Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

*saules_zuikutis* nu gerai gerai PONIS, aš tai išvis norėjau kumele pavadint lotuliukas.gif , bet kadangi tamstai kumelaitė netinka lotuliukas.gif , tegul bus PONIS bebe.gif

O-RE-AR , kadangi aš esu terlė tai iškart sakau , kad kur daugiau prikleckiotas tas geresnis lotuliukas.gif , bet tvarkigai hihihi.gif

*Keila* net nežinau , bet kai tavo tortus pamačiau susinervuojau baisingai smoke.gif , toks grožis o taip prastai , labai prastai nufotkintas , nuostabi gėlių puokštė , bet atrodo tokia bespalvė ir blanki , gerai , kad mano kvailoka fantazija beribė lotuliukas.gif , tai ir sugebu , bent galvoj visas spalvas pamatyt 59.gif , bet vistiek man pats pačiausias tas klasika good.gif
Atsakyti
Keila, tu su tom rozem zudai.... nu pasiziuri ir toks pavydas JAMA!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiushke13 @ 2012 10 31, 13:40)
Sveikutes smile.gif Jau senokai stebiu visu auksinius darbelius ir negaliu atsigeret. Saunuoles visos. Savo teplioniu dar nedristu kelt, gal kada. Tik norejau klaust - koki tortuka (skonio/sudeties prasme) siulytumet kept i darzelio svente (~4 metu vaikams)? Koks vaikams dazniausiai pasiteisina? Aciu is anksto smile.gif)


Aš visad į darželį siūlau karamelinį tortą , rafaelo biskvitai, grietinėlės kremas su rududu gabaliukais , visiem vaikam toks patinka , ypač rududu biggrin.gif .

Diana, Keila gėlės nuostabios wub.gif o valgomas tortas man pats gražiausias essen.gif , taip jau apetitnai atrodo bigsmile.gif , kaip ta faktūra buvo padaryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 10 31, 21:54)

*Keila* net nežinau , bet kai tavo tortus pamačiau susinervuojau baisingai  smoke.gif , toks grožis o taip prastai , labai prastai nufotkintas , nuostabi gėlių puokštė , bet atrodo tokia bespalvė ir blanki , gerai , kad mano kvailoka fantazija beribė  lotuliukas.gif , tai ir sugebu , bent galvoj visas spalvas pamatyt  59.gif , bet vistiek man pats pačiausias tas klasika  good.gif

lotuliukas.gif , del to torto tai zinau, nebuvo gero apsvietimo niekur, o reikejo jau atiduoti, tai nelaimingai nufotkinau, realybej lb grazus gavosi, bent jau man biggrin.gif (ot gerai pasiteisinau) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2012 10 31, 22:05)
lotuliukas.gif , del to torto tai zinau, nebuvo gero apsvietimo niekur, o reikejo jau atiduoti, tai nelaimingai nufotkinau, realybej lb grazus gavosi, bent jau man biggrin.gif  (ot gerai pasiteisinau) lotuliukas.gif

slap.gif nu juoooo lotuliukas.gif
Atsakyti
Visų tortukai labai gražūs, Keilos, tai ypač man patinka, tokie išskirtiniai su niekuo nesupainiosi. Čia įkeliu savo vieną. Tema buvo kalijos.
Rafaelo, MMG, pastilažas.
user posted image
Atsakyti
ingridasir, labai graziai kvarbatkos gavosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 10 31, 22:36)
Visų tortukai labai gražūs, Keilos, tai ypač man patinka, tokie išskirtiniai su niekuo nesupainiosi. Čia įkeliu savo vieną. Tema buvo kalijos.
Rafaelo, MMG, pastilažas.


o tai kelintas čia jūsų darbas g.gif , nes kaip matau , bent šiam forume tai esat nesenai ax.gif , tai dar klausimukas ar jūs taip gana greit išmokot taip puošt ax.gif blush2.gif , ar jau atėjot čia mokėdama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 10 31, 21:54)
smoke.gif

nono.gif

QUOTE(ingridasir @ 2012 10 31, 22:36)


koks grazuolis
Atsakyti
QUOTE(ingridasir @ 2012 10 31, 22:36)
Visų tortukai labai gražūs, Keilos, tai ypač man patinka, tokie išskirtiniai su niekuo nesupainiosi. Čia įkeliu savo vieną. Tema buvo kalijos.
Rafaelo, MMG, pastilažas.

wub.gif aciu

o jusu toks originalus labai 4u.gif , kvarbatkes is pastilazo?

Rasa - ten burbuline plevele
Atsakyti
as vel ziurineju...groziuosi...vienas uz kita grazesni smile.gif man labiausiai patinka,kad tvarkingi ir lygus,o dar spalvu deriniai tokie akiai malonus smile.gif
sakykit, mergaites, kodel man kuris kartas jau pastilazui zelatina gabaliukais lieka jau isminkytoj masej? tikrai gerai istirpinu,granuliu nelieka, o ir naudoju ta pacia kaip ir tuomet kai gavosi( kazkada anksciau) g.gif toks ispudis, kad nespejus ismaisyti mases, zelatina atvesta ir lieka gabaliukais. skaitau pati ka cia parasiau ir neesu tikra ar suprasit. ar pilat istirpinta zelatina karsta, ar siek tiek leidziat jai atvesti?
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2012 10 31, 19:54)

O-RE-AR , kadangi aš esu terlė tai iškart sakau , kad kur daugiau prikleckiotas tas geresnis  lotuliukas.gif , bet tvarkigai  hihihi.gif


lotuliukas.gif Supratau
Atsakyti