi naudoju, bet man lieka granuliu tik jeigu neperkosiu, ir tai ne visada, priklauso kaip istirtpinu. g.gif DR.Otker zelatina labai smulkute, pagal instrukcija jos net brinkinti nerikia, tiesiai i karsta valdeni deti, gal ji geriau bus? O del karscio, tai as visada stengiuosi kuo labiau atvesinti, nes tada maziau cukraus pudros reikalauja mase 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(melynas dangus @ 2012 11 01, 12:15)
SZ, Mingailiux, O-RE-AR, *Keila*, Ingridasir, Kokie grazus tortai  wub.gif  ajajai, nervas net ima, nes man dar tokie neiseina  lotuliukas.gif  pavydas bamba grauzia  lotuliukas.gif


Aciu uz pastebejima mano tortuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasa_zyk @ 2012 11 01, 09:24)
Man paskutiniu metu irgi tokia bėda, ir spėju čia želatina kalta, klimgai želatiną bandysiu keist smulkesne , tada bus matyt ar ji čia kalta  g.gif


QUOTE(melynas dangus @ 2012 11 01, 12:15)
Del zelatinos, as dazniausiai klingai irgi naudoju, bet man lieka granuliu tik jeigu neperkosiu, ir tai ne visada, priklauso kaip istirtpinu.  g.gif  DR.Otker zelatina labai smulkute, pagal instrukcija jos net brinkinti nerikia, tiesiai i karsta valdeni deti, gal ji geriau bus? O del karscio, tai as visada stengiuosi kuo labiau atvesinti, nes tada maziau cukraus pudros reikalauja mase 4u.gif


nu net palengvejo ant dusios...jei jau ir patyrusioms taip nutinka...jei rimtai...as naudoju visada tik dr.oatker (ar kaip ji ten) zelatina, bet dabar mastau,gal tame klaida ir yra, kad brinkinu...gal kas zinot ka duoda tas brinkinimas?ar tam tikroms rusims zelatinos tai reikalinga, kad lengviau tirptu kaitinant?.. g.gif
Atsakyti
mano mase buna apie 2mm,o sviestinio tai sunku pasakyti kiek,bet tikrai nera storai.ploniau,bent jau man,sviestinis uzsitepa kai jis buna toks kiek skystesnis.as vos vos mikrobangeje pasildau jei kietokas kremas buna.
zelatina istirpinta pilu iskart karsta.

aciu kam patiko mano kurinukai 4u.gif
Atsakyti
Pasižiūriu į jūsų darbus - gražu žiūrėt. O aš kiek kepu, tai net biskvitas gaunasi kaip blynas, apie tokius papuošimus tik pasvajoti galiu. Gal žinot, gal vyksta kokie kursai? Sušius tai moko kaip sukti, kodėl niekas neorganizuoja tortų kepimo pamokėlių? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 10 31, 23:14)
o tai kelintas čia jūsų darbas g.gif  , nes kaip matau , bent šiam forume tai esat nesenai  ax.gif , tai dar klausimukas ar jūs taip gana greit išmokot taip puošt  ax.gif  blush2.gif , ar jau atėjot čia mokėdama  smile.gif

Oi, cia jau gal koks 40-tas, bet tu pirmu bandymų nedejau, nes geda prisipazint tik neseniai ismokau, kaip nuotraukas įkelti. doh.gif Visko ismokau skaitydama šitą forumą ir dar visokias interneto platybes. Kas keiščiausiai, tai mano pirmas bandymas gavosi tikrai neblogas, nes viską atidžiai išsistudijavau ir tada dariau ir man taip pakilo ūpas, kad išėjo ir po to jau tapau manjake ir iki šiol nebeina sustot. tongue.gif Ačiū labai už įvertinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 11 01, 20:19)
Oi, cia jau gal koks 40-tas, bet tu pirmu bandymų nedejau, nes geda prisipazint tik neseniai ismokau, kaip nuotraukas įkelti.  doh.gif Visko ismokau skaitydama šitą forumą ir dar visokias interneto platybes. Kas keiščiausiai, tai mano pirmas bandymas gavosi tikrai neblogas, nes viską atidžiai išsistudijavau ir tada dariau ir man taip pakilo ūpas, kad išėjo ir po to jau tapau manjake ir iki šiol nebeina sustot. tongue.gif Ačiū labai už įvertinimą smile.gif

tikrai šaunus jūsų darbelis smile.gif wub.gif , tai dėkit ir daugiau , manau , kad tikrai akis bus kur paganyt smile.gif
Atsakyti
Čia įdomumo dėlei įkeliu savo patį pirmąjį tortą. Aš aišku vadovavausi principu jei daryti tai daryti. biggrin.gif Tai iškarto dariau dviejų aukštų ir jo svoris apie 6 kg. gavosi. Tik nuotrauka prasta, nes tada dar fotiko neturejau tai su tokiu paprastu tel. fotkinta. blush2.gif
MMG, pastilažas ir pirktiniai saldainiai.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(*Keila* @ 2012 10 31, 23:46)
wub.gif aciu

o jusu toks originalus labai 4u.gif , kvarbatkes is pastilazo?

Rasa - ten burbuline plevele

Taip iš pastilažo, nes bandžiau daryt iš tos dengimo masės, tai man nesilaikė ir linko. Ją tada ant stalo padžiovinti reikia, bet aš neturiu kantrybės doh.gif
Atsakyti