Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(airius @ 2012 10 30, 19:58)
Labai grazus tortukai,zmogu vora kopinu ir turiu kelis klausymelius- zmogu jus pati lipdet ar ten pirktinis,sunku suprast,nes labai originalus, jei lipdet tai kokia mase ir ar dazet ant virsaus ar mase buvo dazyta..., ir voratinklis su aisingu ispiestas ar kaip..Dekoju is anksto 4u.gif

aciu
zmogvoris lipdytas mano rankom is pastilazo dengimui.mase dazyta ne ant virsaus ,o tiesiog dazai i mase iminkyti.voratinklis piestas su geliniais dazais balta spalva teptuku smile.gif
Atsakyti
O man grazus tortukai su vorais,va dabar turiu misle keturgysle- kaip tie vorai daromi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*saules_zuikutis* @ 2012 10 30, 20:02)
aciu
zmogvoris lipdytas mano rankom is pastilazo dengimui.mase dazyta ne ant virsaus ,o tiesiog dazai i mase iminkyti.voratinklis piestas su geliniais dazais balta spalva teptuku  smile.gif

O voras ispaisytas su kuo
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2012 10 30, 20:07)
O man grazus tortukai su vorais,va dabar turiu misle keturgysle- kaip tie vorai daromi doh.gif
Papildyta:

O voras ispaisytas su kuo

irgi gelinias dazais teptuku
Atsakyti
[quote=umedyte,2012 10 30, 14:12]
nora 25 -grazios orchidejos.. 4u.gif 4u.gif o kuo aptepti sonai sio tortuko?atrodo,kaip su pacia maskarpone... ?wub.gif wub.gif

Ačiū, su grietinėle tepiau, bandžiau naują raštą, bet su beze daug geriau atrodo nei su grietinėle blush2.gif
Atsakyti
merginos o kai is virsaus su americolor dazais dazai gal reikia keliu dienu kad sudziutu ar jei bet kuriuo atveju dazys burna?
Atsakyti
QUOTE(elenka @ 2012 10 30, 21:23)
merginos o kai is virsaus su americolor dazais dazai gal reikia keliu dienu kad sudziutu ar jei bet kuriuo atveju dazys burna?

dazys bet kuriuo atveju 4u.gif
Atsakyti
Mergaites,ne karto nekepiau sio senovionio biskvito,noriu siandien isbandyti,

Šitam , senoviniui biskvitui , visko imama po lygiai :

6 kiaušiniai
6 sriubiniai šaukštai ( nei nubraukti , nei su per dideliu kauburu ) miltų
6 tokie pat šaukštai cukraus .

Atitinkamai 5-5-5 ......10-10-10

Jei norite kakavinio biskvito , miltus keičiame kakava .

6 kiaušiniai
6 miltų ( keičiame - 3 miltų ir 3 kakavos) ( 2 miltų - 4 kakavos tamsesniam)
6 cukraus .

Aguonas tas neliečia .

ISKILO KLAUSYMAS,O SODOS AR KEPIMO MILTELIU CIA NEREIKIA?

iS ANKSTO DEKOJU smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astase @ 2012 10 31, 09:00)
Mergaites,ne karto nekepiau sio senovionio biskvito,noriu siandien isbandyti,

Šitam , senoviniui biskvitui , visko imama po lygiai :

6 kiaušiniai
6 sriubiniai šaukštai ( nei nubraukti , nei su per dideliu kauburu ) miltų
6 tokie pat šaukštai cukraus .

Atitinkamai 5-5-5 ......10-10-10

Jei norite kakavinio biskvito , miltus keičiame kakava .

6 kiaušiniai
6 miltų ( keičiame - 3 miltų ir 3 kakavos) ( 2 miltų - 4 kakavos tamsesniam)
6 cukraus .

ISKILO KLAUSYMAS,O SODOS AR KEPIMO MILTELIU CIA NEREIKIA?

iS ANKSTO DEKOJU smile.gif


Sveika, mano mama niekada nededa kepimo milt. į šį biskvitą ir stebisi, kuomet aš dedu, kepdama kokį kitos receptūros. Šiame biskvito kepime yra ypač gerai išplakabi baltymai kiaušinio ir atsargiai, pagal laikrodžio rodyklę nuo dubens krašto link vidurio išmaišoma. Maišoma sakingai - nepersistengiama. Tuo pačiu dedant kiaušinio baltymus po šaukštą į masę įsijojami miltai ir krakmolas (manau tai gali būti ir bulvių ir kukurūzų. Jį mama deda perpus su miltais, t.y. jei 6 dalių produktai: 3 miltų ir 3 krakmolo). Taip baltymų purumas labiau išlaikomas.
Tačiau nesu profesionalė, gal merginos geriau patars. 4u.gif Sėkmės kepant.
Atsakyti
Rafaelo 2 kg mmg dengimo masė, gėlių masė Aguonos
user posted image
Atsakyti
labai grazus tortas!
Atsakyti
QUOTE(Dianaaa1215 @ 2012 10 31, 10:00)

Koks grozis! Tokiu svelniu spalvu wub.gif O rozes tai pasakiskaos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Jau senokai stebiu visu auksinius darbelius ir negaliu atsigeret. Saunuoles visos. Savo teplioniu dar nedristu kelt, gal kada. Tik norejau klaust - koki tortuka (skonio/sudeties prasme) siulytumet kept i darzelio svente (~4 metu vaikams)? Koks vaikams dazniausiai pasiteisina? Aciu is anksto smile.gif)
Atsakyti